alabut
27.12.11,08:56
Skusim stastie u mladsich sikovnejsich rocnikov. Ked pracujem s webovymi subormi (strankami) ulozenymi na disku, nepresuvaju sa mi spolu obe casti. Uz som postukal kadeco. Je chyba medzi PC a stolickou a dokazem ju lokalizovat? XP. :-)
kezeso
27.12.11,08:31
Mal by si viac konkretizovať otázku. Aké stránky máš uložené na disku? Myslím, že sú uložené na serveroch a s tým nič nenarobíš. Ak ti niečo sa nezobrazuje vcelku, potom bude chyba v počítači.
PotPalo
27.12.11,09:38
Myslým že v IE sa dá uložiť webstránka ako archív, tuším to má koncovku MHT (už som s tým dlho nerobil, tak neviem iste). To je jeden súbor, presúva sa celý. Akurát sa dá otvoriť len v IE.

Ak to uložíš ako kompletnú HTML stránku pod názvom napr. "porada", tak tam máš okrem "porada.html" aj priečinok "porada - files", tam sú obrázky a ďalší sajrajt čo je na tej stránke. To musíš presúvať ručne naraz, nie vždy to ide automaticky.
Fero11
27.12.11,10:25
Skusim stastie u mladsich sikovnejsich rocnikov. Ked pracujem s webovymi subormi (strankami) ulozenymi na disku, nepresuvaju sa mi spolu obe casti. Uz som postukal kadeco. Je chyba medzi PC a stolickou a dokazem ju lokalizovat? XP. :-)nerozumiem
pepsikova
27.12.11,10:34
mimotemy...fuha!!!...chyba medzi pc a stoličkou?..nooo, je to jasné!..nie sú optimálne prepojené na jednu vlnovú dĺžku!...
...šmarjá, labutík, nestresuj ma, skoro sa mi zle stalo!..lebo nikdy pri šťukaní ma nenapadlo , že chyba je medzi pc a stoličkou..jáááj- a to ma napadlo už fšeličooo...
sthruska
27.12.11,10:40
to pepsikova
No, umňa má dva body

1) priznáva si "chybu". Bežná reakcie je, ja som nič nerobil. A potom sa dotyčný krúti ako had.
2) má zmysel pre humor "a dokážem ju lokalizovať?"
pepsikova
27.12.11,10:59
to pepsikova
No, umňa má dva body

1) priznáva si "chybu". Bežná reakcie je, ja som nič nerobil. A potom sa dotyčný krúti ako had.
2) má zmysel pre humor "a dokážem ju lokalizovať?"..

mimotemy...joj, u mňa má alabutík 100 bodov každý deň od rána!..a ak má problém, má tu kamošov, čo mu poradia. to je jasnačka!!..mne len prišlo rehotno ten súvis-pc+stolička=problém..chapeš, nyje?..
pepsikova
27.12.11,12:57
...šíšmarjenka, poraďte niekto labutíkovi, lebo šak já budem mať výčitky svedomia, že mi prišlo smiešno a fčul mu nikto neporadí...kvoliii mneee...
misoft
27.12.11,13:20
Nepochopil som formuláciu

nepresuvaju sa mi spolu obe casti..
V podstate: pokiaľ pracuješ s web stránkami off-line, tie sú uložené u teba na disku vo formáte *.html - teda sa dajú otvoriť v prehliadači. Ak sa na stránke nachádza prípadný odkaz na inú stránku, alebo inú časť - v prípade off-line sa táto nezobrazí, pretože to nemá odkiaľ načítať (to by si musel mať na disku aj stránky z týchto odkazov - linkov tiež ako *.html).
Ale je tu ešte niečo: ak chceš s takýmito stránkami pracovať aj v off-line, daj si do prehliadača (ak máš FF líšku :D) toto:
http://google-gears.en.softonic.com/ - doplnok Google Gears (download tu http://gears.google.com/download.html).
Upozornenie - nepracuje s novými verziami FF 9.0.* - možno potom pomôže checkCompability addon - ktorý "zablokuje" kontrolu kompatibility doplnkov s verziou prehliadača FF - stačí pri spustení len "Zapnúť" a nekompatibilné doplnky :D sú funkčné.