nika.sum
01.01.12,15:13
Ahoj, chcem sa spytat, ci niekto nema skusenost s tvorbou knihy v happy foto, konkretne s klipartami. Totiz zacala som v nom robit fotoknihu, pretoze bolo mozne urobit az 240 stran, ale lutujem, ze som ju nerobila v cewe foto. Happy foto ponuka len malicko klipartov a pozadi, ci inych efektov, robi sa v nej aspon podla mna horsie ako v cewe. Ale uz je kniha urobena a chcela by som ju len prizdobit klipartmi. Neviete niekto ci je nejaka moznost dostat tam stiahnute kliparty z internetu. Skusala som to ale ak nie su v jepg. formate tak mi nejdu nacitat a ked su zase v jepg, tak sa stiahnu ako obrazok aj s pozadim. Tak ak sa tu najde niekto kto by mi vedel poradit, budem rada.
Monika
duves
01.01.12,14:19
nika.sum
01.01.12,14:29
Dakujem za snahu ale to neriesi co potrebujem. S cewe foto uz mam skusenost, ale tuto fotoknihu mam v Happy foto. Ja len potrebujem vediet ci je mozne este do Happy foto pridat kliparty nove, okrem tych ktore su v programe.
nika.sum
07.01.12,09:37
Dostala som odpoved priamo z Happy foto a zial budem sa musiet uspokojit len s tymi klipartami, kt. su v programe. Takze dalsiu fotoknihu v tom programe urcite robit nebudem. Je to podla mna dost obmedzene.
kuko1479
12.09.12,13:56
A co si takto kliparty ulozit v niakom programe do jpeg ? ja ked robim fotoknihu tak si v photoshope nachystam celu stranu s fotkami aj textami a potom vkladam iba tu ulozenu stranu ako pozadie alebo ako fotku na celu stranu ;)
nika.sum
12.09.12,18:58
No uz to pre mna nie je aktualne. Ja velmi tieto veci neovladam a ani nemam akosi cas sa s tym takto hrat. Pri cewe-foto som nemusela nic robit v inom programe a bola som z happy foto dost sklamana a tiez pred nedavnom som tiez robila jednu knihu - zlava na kupon, s ktorou sa tiez dost tazko robila.
kuko1479
03.10.12,08:55
Nuz ja som si v HF. objednal jednu fotoknihu a teda cliparty nevyuzivam (pouzivam cisto cierne pozadie) ale s kvalitou nemozem povedat zeby som bol spokojny na 100% ... napriklad low key cierno biele fotky mali niektore dost silny efekt takzvanej posterizacie a navyse jedna strana ani nebola cela dotlacena (na spodku bol cca 0,5 cm biely pas). ale zase cenovo sa mi zdalo HF v tej dobe "bez konkurencie".
nika.sum
03.10.12,18:26
Ja som si dala teraz spravit na nejaku akciu 80 stranovu knihu, vysla ma s postovnym cca 26 EUR. Nie je to take ako v cewe, ale za tie peniaze....Tiez tam nemam kliparty, pozadie biele a nevedela som navolit taky obal aky sa mi pacil, tak ho mam jednofarebny s fotkami, ale co by som chcela za tu sumu...