wirgi
19.12.11,11:51
j AHOJTE, potrebujem poradiť, zamestnanec doniesol za vymeškanú prac. smenu potvrdenie, že bol ako doprovod s mamou od PROTOVIK s.r.o zhotovovanie ortoped. pomôcok, keď to nie je od lekára má to byť ako neplatene voľno alebo platene náhrady. A iný zamestnanec ,bol ako doprovod syna potvrdenie doniesol zo špecialnej pedagogickej poradne, manželka je doma na materskej tiež to ma byť len ospravedlnené alebo platene náhrady . Ďakujem
ivka70
19.12.11,11:02
j AHOJTE, potrebujem poradiť, zamestnanec doniesol za vymeškanú prac. smenu potvrdenie, že bol ako doprovod s mamou od PROTOVIK s.r.o zhotovovanie ortoped. pomôcok, keď to nie je od lekára má to byť ako neplatene voľno alebo platene náhrady.

PROTOVIK ma v predmete cinnosti: výroba protetických a ortopedických výrobkov, takze by sa mohli pocitat k zdravotnickym zariadeniam, ja by som mu uznala plateny "paragraf".

A iný zamestnanec ,bol ako doprovod syna potvrdenie doniesol zo špecialnej pedagogickej poradne, manželka je doma na materskej tiež to ma byť len ospravedlnené alebo platene náhrady .

Rovnako ako v prvom pripade, by som to uznala ako platene sprevadzanie, to, ze je manzelka na materskej, s tym nesuvisi.

Ďakujem

v texte