katarinkamt
04.01.12,07:08
Ahoj, viete mi poradit,na akeho odbornika sa ma clovek obratit, pokial potrebuje riesit prolem s vernostou? Sexuolog? Psychiater?
katarinkamt
04.01.12,06:09
Ahoj, viete mi poradit,na akeho odbornika sa ma clovek obratit, pokial potrebuje riesit prolem s vernostou? Sexuolog? Psychiater?
myara
04.01.12,06:34
Ahoj, viete mi poradit,na akeho odbornika sa ma clovek obratit, pokial potrebuje riesit prolem s vernostou? Sexuolog? Psychiater?

podla mna sa to neda nijako riesit, to je v tom cloveku, len by sa mal asi vyhybat nejakym trvalym vztahom, aby ludom zbytocne neublizoval
petermikuláš
05.01.12,20:09
psychológ
optimistka
05.01.12,20:12
chronický neverník je neliečiteľná diagnóza
day
05.01.12,20:12
mnozenstvo/mnohomuzstvo? o co sa jedna?
Mila123
05.01.12,20:14
ide o polyandriu.......:D
zelenydom
06.01.12,12:28
Psycholog a potom trochu sebareflexie
marleau
06.01.12,12:32
No boxerista!
superoman
06.01.12,12:36
s vernostou je to ok,keby si mala problem s nevernostou, to by bol pruser:)
pasuliatko
06.01.12,12:45
podľa mňa manželská poradňa
marleau
06.01.12,12:57
A kto má byť ne/verný,ty alebo partner?
myara
06.01.12,13:03
podľa mňa manželská poradňa

nemyslim, su jednoducho ludia, ktori to maju v genoch, a nic nepomoze
alabut
06.01.12,13:45
No, podla zakladnych pravidiel by sa mal liecit ten, ktoremu to vadi. :-)
marjankaj
06.01.12,13:56
s vernostou je to ok,keby si mala problem s nevernostou, to by bol pruser:)
Presne tak. Ak má niekto problém s vernosťou, tak nech je teda neverný. S tým by už nemal mať problém.:rolleyes: Či ?:eek:
pasuliatko
06.01.12,15:38
nemyslim, su jednoducho ludia, ktori to maju v genoch, a nic nepomoze

tak to je jasné :)
pasuliatko
06.01.12,15:38
prípadne by vedel pomôcť aj psychológ
pasuliatko
06.01.12,15:42
priznám sa,že neviem či som pochopila to čo sa dotyčná osoba pýtala... má problém s tým,že je verná/ý?
alaya1
06.01.12,15:44
Ahoj, viete mi poradit,na akeho odbornika sa ma clovek obratit, pokial potrebuje riesit prolem s vernostou? Sexuolog? Psychiater?

myslim, zeby mal navstivit vlastne svedomie
marjankaj
06.01.12,16:17
Najlepšie ani jeden.
A teraz čo? Verný alebo neverný?:---
KoxXxo
06.01.12,17:09
A veď to sa nezoderie. Maximálne 1mm za 10 rokov.
Lubaba
06.01.12,17:35
Ahoj, viete mi poradit,na akeho odbornika sa ma clovek obratit, pokial potrebuje riesit prolem s vernostou? Sexuolog? Psychiater?
a kto potrebuje poradiť, "verník" alebo neverník asi neverník a čo chceš riešiť, ospravedlnenie seba samého, alebo ako to myslíš, vždy sa dá za niečo skryť a povedať , že chyba je niekde inde, ak nechceš byť neverník, tak budeš "verník" aspoň fyzicky ale v mysli....to je otázné...záleží len a len na tebe a nie na nejakej "odbornej" pomoci....môže byť aj sto psychológov alebo sexuológov, ty aj tak urobíš čo chceš...
marjankaj
06.01.12,17:37
Janíčko , tučným bolo aj "ne" - tak si pretri očká :---
PS
Aj tvoja varianta je možná.
No na takú otázku si mohla odpovedať aj takto: "Najlepšie obaja"
A dalo by to taký istý zmysel.:---
Lubaba
06.01.12,17:40
A veď to sa nezoderie. Maximálne 1mm za 10 rokov.
ale už nedobehne...:D 10 rokov je dlhá doba...:)
misoft
06.01.12,18:08
10 rokov je dlhá doba....... žeby "premlčanie" :D?
petermikuláš
06.01.12,18:30
myslim, zeby mal navstivit vlastne svedomie

presne a trefne vyjadrené, súhlas
osky
08.01.12,17:55
su tu tri strany ale normalna rada ziadna....
Pikoška
08.01.12,18:19
su tu tri strany ale normalna rada ziadna....Daj normálnu radu Ty. Lebo vernosť máš zaručenú len vtedy, keď proťajšok drží kľučku z vnútra. Alebo si stihol rukou siahnúť na zadok. A tretia možnosť priznanie. Hotovo. Ostatné sú len dohady a žiarlivostné drísty. ;) A ja sa dobre konečne v tejto téme bavím, tak to nekaz.:)
osky
08.01.12,19:37
Daj normálnu radu Ty. Lebo vernosť máš zaručenú len vtedy, keď proťajšok drží kľučku z vnútra. Alebo si stihol rukou siahnúť na zadok. A tretia možnosť priznanie. Hotovo. Ostatné sú len dohady a žiarlivostné drísty. ;) A ja sa dobre konečne v tejto téme bavím, tak to nekaz.:)

ked neviem poradit,neradim...
a nebavim sa na cudzi ucet.
Pikoška
09.01.12,18:33
ked neviem poradit,neradim...
a nebavim sa na cudzi ucet.To vieš. Nevera, to je rovnica o troch neznámych, tú vyriešiť neviem. Ani ja, ani Ty, ani psychológ, či psychiater. A nebavila som sa na cudzí účet, bavila som sa na svojej nevedomosti.;) A to snáď je dovolené. Netušila som len rýchlosť opotrebenia jedného výrobného prostriedka. Človek sa učí celý život a mne to najlepšie funguje zábavne. Nemrač sa, svet je taký krásny.:)
buchač
10.01.12,11:28
PROBLÉM

V jednom meste vznikol obchod, v ktorom si môže každá žena kúpit svojho muža.
Má šesť poschodí a kvalita mužov rastie s každým poschodím.
Je v tom ale jeden háčik: ak však žena vyjde na vyššie poschodie, nemôže už zísť dolu, ale iba odísť východom bez možnosti návratu.
A tak vchádza prvá žena s vážným záujmom kúpiť muža.
Na prvom poschodí vidí tabuľu: "Títo muži majú prácu". No, to už je niečo, môj bývalý ani nemal prácu - pomyslela si žena, ale pozriem sa, čo je vyššie.
Na druhom poschodí bol nápis: "Muži tu majú prácu a majú radi deti" Pekné, ale pozrieme sa čo je vyššie.
Na treťom poschodí bola tabuľka: "Muži tu majú prácu, majú radi deti a sú neskutočne pekní." No čím ďalej tým lepšie - pomyslela si - ale vyššie to už musí byť....
Na štvrtom poschodí si mohla prečítať: "Muži tu majú prácu, majú radi deti, sú neskutočne pekní a pomáhajú pri domácích prácach. " Sladké, sladké...Ale skúsim ešte o poschodie vyššie.
Na piatom poschodí bolo: "Muži tu majú prácu, majú radi deti, sú neskutočne pekní, pomáhajú pri domácích prácach a sú čertovsky dobrí v posteli". No to je neuveriteľné, priam zázrak - pomyslela si žena - ale keď je to tak skvelé tu, čo musí býť o poschodie vyššie !?!

A na šiestom poschodí si veľmi prekvapená žena prečítala:
"Na tomto poschodí už nie sú žiadni muži.
Poschodie bolo postavené ako dôkaz toho, že vám ženám jednoducho nejde vyhovieť!!!
Pikoška
10.01.12,17:51
Jurko buchač, so všetkým súhlasím, aj s tými poschodiami.:). Len v jednom si sa sekol, tá žena nebola prekvapená, a už vôbec nie, že veľmi. Lebo pravda je taká, že nám jednoducho nejde vyhovieť!!!!! Prečítala, usmiala sa a frčala na siedme poschodie.;)
buchač
10.01.12,18:08
Jurko buchač, so všetkým súhlasím, aj s tými poschodiami.:). Len v jednom si sa sekol, tá žena nebola prekvapená, a už vôbec nie, že veľmi.Lebo pravda je taká, že nám jednoducho nejde vyhovieť!!!!!
...chvíľku mi vo tom povídej .......:confused:
...kde sa okolo seba pozriem ( rodinu myslím ) ....samá ženská ....:rolleyes:
...he .....ešte aj zasroško , malá Lea , už pindy občas má ... ;)
Prečítala, usmiala sa a frčala na siedme poschodie.;)
...šak tam už nieto mužov , takže odtiaľ sa už asi len skáče ...??? ;):---:D


...neskáč ...:cool:
Pikoška
10.01.12,18:13
...neskáč ...:cool:Neuhádol.:) Na siedmom sa zašila s tým, ktorého si vybrala lezením na šestku.;) Pá a pozdrav vnučku.
buchač
10.01.12,18:21
Neuhádol.:) Na siedmom sa zašila s tým,ktorého si vybrala lezením na šestku.
...he ...hm... a ôsme poschodie nie je v ponuke ???...tam by som JA počkal na ..........:);) Pá a pozdrav vnučku.
..aj boču dám - alebo naopak , dostanem ...šak jak vždy ...:)
Pikoška
11.01.12,07:04
Na siedmom bola iba tabuľa s nápisom.
A konský k... k tomu z piateho by si nechcela ?Mýliš sa,rozparko, na siedmom zberali takých blbcov, ako si Ty, do izolácie. A Tebe tam nechali počítač.:);)
buchač
11.01.12,07:34
Mýliš sa,rozparko, na siedmom zberali takých blbcov, ako si Ty, do izolácie. A Tebe tam nechali počítač.:);)

Pôvodca textu príspevku: Pikoška
Neuhádol. Na siedmom sa zašila s tým,ktorého si vybrala lezením na šestku.
...he ...hm... a ôsme poschodie nie je v ponuke ???...tam by som JA počkal na ..........
Pá a pozdrav vnučku.

...veď preto som až na to ôsme šiel ...;):rolleyes::---:D
...ale NB mi nenašli na tom siedmom...prešiel som cez kontrolu...:cool:
akeber
11.01.12,09:40
PROBLÉM

V jednom meste vznikol obchod, v ktorom si môže každá žena kúpit svojho muža.
Má šesť poschodí a kvalita mužov rastie s každým poschodím.
Je v tom ale jeden háčik: ak však žena vyjde na vyššie poschodie, nemôže už zísť dolu, ale iba odísť východom bez možnosti návratu.
A tak vchádza prvá žena s vážným záujmom kúpiť muža.
Na prvom poschodí vidí tabuľu: "Títo muži majú prácu". No, to už je niečo, môj bývalý ani nemal prácu - pomyslela si žena, ale pozriem sa, čo je vyššie.
Na druhom poschodí bol nápis: "Muži tu majú prácu a majú radi deti" Pekné, ale pozrieme sa čo je vyššie.
Na treťom poschodí bola tabuľka: "Muži tu majú prácu, majú radi deti a sú neskutočne pekní." No čím ďalej tým lepšie - pomyslela si - ale vyššie to už musí byť....
Na štvrtom poschodí si mohla prečítať: "Muži tu majú prácu, majú radi deti, sú neskutočne pekní a pomáhajú pri domácích prácach. " Sladké, sladké...Ale skúsim ešte o poschodie vyššie.
Na piatom poschodí bolo: "Muži tu majú prácu, majú radi deti, sú neskutočne pekní, pomáhajú pri domácích prácach a sú čertovsky dobrí v posteli". No to je neuveriteľné, priam zázrak - pomyslela si žena - ale keď je to tak skvelé tu, čo musí býť o poschodie vyššie !?!

A na šiestom poschodí si veľmi prekvapená žena prečítala:
"Na tomto poschodí už nie sú žiadni muži.
Poschodie bolo postavené ako dôkaz toho, že vám ženám jednoducho nejde vyhovieť!!!
:)....takto dobre som sa dávno nezasmiala...neexistuje dokonalý muž ani dokonalá žena , žena je úplne iné stvorenie ako muž...a všetko je to o.....príklad : Manžel poslal manželke z kúpeľov telegram : Neprídem, mám inú. Ona mu napísala späť : Má iná inú ? Odpísal jej : Iná inú nemá , ale má ju zo sebou .
Pikoška
11.01.12,10:28
...veď preto som až na to ôsme šiel ...;):rolleyes::---:D
...ale NB mi nenašli na tom siedmom...prešiel som cez kontrolu...:cool::)
buchač
11.01.12,10:47
:)....takto dobre som sa dávno nezasmiala...neexistuje dokonalý muž ani dokonalá žena , žena je úplne iné stvorenie ako muž...
a všetko je to o.....
príklad : Manžel poslal manželke z kúpeľov telegram : Neprídem, mám inú. Ona mu napísala späť : Má iná inú ? Odpísal jej : Iná inú nemá , ale má ju zo sebou .
Aj keď vtip je reál ...a o dokonalosti jedného alebo druhého niet ani najmenšej pochybnosti...

...no proste a myslené smrteľne vážne

...dovolím si nesúhlasiť ...nie je to iba a len a len o tej onej ...alebo onom ...orgáne...

Príklady nedávam...a ani vtipy ...
akeber
11.01.12,11:02
Aj keď vtip je reál ...a o dokonalosti jedného alebo druhého niet ani najmenšej pochybnosti...

...no proste a myslené smrteľne vážne

...dovolím si nesúhlasiť ...nie je to iba a len a len o tej onej ...alebo onom ...orgáne...
jasné....súhlasím ....chcela som to otočiť na srandu

Príklady nedávam...a ani vtipy ...
jasné ....súhlasím....nie je to len o orgáne.....chcela som to obrátiť na srandu :).....ale vieš koľko žien by utekalo hneď na šieste poschodie ,,,na ostatných by sa ani nezastavilo keby vedeli čo bude na každom poschodí