brezicka
02.01.12,20:59
Ahojte,

potrebujeme zrejme len docasne zasadit taketo dvere (biele umelohmotne) v byte, kedze dcerka nam chodi a chodi aj tam, kam nema ;-) Neviete mi pls povedat, ci tieto dvere predavaju aj v Merkury Market-e? Resp. poradit, kde by sa dali kupit lacnejsie? Pocitame stym, ze to bude len docasne, takze by sa menili, ked budeme raz prerabat... problem je v tom, ze dany priestor je sirka 110cm, takze klasicke detske zabrany nam tam nesadnu :-/

Dakujem.
misoft
02.01.12,20:38
Poradil by som asi takto - urob si malú prechádzku do Merkury Marketu, prezri si to tam, iste ich nájdeš, opýtaš sa. A možno aj kúpiš. :D
KoxXxo
02.01.12,20:43
Popýtaj sa vo firmách, ktoré robia plastové okná a podobné veci, lebo rozmer Ti aj tak nebude pasovať. Mne tiež robili na mieru vo firme.
brezicka
02.01.12,20:44
Poradil by som asi takto - urob si malú prechádzku do Merkury Marketu, prezri si to tam, iste ich nájdeš, opýtaš sa. A možno aj kúpiš. :D

Vdaka za radu, uprimne Ti zelam,aby aj Teba niekto takto sprosto odpisal, ked sa budes chciet poradit ;-) Som na materskej, cize peniazkov nemame az tak vela, preto som sa pytala na Merkury, kedze viem, ze tam sa da kupit lacno a niekedy aj dobre. Na nete nemaju vsetky produkty ako napr. Ikea, takze si to pozriet nemozem. najblizsi Merkury je do nas vzdialeny 50km, cize mala prechadzka v zime za ruku s 13-mesacnym dietatom je uplne uzasna rada...pekny vecer!
brezicka
02.01.12,20:45
Popýtaj sa vo firmách, ktoré robia plastové okná a podobné veci, lebo rozmer Ti aj tak nebude pasovať. Mne tiež robili na mieru vo firme.

No to som uz skusala, ale teraz cez sviatky sa nikde nepracovalo, tak zatial mi este neodpovedali, preto skusam aj takto...ale dakujem za tip :-)
jacekova
02.01.12,20:54
na svojom predchádzajúcom byte som mala takéto zhrňovacie dvera a kúpila som ich v Baumaxe (vystihla som akciu, takže vyšli lacno)
brezicka
02.01.12,20:58
na svojom predchádzajúcom byte som mala takéto zhrňovacie dvera a kúpila som ich v Baumaxe (vystihla som akciu, takže vyšli lacno)

Diky, ja som ich kedysi videla tiez v nejakom takom vacsom obchode, kde sa dali dokonca "vyskladat", =kupujuci si mohol kupit lubovolny pocet kusov a vyskladat sirku podla seba...lenze vtedy som este nevedela, ze ich budeme potrebovat a hlavne si uz nepamatam, kde to bolo :-(
jacekova
02.01.12,21:03
Diky, ja som ich kedysi videla tiez v nejakom takom vacsom obchode, kde sa dali dokonca "vyskladat", =kupujuci si mohol kupit lubovolny pocet kusov a vyskladat sirku podla seba...lenze vtedy som este nevedela, ze ich budeme potrebovat a hlavne si uz nepamatam, kde to bolo :-(

ved to je najhoršie, že keď niečo fakt potrebuješ, nevieš to nájsť alebo to práve nemajú za dobrú cenu... zákon schválnosti
skúšala som to aj vygoogliť, či niečo nenájdem, ale nachádza to skôr firmy, ktoré také veci vyrábajú na mieru.... (ale tam už sú také skôr nesympatické ceny :-(
brezicka
02.01.12,21:08
ved to je najhoršie, že keď niečo fakt potrebuješ, nevieš to nájsť alebo to práve nemajú za dobrú cenu... zákon schválnosti
skúšala som to aj vygoogliť, či niečo nenájdem, ale nachádza to skôr firmy, ktoré také veci vyrábajú na mieru.... (ale tam už sú také skôr nesympatické ceny :-(

Ved to, ja tu drepim na nete a hladam uz zopar dni..vecerov, inak sa nedostanem pri dcerke, je dost ziva, ved preto ich aj potrebujeme :-D.... a preto ma tak nastvala ta odpoved , aby som sa sla pozriet do Marketu osobne, juj, uz davno ma tak nic nevytocilo :-D
jacekova
02.01.12,21:14
Ved to, ja tu drepim na nete a hladam uz zopar dni..vecerov, inak sa nedostanem pri dcerke, je dost ziva, ved preto ich aj potrebujeme :-D.... a preto ma tak nastvala ta odpoved , aby som sa sla pozriet do Marketu osobne, juj, uz davno ma tak nic nevytocilo :-D

keby si chodila na poradu často, tak by ťa tá Misoftova odpoveď vôbec tak nevytočila.... on tak odpovedá každému. čím je vtipnejší a viac do niekoho vŕta, tým je spokojnejší.... hoď to za hlavu, to podľa mňa ani nebolo mierené voči tvojej osobe, to je proste len typ človeka.... :-)

nechodia vám letáky? koľko chcete investovať do tých dverí? lebo by možno stálo za úvahu nájsť fakt lacnú firmu,ktorá to urobí na zákazku (ak nezoženieš hotové)
brezicka
02.01.12,21:19
keby si chodila na poradu často, tak by ťa tá Misoftova odpoveď vôbec tak nevytočila.... on tak odpovedá každému. čím je vtipnejší a viac do niekoho vŕta, tým je spokojnejší.... hoď to za hlavu, to podľa mňa ani nebolo mierené voči tvojej osobe, to je proste len typ človeka.... :-)

nechodia vám letáky? koľko chcete investovať do tých dverí? lebo by možno stálo za úvahu nájsť fakt lacnú firmu,ktorá to urobí na zákazku (ak nezoženieš hotové)


Pravdupovediac mi je jedno, aky je Misoft clovek, ale z tej odpovede mi pride ako arogantny a povysenecky..ale...ak si pozriem mnozstvo a uroven jeho dalsich prispevkov..tak chalan ma asi dost chudobny osobny zivot, ked tu len drepi na Porade a zabava sa takymi "duchaplnymi" odpovedami :-D No nic, ved kazdy sme nejaky, on za to asi ani nemoze...
Este neviem, kolko, ja vobec neviem, v akych cenovych hladinach sa to pohybuje, zatial len mapujem...zopar firmam som uz pisala, tak uvidim, ake mi pridu ponuky ;-)
jacekova
02.01.12,21:25
ja čo som len tak narýchlo pozrela cenníky, tak by to mohlo vyjsť cca 100€ len neviem čo všetko k tomu ešte prirátajú....
brezicka
02.01.12,21:26
ja čo som len tak narýchlo pozrela cenníky, tak by to mohlo vyjsť cca 100€ len neviem čo všetko k tomu ešte prirátajú....

Tak to cca vychadza aj mne, len presne ako pises, jedna vec su cenniky na webke a druha vec realita, preto som si pisala do firiem o predbeznu kalkulaciu...aby sme neboli nemilo prekvapeni, ved uz aj tych 100€ je viac ako polka rodicovskeho prispevku :-/
jacekova
02.01.12,21:30
Tak to cca vychadza aj mne, len presne ako pises, jedna vec su cenniky na webke a druha vec realita, preto som si pisala do firiem o predbeznu kalkulaciu...aby sme neboli nemilo prekvapeni, ved uz aj tych 100€ je viac ako polka rodicovskeho prispevku :-/

veď toto.... mne o tom hovoriť nemusíš..... tiež som na rodičovskej "dovolenke"... vedľa v izbe spí môj 2-ročný drobec
chorvo
02.01.12,21:37
Ja ti k tejto teme neporadim, bohuzial, nemam skusenost, ale ak dovolis budem parazitovat na tomto prispevku, pretoze ma to tiez zaujima :) Tak ked si to poriesis, napis tu prosim, kde a kolko vas to vyslo :) Vdaka
brezicka
02.01.12,21:42
Ja ti k tejto teme neporadim, bohuzial, nemam skusenost, ale ak dovolis budem parazitovat na tomto prispevku, pretoze ma to tiez zaujima :) Tak ked si to poriesis, napis tu prosim, kde a kolko vas to vyslo :) Vdaka

Ak sa vobec k niecomu dopracujeme :-D Ale mozem Ti potom preposlat ponuky z tych firiem, ak mi nejake pridu ;-)
brezicka
04.01.12,20:07
Ja ti k tejto teme neporadim, bohuzial, nemam skusenost, ale ak dovolis budem parazitovat na tomto prispevku, pretoze ma to tiez zaujima :) Tak ked si to poriesis, napis tu prosim, kde a kolko vas to vyslo :) Vdaka

No zatial mi prisla odpoved len, ze max.vyska je 204cm :-/ My potrebujeme 213cm...tak neviem, ci by to mohlo pomoct Tebe...
2604
24.02.12,08:09
Ak mate zaujem tak mam jedny na predaj
rozmer širka:159,5 cm
výška: 195,5 cm

http://imageshack.us/photo/my-images/706/dvere001.jpg/na cene sa určite dohodneme nove stali 180 eur a su dvojročne