skplan
21.12.11,08:14
Kde v BA kúpim narýchlo spoločenské šaty, teda na zábavu či ples? Nie príliš honosné, také niečo schopné a za primeranú cenu? Resp. Viedeň (nejaký obchodík - dámska móda)? Vďaka!
ivka70
21.12.11,07:48
Ja mam velmi dobre skusenosti s takym malym obchodikom v Rozko pasazi (ked ides z Obchodnej, tak po pravej strane asi 40 m od zaciatku.
Velmi dobry vyber a nie su to saty take "bazarove". skus.
luja5
21.12.11,07:59
http://www.peknesaty.sk/
Avion Shopping Park - viac predajní
skplan
21.12.11,09:50
Vďaka!
ivka70
21.12.11,11:28
Do Avionu chodim casto, ale ja som tak, prisamvacku, ziadne pekne spolocenske saty nevidela .....
duves
21.12.11,12:15
luja5
21.12.11,16:09
Do Avionu chodim casto, ale ja som tak, prisamvacku, ziadne pekne spolocenske saty nevidela .....
Žeby sme mali šťastie :)? Kamarátkina dcéra (s neklasickým veľkostným číslom) z KE, ktorá BA nepozná a zobrala som ju tam, si tam kúpila veľmi pekné šaty koktejlkového typu na svoju promóciu, vhodné aj na inú spoločenskú príležitosť (a mali aj dlhé, plesové). Len neviem, ako sa ten obchod volal :). Boli sme tam v troch predajniach a rozhodovala sa ... Na Obchodnej ul. nemala šťastie, možno kvôli svojmu číslu alebo strihu podľa svojich predstáv (bola tam sama, tak celkom dôvod nepoznám) a tiež hľadala narýchlo, nebol čas behať ...:rolleyes: