zelenydom
05.01.12,07:32
Zdravim,

o oknach je tu toho hojne, ale ak je okno kvalitne este nemame vyhrane, pokial firma, ktora ho osadza a muruje je ... nie kvalitna. Moje pokusy o prehladanie porady ohladne istych firiem neskoncili uspechom, preto ak ma niekto cas a pozna (ci uz priamo alebo z pocuteho) tieto firmy, budem citit velku vdaku, ak sa so svojimi skusenostami podelite. Ide o tieto firmy:
1. DD Trade
2. Peter Cik / Tibor Kuklavsky
3. RI Okna
4. Grob Team
5. Flaminger sro
6. Vladimir Bodik, KOMPLET
7. PK Trade
8. AZ House
9. MIPA Okna
10. Rebplast
alltracboy
05.01.12,07:39
skor by som si dohodol dopredu akym sposobom to budu robit, a bol pekne pri nich ci to tak aj robia. Ked vidis ze nieco flakaju, tak hned ziadat napravbu.. ty ich platis a oni maju robit aj ako ty chces. Aby sa ti nestalo ze ti ako mne navtrtaju okna krizom krazom cez ram. A to sa este bojim zmerat okna na poschodi ci su aspon priblizne v rovnakej vzdialenosti od seba.
mutley
19.07.14,20:15
Okna nam robil pred rokom AZ house, sme spokojni. Oslovila som cca 15 firiem, jedini boli ochotni prist na miesto a poradit, nevyzadovali zalohu ako vsetci ostatni, cenovo boli na chvoste a montáž je v poriadku.
maped
20.07.14,06:55
nikde nevidím firmu HSF, čo sa týka kvality - sme nadmieru spokojní. Jedná sa však o to, akých šikovných majú práve tých ľudí, ktorí prídu na montáž.. Ako píšete, ak je okno kvalitné ešte nie je vyhrané. Skúste zistiť komu daná firma montovala a prísť priamo popozerať. Prajem dobrý výber :)