bibka6
21.12.11,07:04
Prosím poradte účinný prostriedok na vyhubenie vší v detskej hlave (-:)
220870
21.12.11,06:08
kristina11
21.12.11,06:25
Sampon pre psov, alebo akykolvek babsky recept (alpa, olej...), pripadne kup v lekarni specialne sampony na vsi. Ked z toho cokolvek pouzijes, tak po vysuseni vlasov, treba vlasy vyzehlit zehlickou na vlasy. To spali vsetko, co by vo vlasoch ostalo. Mozes opakovat podla potreby kazdy den, az pokial nebude hlavicka cista. Dalej preventivne aspon tri tyzdne som pred odchodom do skoly nastriekala na vlasy sprej pre psov (nesmrdi to, neboj sa) a za uska a na zatylok som natrela par kvapiek cajovnikoveho oleja.
Samozrejme, ze vlasy treba pravidelne pozerat.
Nezabudni vydezinfikovat vsetky hrebene, ciapky, vankuse, obliecky....
alaya1
21.12.11,06:52
Sampon na psy?? Preboha, ved psy maju uplne ine PH pokozky ako clovek...NIKDY by som nedala dietatu na hlavu sampon na psa!!

Ved v lekarni dostat vela druhov kvalitnych a neskodnych pripravkov na hubenie vsi a hnid.
irma1
21.12.11,07:07
Difusil spray, ak ho ešte dostať. Dal sa kúpiť v lekárni. Striekať, kým nie je hlava úplne mokrá. Kľudne môžeš použiť celý spray aj na jeden raz. Nechať pôsobiť cez noc a umyť hlavu.
kristina11
21.12.11,07:15
v lekarni som za tie kvalitne a neskodne minula kopec penazi, pretoze dcera mala vlasy po zadok....a tak ako pises. boli uplne neskodne. vsiam neuskodili teda vobec.....kolegyna mi poradila sampon pre psov. a ten zabral. a mimochodom vlasom vobec neuskodil. boli krasne hebke. pouzili sme ho 2x.
Jurivo
21.12.11,12:08
Je zbytočné dávať preventívne prípravky proti všiam. Tie prípravky majú význam až keď sú vlasy napadnuté parazitmi. Prevenciou je nepoužívať spoločné hrebene, uteráky, gumičky do vlasov, čiapky a pod.,a pri dlhých vlasoch netreba nechávať vlasy rozpustené.
lujza.j
21.12.11,20:25