ACCNT
04.01.12,18:29
dobry vecer,
mam taky problem, ze skoro vsetky topanky co mavam sa mi znicia tym sposobom, ze sa casom rozpadnu spoje roznorodych ploch na podrazkach.
teda aby ste to pochopili-na vacsine podrazok su kadejake vzory, pricom su z roznych druhov materialov. no a mne sa casom na miestach, kde sa vzory spajaju zacnu rozpadat, zacne zatekat voda, ...

topanky si kupujem v normalnych obchodoch v rozmedzi 50-70 evri. hadam sa mi este nestalo, aby mi topanka vydrzala cela od jari do jesene. topanky vyuzivam iba pri normalnej chodzi, ... mozno je trochu problem s mensou(mozno trochu vacsou) nadvahou :)

a preto uvazujem nad topankami s jednoliatou podrazkou-videl som take, ze cela podrazka je z 1 materialu, ziadne spoje. nema niekto take? ake mate skusenosti? obavam sa, aby sa ta podrazka nezlomila v polke-nakolko to vyzera malo ohybne.
PotPalo
05.01.12,07:14
To kupuješ nejakú čínu alebo čo? Ja nosím bežne pracovné topánky za 20 eur (ale nie čínske, sú to nejaké YellowRoad) , tie majú podrážku celú z jedneho kusa, a ešte sa mi nikdy nezlomili ani nerozpadli. Zvyčanje mi topánky vydržia tak 3 až 5 rokov, potom sú zodrané zvnútra (ak sú zvnútra textilné). A to chodím v nich každý deň, niekedy aj na 10km túry. Kedysi som kupoval aj topánky made in china, ale po pol roku bola podrážka v háji (roztrhla sa, zlomila, alebo zodrala).