miroslava23
13.12.11,22:49
Máte tu niekto skúsenosti s veštkyňami?Nám sa stalo v rodine taká vec-ja som z toho taká rozčarovaná,že to čo budem písať ani neviem či bude mať hlavu-pätu.V jednom manželstve sa to začalo takto-žena išla k veštkyni po radu,lebo jej manžel jej liezol už na nervy-žiadny vážny dôvod,žiadna milenka,ani týranie...proste nič-skôr by som to nazvala nejakým stereotypom,a ona len chcela nájsť asi spôsob ako to trošku oživiť.No veštkyňa jej predpovedala,že jej manžel je tyran,alkoholik,upír čo z nej cicia energiu,a najlepší bude rozvodOna s tade vyšla ako vygumovaná-to veštkyne dokážu?Z veštkyne a klientky sa do týždňa stali najlepšie kámošky,začali spolu chodiť na výlety,navštevovali sa,dokonca jej pomohla napísať žiadosť na rozvod a zohnala právničku.Rodičia a ďalšia rodina sa ju snažili odhovoriť od rozvodu,veď nakoniec ako dôvod boli klamstva nejaké nejasné prepovede od veštkyne.Postupne jej veštkyňa spravila výklad osobností jej rodičov,súrodencov,a pod.V terajšej dobe sa s NIKÝM s rodiny nebaví,pretože vraj majú na ňu zlý vplyv a jedine s kým udržiava vzťah je úpani veštkyňa a jej manžel,a pár nových známych ktorých vlastne spoznala cez týchto dvoch.Najhoršie je že v tejto situácii sú ešte dve malé deti,ktoré sa zrazu nemôžu stýkať so starými rodičmi,tetami,prastarými rodičmi(s ktorými doteraz mali nadštandartné vzťahy),pretože takto je to podľa ich matky najlepšie-asi tiež nejaká predpoveď.Je podľa vás nejaký spôsob ako to ukončiť-myslím ten vplyv "bosorky"?Alebo čo poradíte?Ináč všetci v rodine sa snažia naďalej normálne komunikovať až na to,že dotyčná žiadnu komunikáciu nepripúšťa,ide hlavne o tie deti,aby sa nedostali pod nejaký vplyv nejakej sekty či čo to vlastne je.
osky
14.12.11,03:39
myslim,ze taketo nieco je normalne pravne napadnutelne-musis mat len dobreho pravnika a budes iste potrebovat aj psychologicku.
toto nie je normalne.ziadne normalne vestkyna nezakazuje akekolvek vztahy,ona ma len predpovedat a odporucat.
myslim,ze energiu napokon vysava z tvojej pribuznej ta bosorka.....
evuš
14.12.11,04:39
mimotemy...:eek::confused::rolleyes::eek:...

PREČO ľudia nie sú ľuďmi ?????? Prečo nepoužívajú svoj rozum, pocit, cit, či lásku ???! Pretože sme už iba obyčajní tupci, ktorými niekto manipuluje ???!!!!!!!........ Tisíckrát spravím chybu, tisíckrát sa za ňu ospravedlňujem, a potom mi je ľúto chvíle, tej jedinej chvíle... ČAS sa nedá vrátiť späť.... a .................................................
miroslava23
14.12.11,06:28
toto som chcela vedieť či sa s tým dá niečo robiť po právnej stránke,strašne ma trápi,ako sa naštrbili vzťahy v rodine-je očividné ,že to robí tá pani,lenže človek sa bojí aj niečo riešiť,lebo stále sa ometá ona políciou (veštkyňa),ono naozaj ide o to,že pani ktorej sa to týka bola takmer 30 rokov normálna a zrazu sa všetko otočilo,najhoršie je že sama odmieta pomoc,s tým že ona je v pohode a to tí ostatní potrebujú pomoc,proste každá dobre mienená rada sa míňa účinkom,dokonca pri rozvode bola debata aj s manželskou psychologičkou a kurátorkou čo má na starosti deti,ale ani oni tomu nevenujú nejakú pozornosť.Najlepšie by asi bolo nechať to nejaký čas eln tak a dúfať že sa spamäatá sama,ale ako som hovorila sú v tom deti.......
Nella_2
14.12.11,06:31
myslim,ze taketo nieco je normalne pravne napadnutelne-musis mat len dobreho pravnika a budes iste potrebovat aj psychologicku.
toto nie je normalne.ziadne normalne vestkyna nezakazuje akekolvek vztahy,ona ma len predpovedat a odporucat.
myslim,ze energiu napokon vysava z tvojej pribuznej ta bosorka.....
...a neskôr z nej bude "vysávať" aj peniaze, dedičstvo...
miroslava23
14.12.11,06:46
...a neskôr z nej bude "vysávať" aj peniaze, dedičstvo...
nuž zatiaľ je to všetko zadarmo,dokonca jej pomáhajú na oko oni,požičiavajú auto,kupujú všetko potrebné....nechápeme a s malou dušou čakáme čo vlastne od nej chcú
arizona
14.12.11,06:50
toto som chcela vedieť či sa s tým dá niečo robiť po právnej stránke,strašne ma trápi,ako sa naštrbili vzťahy v rodine-je očividné ,že to robí tá pani,lenže človek sa bojí aj niečo riešiť,lebo stále sa ometá ona políciou (veštkyňa),ono naozaj ide o to,že pani ktorej sa to týka bola takmer 30 rokov normálna a zrazu sa všetko otočilo,najhoršie je že sama odmieta pomoc,s tým že ona je v pohode a to tí ostatní potrebujú pomoc,proste každá dobre mienená rada sa míňa účinkom,dokonca pri rozvode bola debata aj s manželskou psychologičkou a kurátorkou čo má na starosti deti,ale ani oni tomu nevenujú nejakú pozornosť.Najlepšie by asi bolo nechať to nejaký čas eln tak a dúfať že sa spamäatá sama,ale ako som hovorila sú v tom deti.......
Je to dospela a svojpravna osoba, takze ci sa vam to paci,alebo nie, nemozete jej urcovat s kym sa moze,ci nemoze stykat proti jej voli. Mozno je v rodine,ci medzi priatelmi niekto,od koho by si dala dohovorit...ale ak nie,nenarobite nic.
Ak by tato zena zila nejaky "podivny" zivot,ktori by mohol uskodit detom, tak moze otec, ci napr. stari rodicia poziadat sud o zverenie deti do svojej vychovy...
alaya1
14.12.11,07:11
Suhlasim so vsetkym, co napisala Arizona, snad este podotknem, ze aj v sucasnosti je mozne poziadat sud o upravu styku s maloletymi deti zo strany otca a starych rodicov.
220870
14.12.11,07:17
albo 1000 evri pár statných chlapov a problém sa vyrieši.
alaya1
14.12.11,07:18
To myslim, ze nevyriesi nic, lebo ak si ju uz podmanili, ak im uverila a veri, ze oni su ti spravni ludia pre nu, myslim si, ze bitka nic nevyriesi.
pepsikova
14.12.11,07:37
nuž zatiaľ je to všetko zadarmo,dokonca jej pomáhajú na oko oni,požičiavajú auto,kupujú všetko potrebné....nechápeme a s malou dušou čakáme čo vlastne od nej chcú..

..takto zvyknú konať sektári, jehovisti...majú silnú presvedčovaciu schopnosť a časom sa ľudia, ktorí sa dostanú pod ich vplyv, zbavia úplne svojej identity a súhlasia a podpíšu všetko, čo takáto "veštkyňa" od nich chce...potom už nie je pre nich zaujímavá, odkopnú ju...a tento človek sa už nemá kam vrátiť-lebo myšlienky má vymetené, ťažko sa dá presvedčiť, i keby ho blízki prijali späť...
..takže by som si zistila, kde ešte sa uvedená veštkyňa realizuje a poriešila ju bez toho, aby o tom matka detí vedela...


...kedysi dávno žila v PD jedna takáto rodina, pani mala tiež silnú schopnosť "radiť" ženám, ako sa zbaviť manželov, detí,a majetku , to, samozrejme v jej prospech...kým sa zistilo, že je to jehovistka, podarilo sa jej urobiť nešťastnými pár rodín,potom to riešila polícia, museli sa dokonca vysťahovať z mesta...ale to bolo dávno, dnes je to polícii jedno,sme svojprávni a podľa ústavy za svoje činy zodpovední sami ...
miroslava23
14.12.11,10:00
Je to dospela a svojpravna osoba, takze ci sa vam to paci,alebo nie, nemozete jej urcovat s kym sa moze,ci nemoze stykat proti jej voli. Mozno je v rodine,ci medzi priatelmi niekto,od koho by si dala dohovorit...ale ak nie,nenarobite nic.
Ak by tato zena zila nejaky "podivny" zivot,ktori by mohol uskodit detom, tak moze otec, ci napr. stari rodicia poziadat sud o zverenie deti do svojej vychovy...

Arizona ,vlastne máš pravdu,lenže otec deti požiadal súd o zverenie deti do svojej starostlivosti,nakoľko však má vážnejšie zdravotné problémy,tak mu nevyhoveli.Ešte máme dojem ,že aj súd je zaujatý,pretože dôvody na rozvod boli samé lži,ale pani sudkyňa sa na pána odporcu pozerá ako na vraha,nakoľko sú det zverené do starostlivosti matke tá im zakazuje akýkoľvek styk s inými členmi rodiny-mimochodom minule sa dostali k mobilu a prosili starých rodičov aby matku prehovorili a pustila ich k mím na víkend-do tá odmieta ako som spomínala akúkoľvek komunikáciu,vraj sú to jej deti a ona bude za ne rozhodovať
miroslava23
14.12.11,10:05
..

..takto zvyknú konať sektári, jehovisti...majú silnú presvedčovaciu schopnosť a časom sa ľudia, ktorí sa dostanú pod ich vplyv, zbavia úplne svojej identity a súhlasia a podpíšu všetko, čo takáto "veštkyňa" od nich chce...potom už nie je pre nich zaujímavá, odkopnú ju...a tento človek sa už nemá kam vrátiť-lebo myšlienky má vymetené, ťažko sa dá presvedčiť, i keby ho blízki prijali späť...
..takže by som si zistila, kde ešte sa uvedená veštkyňa realizuje a poriešila ju bez toho, aby o tom matka detí vedela...


...kedysi dávno žila v PD jedna takáto rodina, pani mala tiež silnú schopnosť "radiť" ženám, ako sa zbaviť manželov, detí,a majetku , to, samozrejme v jej prospech...kým sa zistilo, že je to jehovistka, podarilo sa jej urobiť nešťastnými pár rodín,potom to riešila polícia, museli sa dokonca vysťahovať z mesta...ale to bolo dávno, dnes je to polícii jedno,sme svojprávni a podľa ústavy za svoje činy zodpovední sami ...

nuž aj toto sa deje v Prievidzi ,ale v okrese,skúste mi napísať aspoň krstné meno,či sa nejedná o tú istú osobu
rodina už pol roka dáva jasne najavo ,že stoja pri nej a vedia,že toto nie je jej zmýšlanie,nuž všetko má opačný výsledok,akákoľvek dobré mienená rada,vyznie,že vlastne idú proti nej