mishell888
07.01.12,16:32
Ahojte, predchvíľou som si preinštalovala mozillu na novú verziu 9, lebo ta stará mi stále zamrzala. Teraz už ide všetko dobre až na to že mi nejde prehrávať videa na youtube:( Doteraz všetko fungovalo, skúšala som aj iný prehliedač a tam tiež nejde. Stále keď chcem nejaké video zapnúť, tak mi naskočí iba čierny obraz a nič sa nedeje. Nevedel by mi niekto pomôcť?:confused:
azeko
07.01.12,15:40
Skús v prvom rade reštart PC...
Gapo
07.01.12,16:13
Mne to robilo tiež, musel som ju odinštalovať a nanovo nainštalovať. Predtým vyčistiť registre. Teraz ide normálne.
misoft
07.01.12,16:26
mimotemy Ja vám teda, ľudkovia, neviem, ale mne sa líška aktualizuje z ofic. stránky (automaticky), youtube ide stále. Spočiatku žiadalo zásuvný modul pre flash (ešte vo verzii 3,alebo 4), odvtedy nepýta nič a prehráva stále. A registre čistím cca 1x mesiac - pri malom "čistení". Ale môže byť zrada aj v tom, že tie doplnky a zásuvné moduly "meškajú" za verziou líšky :D - ja na to používam checkCompability (zatiaľ pre jeden doplnok - ostatné sa "znormalizovali" ako v roku 68 :D). Stačí len pri Nástroje>Doplnky prejsť na moduly a dať skontrolovať aktualizácie. Nájdu sa, nainštalovať (povoliť) a bude líška znova "behať" bez chyby.
mishell888
07.01.12,16:53
dakujem za rady...tak problem uz je vyrieseny, pomohol restart:D
Gapo
08.01.12,18:44
Mne nepomohli žiadne reštarty dokonca som sa na Poradu nevedel prihlásiť, pretože mi neukázalo prihlasovacie okienko, mohol som klikať koľko chcel.
Chodila normálne,nič som nerobil a bác. No ale už som ju ulovil.:)