janci.p
23.12.11,20:07
Zdravim..mam nasledujuci problem..mam pc prepojene s plazmou, cez redukciu..mam to takto 3 mesiace, rozlisenie plne, vsetko krasne ciste..a zrazu, ked som to takto prepojil, pri plnom rozliseni mi bolo vidiet len pol spodnej listy a pismo zostalo dost kostrbate..skusil som mizsie rozlisenie, ine hdmi kable, iny vstup, ale vsetko rovnake..nevie mi niekto poradit, v com by mohol byt problem? Dakujem..
mpca
24.12.11,08:43
Cez akú redukciu? DVI - HDMI? Aký je to tv? Znacka, typ, podporované max rozlísenie?
janci.p
24.12.11,09:00
ano, dvi-hdmi..je to plazma lg 50pv350 a max. rozlisenie je 1920x1080, full hd..pri tomto rozliseni to bolo krasne ciste vsetko a zrazu nie je..nechapem..
mpca
24.12.11,09:18
A obraz z PC je konovany alebo je nastaveny ako externy monitor? Mozno je zle nastavena obnovovacia frakvencia pripadne znovu upravit rozlisenie alebo sa pohrat z nastaveniami GK,, ale priamo v ovladacoch od vyyrobcu bud ATI catalyst alebo nvidia manager...
janci.p
24.12.11,09:33
obraz je ako externy, obnovovaciu frekvenciu som skusal, aj rozlisenie a takisto aj v nastaveniach grafickej myslim vsetko..uz ma napada len redukcia..ci nebude zla..neviem, akoby nevyhladzovalo hrany, to pismo je fakt dost kostrbate a nejde to v plnom rozliseni..