MirecPas
17.12.11,20:21
Zdravím, potreboval by som poradiť čiernobiele laserove multifunkčné zariadenie nejaké do 130€. NEviem sa rozhodnúť medzi HP a Samsungom.. Čo odporúčate?
Našiel som tieto Samsung: http://www.samsung.com/sk/consumer/monitors-peripherals-printers/printers/mono-multi-function/SCX-3205/SEE?
HP: http://www.datart.sk/katalog/Tlaciaren-HP-LaserJet-Pro-M1132-nastupce-M1120.html?utm_source=najnakup&utm_medium=vyloha&utm_campaign=vse
Mila123
17.12.11,19:31
v práci máme iba HP-čky a nedám na ne dopustiť...........

akú náplň budeš do nich používať? ak repasovanú pozri si na webe, či sú aj pre obe tlačiarne a hlavne koľko stoja a ich kapacita.....
Kubco
17.12.11,19:39
Ja mám 2 tlačiarne Samsung SCX - 3205 a 3205W. Môžem ich určite odporučiť, pomer cena/kvalita/funkcie je úžasná. Nenájdeš nič v podobnej cenovej hladine ako sú tieto Samsungy. Byť Tebou kúpim radšej tú novšiu, kde je aj WiFi - super vec. Idem teraz kupovať 3.ks a tiež zoberiem novšiu 3205W. Ceny sú okolo 120€.

http://multifunkcne-zariadenia.heureka.sk/samsung-scx-3205w/
MirecPas
17.12.11,19:41
budem používať repasovanú... na HP ako sa teraz zdá ich je celkom dosť... kúpim teda to HP... potreboval by som aj to wifi pripojenie ale tie sú už moc drahé tak ostanem asi pri klasike USB..
tictac7
17.12.11,19:48
budem používať repasovanú... na HP ako sa teraz zdá ich je celkom dosť... kúpim teda to HP... potreboval by som aj to wifi pripojenie ale tie sú už moc drahé tak ostanem asi pri klasike USB..

mimotemypri novej tlačiarni počas záruky by som toto nerobila - môže sa stať, že Ti záruku potom neuznajú. Inak aj nie je repas ako repas. Niekedy sa fakt viac oplatí originál....
MirecPas
17.12.11,19:53
A tonery do nich kupuješ repasované či originál?
MirecPas
17.12.11,19:56
Pri mojom tlačení miniem počas záručnej doby (2 roky) maximálne ten štartovací toner + 1 další. Pochybujem, že by sa mi jedným repasovaním pokazila tlačiaren
tictac7
17.12.11,19:59
Pri mojom tlačení miniem počas záručnej doby (2 roky) maximálne ten štartovací toner + 1 další. Pochybujem, že by sa mi jedným repasovaním pokazila tlačiaren

...ja som to nemyslela tak, že repasom si pokazíš tlačiareň, ale tak, že pri reklamácii oni zvalia vadu na repas. A to, že nie je repas ako repas som myslela tak, že niektoré repasy vôbec nevydržia toľko, koľko majú deklarované a keď si to zrátaš, rovno môžeš kupovať originál - toto ale pri tvojom nasadení asi nebude problém....
arizona
17.12.11,20:01
Mam 4 roky Samsung,tiez mozem iba odporucat! bez jedinej zavady a chybycky. /bezne domace pouzitie/
Startovaci toner vydrzal asi 2 roky,dalsi,novy tlaci uz 2. rok,ale do dochodku sa stale nechysta...;)
arizona
17.12.11,20:03
mimotemy pri prispevku c.8 od tictac7 nemozem dat suhlas. Mam iba ja tento problem,alebo viacerym chyba toto tlacitko???
MirecPas
17.12.11,20:05
mne šlo, a už som dal :)
arizona
17.12.11,20:08
uz aj mne saa objavilo, diky
tictac7
17.12.11,20:33
...ďakujem obom ;)
kergulaan
18.12.11,04:45
QUOTE=arizona;1919957]mimotemy pri prispevku c.8 od tictac7 nemozem dat suhlas. Mam iba ja tento problem,alebo viacerym chyba toto tlacitko???[/QUOTE]
Ja mam s Poradou uz od "novej" verzie podobne problemy. Musim stranku refresh-nut aby som mohol hodnotit, posuvat sa na prvy necitany prispevok a vlastne vyuzivat vsetky aktivne volby atd. Aj obrazky pripojene v prispevku musim rozbalovat cez - otvor v novom ikne, pretoze ked len na ne kliknem, tak sa mi zobrazi cierna obrazovka.
Pouzivam FF a AdBlock a mam ciastocne zakazany java script, takze neviemm cim o bude. Je zaujimave, ze dany jav nie je konstantny, 2-3 temy idu ok a potom jedna nie.
Ak sa najde este jeden uzivatel s podobnym problemom, tak by som zalozil novu temu a upozornil na to Richarda.
jacekova
18.12.11,07:36
Ja sa priklanam k Samsungu.

Najprv som mala SCX-4100. Skvele zariadenie,vydrzalo niekolko rokov (4roky) ,dokym som nekupila repas. Mozno je to nahoda,ale cely repas.toner sa mi vysypal do zariadenia. Vsetko bolo cierne. Toner mi vyreklamovali, no co z toho, ze mi to pokazilo mult.zariadenie....

Takze urcite doporucujem min.prve 2 roky ORIGINAL tonery.

Teraz som si kupila samsung SCX-4600 a je supeeeer.
Mamina si kupila SCX-4623.

Kazde je ciernobiele zariadenie, scanuje, kopiruje, rychlo tlaci.... proste bomba.
jelalim
18.12.11,07:40
Ja mám SAMSUNG SCX-3200 a je super.
sthruska
18.12.11,08:01
Ja dávam jednoznačne prednosť HP. A to práve kvôli repasu. Žiaden problém. Pri Tvojej spotrebe je to ale totálne jedno.
Ty netlačíš, len sa tak tváriš :D
Fatbob
21.03.12,08:23
SAMSUNG tlačiarne sú dobrá voľba, ak chceš používať orginálne tonery. Narp. http://www.toner123.sk/toner123-sk/eshop/4-1-Multifunkcne-zariadenia/35-2-Laser-LED/5/956-Samsung-SCX-3200-black - vynikajúca tlačiareň za super cenu.
Žiaľ repasovať tonery do SAMSUNG talčiarní je drahšie ako do HP/Cannon.

Ak chcete používať repasované tonery tak lepšia voľba bude HP/Canon tlačiareň. Viac som sa dočítal na :http://www.onlineoffice.sk/repasovane-tonery1?
jess
21.03.12,08:36
Ja som pred 2 mesiacmi kúpila SAMSUNG SCX 3205 Wifi. Zatiaľ spokojnosť.... Práve mi došiel štartovací toner, tak som niekde na východe kupovala cez eshop toner za 35 Eur aj s poštovným. Mal by to byť originál - zatiaľ sa tak tvári, tlačí ok v čase daňových priznaní.