IT-cko
28.12.11,14:24
Ahojte. Uvažujeme o montovanom - skeletovom domčeku. Má niekto VLASTNÚ skúsenosť, možno aj s poľskou firmou? Podotýkam, vlastnú skúsenosť, nie " niekto raz povedal, počul som vraj ".... a podobne veci. Ak by mal niekto referenciu aj na neakú slovenskú cenovo dostupnú firmu, budeme vďační za každý názor. Mali by sme zaujem o podpivničený bungalov, pivnicu by sme si riešili sami už s platňou pre dom.
Dakujem.
marleau
28.12.11,15:25
Poľské domy som videl na vlastné oči a ako výrobca takých by som ich neodporúčal ani najhoršiemu kamarátovi.
Ferdosondo
29.12.11,12:04
Poľské domy som videl na vlastné oči a ako výrobca takých by som ich neodporúčal ani najhoršiemu kamarátovi.
A mohol by si aj uviesť čo si videl na vlastné oči v tých Poľských domoch ?
arizona
29.12.11,12:21
bjuty smis
29.12.11,13:10
je až smiešne, ako tu niektorý naši podnikatelia znevažujú všetko polské.polsko je tak isto ako slovensko v eu, majú rovnaké normy a štandardy.....takisto ako u nás najdeš fušerov fušerské stavebné fy - stačí sa len pozrieť tu na porade - tak isto ich najdeš v polsku...akurát, že budú ovela lacnejší ako naši podnikatelia..
IT-cko
29.12.11,13:50
Presne :-). Každý osočuje Poliakov a pritom slovenske firmy nakupuju okna unich, prelepuju nalepky a predavaju ako slovenske vyrobky. A jak ich vtedy chvália.....až nepravda. Preto sa obávam či to nieje aj pri tychto domoch takto...
pivko
29.12.11,16:59
Ja kupujem v Polsku ešte aj hajzlak.
KoxXxo
29.12.11,17:50
a ešte aj ten je na riť...:D
lujza.j
29.12.11,18:20
Pivčo v PL ja zase v At:)
marleau
29.12.11,18:46
A mohol by si aj uviesť čo si videl na vlastné oči v tých Poľských domoch ?
Už som to tu raz obšírnejšie popisoval,no nájsť to neviem.
marleau
29.12.11,18:47
Presne :-). Každý osočuje Poliakov a pritom slovenske firmy nakupuju okna unich, prelepuju nalepky a predavaju ako slovenske vyrobky. A jak ich vtedy chvália.....až nepravda. Preto sa obávam či to nieje aj pri tychto domoch takto...
mimo mňa