Harendil
05.01.12,23:19
Zdravím.
Chcel by som sa spýtať ako zmením hlas cez mikrofón? Myslím , že keď niečo poviem do mikrofónu tak ten, komu to poviem bude počuť úplne iný hlas. Skúšal som MorphVOX, ale nejako mi nefunguje.
Chcem program ktorý spolupracuje s MUMBLE v 1.2.3 - toto je ten základ.
Najlepšie nejaký jednodúchý osvedčený program, kde stačí napríklad zaškrtnúť ikonku "Man" a ono mi hlas premodifikuje do štandardného hlasu pre ikonu "man" ....
Ďakujem.
day
05.01.12,22:24
fantozi to skusal, celkom sa mu to podarilo :D, vid film

(prepac nedalo mi)
misoft
05.01.12,22:47
sthruska
06.01.12,07:42
Nejaký pedofil. Skús zachrípnuť.

Ani mne to nedalo :D

Len tak zo zvedavosti. Načo to vlastne potrebuješ?
Mila123
06.01.12,07:52
Nejaký pedofil. Skús zachrípnuť.

Ani mne to nedalo :D

Len tak zo zvedavosti. Načo to vlastne potrebuješ?

galkofón ????? :D
Indeed
06.01.12,08:01
Zabehni aspoň kilometer, potom vypi asi 1/2 litra nejakej ľadovo vychladenej malinovky, či min. vody.

Hlas sa na ďalší deń zaručene zmení.
kergulaan
06.01.12,08:09
alebo gule do zveraku a zatiahnut, hlas sa urcite zmeni.
:>D
Harendil
06.01.12,09:12
Jediná užitočná odpoveď :D
Ale celkom som sa pobavil .. :)
Mila123
06.01.12,09:14
Jediná užitočná odpoveď :D
Ale celkom som sa pobavil .. :)
použil si zverák????
(nedalo mi...:D )
Harendil
06.01.12,09:14
Misoft, určite to spolupracuje aj s Mumble?
Harendil
06.01.12,09:15
použil si zverák????
(nedalo mi... )

nie nepoužil :D
nunenko
06.01.12,10:16
Kde Kde bolo, tam bolo, bola jedna hôrka a v tej hôrke na samom prostriedku pekná zelená lúčka. Na tej lúčke stál domček a v domčeku bývala koza Lucka s malými kozliatkami.
Keď išla koza Lucka kúpiť mlieko, tak kozliatka zostali doma samé.
Stará koza prikázala kozliatkam:
- Deti moje, neotvárajte nikomu! Iba mne, ak zakričím nesiem vám mliečka. Keď to Lucka prikazovala kozliatkam, prikradol sa vlk a všetko si vypočul.
Kozliatka sa hrali, tancovali až kým zrazu pribehol k dverám vlk a začal kričať:
- Kozliatka, kozliatka, otvorte dvierka, nesiem vám čerstvého mliečka. Kozliatka vlkovi naleteli a skoro ho pustili dnu, no najmladšia Silvia ich v tom zastavila. Naša mamička má tenší hlások. A tak sa vlk vybral ku kováčovi, aby mu ukoval tenšie hrdlo.
Vlk bežal späť k domčeku a začal tenším hlasom spievať:
- Kozliatka, kozliatka, otvorte dvierka, nesiem vám čerstvého mliečka. -Ach veru mi ti neotvoríme, lebo naša mamička ma tenší hlások. Nazlostený vlk bežal ku kováčovi, aby mu ukoval ešte tenšie hrdlo. A tak mu kováč ukoval tenučké hrdlo.
Vlk sa vrátil ku kozliatkam a tenučkým hláskom zvolal :
- Kozliatka, kozliatka, otvorte dvierka, nesiem vám čerstvého mliečka.
- Veru mi ti neotvoríme, ty nie si naša mamička,- povie najstaršia Lenka.
- Ba je to naša mať! – hádali sa kozliatka
- Ba nie – nedalo sa najstaršie
- Ba veru hej!- Len ju pusťme, veď sme už hladné. Kozliatka pribehli k dverám a odomkli ich. Ale tu vopchá hlavu do izby vlk.
Perľaknuté kozliatka sa poskrývali, niektoré na stôl, niektoré zo strachu vyskočilo na pec a iné zasa do pece. Ale nadarmo. Vlk kozliatka kochytal a pohltal. Vlk odišiel a o chvíľu prišla koza Lucka. Ale sa preľakla, keď našla všetko pootvárané. Vojde do domu, hľadá, plače, obzerá sa, ale nikde nikoho. Lucka sa vybrala za susedom Lacom a spolu sa vybrali hľadať vlka. Vlk nebol ešte ďaleko. Lucka a Laco ho dohonili a Lucka ho rohami tak buchla, že bolo hneď po vlkovi. A kozliatka rýchlo vypárala vlkovi z brucha. Šťastie, že boli ešte živé. Naradovaná Lucka si ich odviedla domov. Od tých čias kozliatka mamičku poslúchali a vlkovi nikdy viac neotvárali.


Doba pokročila a vlk sa s vlkom cez softy hlas mutujúci rozprávajú.

http://www.youtube.com/watch?v=QwhwZATolbg
misoft
06.01.12,13:13
Misoft, určite to spolupracuje aj s Mumble?
Takéto neriešim :D, skús - uvidíš. Metóda pokus-omyl.
Harendil
06.01.12,17:39
Dobrý.
Nadvezujem na tému nižšie. Totiž našiel som si ten Voice Changer , a v ňom mi ten hlas premodifikuje tak, ako si želám ja. Ide o to, že to funguje len v tom programe. Akonáhle som Zapol Mumble, (v 1.2.3), a skúsil si nahrať svoj hlas, zistil som, že sa absolútne nezmenil od normálneho. Teda : zmenil sa len v tom programe ale ináč nefungoval. Na YouTube som hľadal návod, a vraj na to aby som mohol ten zvuk používať aj v iných programoch, musím si v nastaveniach zmeniť štandardný mikrofón High Definition Audio Device, na Microphone Avnex Virtual Audio Device (teda ten Avnex je ten program : AV Voice Changer), a potom aj v Mumbli v Audio Wizarde si nastaviť aby mi to s tým programom spolupracovalo.
Tak som teda šiel normálne Štart-Ovládací panel - Hardwér a zvuk- Zmeniť systémové zvuky- Nahrávanie - : a vypol som ten predošlý mikrák a zapol ten Microphone Avnex Virtual Audio Device, ktorý sa tam zjavil až po nainštalovaní toho programu.
Problém je v tom, že keď mám zapnutý ten pôvodný mikrák, tak v AV VCH to ide ale v Mumbli nie. Lenže ked som zapol ten, tak to nešlo ani v jednom ani v druhom. Niežeby sa môj hlas nezmenil, ale vôbec ho nepočuť, akoby ten mikrák nebol zapnutý. Samozrejme že som ha dal zapnúť. Zapol som ho aj talčítkom na kabli, aj softwérovo v počítači, zhlasnil som ho a stále nič.
Zapol som k tomu aj druhé zariadenie ktore bolo hned pod tým, tiez s prívlastkom Microphone Avnex Virtual Audio Device takze to patrí k tomu programu, názov toho je "MIDI" , ale nemyslím si , že by to bolo podstatné (Len či náhodou).
Myslím , že toto je ten jediný problém ktorý mi stojí v ceste. Ak však zapnem ten mikrák Microphone Avnex Virtual Audio Device, aj v Mumbli mám možnosť, aby s ním spolupracoval, len akosi nepúšťa hlas... (ked som ho nemal zapnutý , tak tam tá možnosť nebola).
Písal som toho dosť, ale dúfam že mi viete niekto poradiť.
Indeed
06.01.12,17:42
asi to je len Tvoj problém...

zvukové záznamy prezentované súkr.televiziami, su realizované púšťaním nahrávky zrýchleným alebo spomaleným sposobom
Harendil
06.01.12,17:46
Ale tak vieš poradiť alebo nie?
Indeed
06.01.12,17:47
NIE

ale pozri si video na You Tube

Parodia na Troju alebo Bitka o Zaľubovu
Harendil
06.01.12,17:49
Neviem načo...
Niekto iný, kto by vedel poradiť?
PS : Veď práve pre to to tu dávam, lebo je to Môj problém...
misoft
06.01.12,18:11
Hélium dostaneš kúpiť za každým rohom :D:D:D:D
Marína
06.01.12,18:25
:D:D:D
Dobre som sa pobavila.;) Vďaka.
srska
06.01.12,18:28
daj si vybrať krčné mandle;)
marjankaj
06.01.12,18:56
Neviem načo...
Niekto iný, kto by vedel poradiť?
PS : Veď práve pre to to tu dávam, lebo je to Môj problém...
No v rozprávke o kozliatkach vlk zašiel za kováčom. Vyplazil jazyk a kováč mu ho ukul. No keby to bolo pre dospelých, tak na nákovu by dal "oné" a úspech by bol zaručený.:---:D Ale to ti tu už poradili.:---
Harendil
06.01.12,22:52
Strácam tu čas. Keď neviete odpovedať tak radšej nepíšte nič. Škoda času.
marjankaj
06.01.12,22:58
Strácam tu čas. Keď neviete odpovedať tak radšej nepíšte nič. Škoda času.
No tak ten mikrofón daj frajerke, nech to povie za teba.:--- Alebo choď radšej robiť niečo užitočnejšie.:cool:
misoft
07.01.12,06:17
Strácam tu čas. Keď neviete odpovedať tak radšej nepíšte nič. Škoda času.
Veru - strácaš tu čas. Mohol si si to nájsť sám - ty múdry. Dosť času ti tu mnohí venovali. Žiaľ, len ty si ten "najmúdrejší" spratok.
Požiadaj admina stránky nech ťa vyradí, keď sa ti nepáčia niektoré odkazy, ktoré si dostal (i tie konštruktívne) a nekaz tu vzduch!
http://www.celysvet.cz/skin/smile/s11932.gifhttp://www.celysvet.cz/skin/smile/s11825.gifhttp://www.celysvet.cz/skin/smile/s9658.gif
stormcatcher
07.01.12,07:30
Chytrákov je tu dosť. Nedivím sa tým včerajším, ale čudujem sa tým ostrieľaným kozákom.
misoft
07.01.12,07:37
storm... kukni môj odkaz #28 :D a kukni hore na Vy.....é. Pridaj sa.
stormcatcher
07.01.12,07:43
Čítal som, rada poraďáka
misoft
07.01.12,07:50
Inak vieš, ako sa vraví - Na blbú otázku, blbá odpoveď!. Alebo - Poraď blbcovi, aj tak nepochopí.
stormcatcher
07.01.12,08:15
Inak vieš, ako sa vraví - Na blbú otázku, blbá odpoveď!. Alebo - Poraď blbcovi, aj tak nepochopí.
No, to je pravda aj nie. Všimol som si, že si mu poradil linky, ale stále s tým má problémy, tak sa pýta ďalej. Snáď jediná rada medzi ostatnými blbosťami. Považujem to za dosť primitívne, že rady 24-hodín registrovaného človeka, sú samé idiotizmi.

Tiež dosť často sem chodím pre rady, hlavne v exceli, možno že si to všimol. Pre nich sú to otázky možno smiešne, ale ja som z toho jeleň. Tiež sú tam občas aj vtipné odpovede, beriem to. Ale v tejto téme???
misoft
07.01.12,08:28
Ale s tým héliom - tiež to nie je na zahodenie :D
nunenko
07.01.12,12:27
Strácam tu čas. Keď neviete odpovedať tak radšej nepíšte nič. Škoda času.
Strácaš čas, a pokaľ sa dočkáš odpovede tak sa ti hlas zmení sám od seba.
Je to úplne jednoduché softwerom, ale návod ti nedám, nevidím v tom zmysel, neviem či nie si peďo alebo Čurko, či dieťa čo sa chce hrať na dospelého, no možno len obyčajný úchylák. Dostal si tu dostatok rád, a už stačilo zapojiť do toho len trošku logiky a bolo by ti to fungovalo.