Daniela 7
21.12.11,19:06
Ahojte poraďáci
Zaujímalo by ma,kedy sa začínajú zatepľovať paneláky.V ktorom mesiaci? Ide o to,že jeden známy tvrdí,že im zatepľovali vraj v zime,ale mne sa to zdá nejaké divné.Ešte nikdy som nevidela zatepľovať panelák v zime.Tak ako to je?
220870
21.12.11,18:28
Pri miernych zimách sa to dá.Je lepidlo s ktorým sa dá robiť aj v zime.Taktiež sa dá polystyrém lepiť na montážnu penu a tá znesie teploty do -15°C.Ale ľutujem tých ľudí čo sa dajú nahovoriť pri mínusových teplotach robiť na fasáde.
tictac7
21.12.11,18:31
...aj v zime sa dá. Taká ako bola do začiatku decembra v BA je vpohode. A dá sa aj v mrazoch - veď všetko sa dá, otázkou však potom je, ako to vyzerá, koľko to vydrží.....
...a možno to, čo on tvrdí, že "im zateplovali aj v zime" netreba brať doslovne, aj nám "zateplovali do dnes" - ale posledné tri týždne to už bolo len o montáži balkónových zábradlí, výplní zábradlí a demontáži lešenia - všetky murárske práce boli dávno ukončené....
alltracboy
21.12.11,18:43
mn aby skor zaujimalo odkedy sa da, lebo nejak som to do zimy nestihol a bolo by dobre zateplit na jar. Len na jar zasa vela prsi
tictac7
21.12.11,18:49
mn aby skor zaujimalo odkedy sa da, lebo nejak som to do zimy nestihol a bolo by dobre zateplit na jar. Len na jar zasa vela prsi

o 10 minút - zober si montážny materiál vyhovujúci do terajších poveternostných podmienok, zváž riziko a môžeš makať.....
alltracboy
21.12.11,19:53
o 10 minút - zober si montážny materiál vyhovujúci do terajších poveternostných podmienok, zváž riziko a môžeš makať..... ale je tma.. co s tym?
tictac7
21.12.11,19:56
ale je tma.. co s tym?

...kúp si osvetľovací stožiar alebo balón, keď chceš - zoženiem - dodanie hneď...

dovetok: ..keď nechceš kúpiť, viem aj požičanie vybaviť - na faktúru - 14-dňová splatnosť - dobré né?
day
21.12.11,19:57
ale je tma.. co s tym?

dnes uz nie, zacni zajtra :)
alltracboy
21.12.11,20:23
zajtra pijem..
tictac7
21.12.11,20:37
mimotemy zase si pozadu - ja už dnes :D:D:D
alltracboy
21.12.11,21:13
no mozno ani nie, ked ratas aj poharik tequily. Ale ja ho ratat nebudem.. a v piatok zasa nebudem moct robit, lebo ma bude boliet hlava. V sobotu zasa nerobim a v nedelu idem na navstevu.. ja tu fasadu asi fakt necham na jar. alebo jesen
tictac7
21.12.11,21:33
no mozno ani nie, ked ratas aj poharik tequily. Ale ja ho ratat nebudem.. a v piatok zasa nebudem moct robit, lebo ma bude boliet hlava. V sobotu zasa nerobim a v nedelu idem na navstevu.. ja tu fasadu asi fakt necham na jar. alebo jesen

skús to nechať na budúce Vianoce - možno už nebudú - tak sa ani nenarobíš, ani peniaze za materiál neminieš...

dovetok: zlatá s pomarančom a škoricou nemá chybu - podľa mňa lepšia ako striebro - citrón - soľ
julopython1
21.12.11,21:46
dobry vecer

pred chvilou som prispieval a uvidel som vas prispevok tak vam pisem

nie som ziadny odbornik ale ja osobne som uz zateploval zopar domov popri zamestnani . kazda praca ma svoj cas a preto vam radim pockat do jari . moze tu kto co chce pisat mozno vas ano ale mna nikto nepresvedci ze murarske prace sa daju robit aj v zime . no ano daju sa ked je vonku min + 15 stupnov .

dobru noc vam prajem
Daniela 7
22.12.11,02:40
Dakujem,ja osobne sa prikláňam k jari.
NIBO
25.01.12,12:48
Zateplovat v zime je velmi riskantne. Zvycajne sa da zateplovat od marca podla toho ake su teploty. Prsat nesmie ked sa dava fasada. Ak Vam mozem poradit vybornych zateplovacov, ktory su priamo z Bratislavy, pridam Vam sem kontakt. Mozem sa zarucit ze robia poctivo a nie su suchtavi. Kontakt: Marek Gabrhel 0911510682, 0944590728
andiablo
25.01.12,13:15
dva príspevky od teba a rovno kontakt na super partiu. Keď chceš reklamu tak choď inde alebo si ju zaplať. Toto nieje reklamné fórum. Keď sú taký výborný tak šup sem foto ich práce a referencie od viacerých ľudí
NIBO
25.01.12,13:22
pocuvaj vybijaj si agresiu radsej niekde v posilovni. ocividne nemas cele dni nic ine na praci len sediet za pocitacom a bruzdat po forach a socialnych sietach. chod radsej trosku von nadychaj sa cerstveho vdzuchu a najdi si zopar kamaratov. potom mozno pochopis ze ludia mozu byt na seba aj prijemni a ze ak ma niekto dobru skusenost tak rad poradi a doporuci aj druhym aby to mali pekne a dobre spravene. Asi tazko si robim reklamu ked som zena a pracujem v uctovnictve.