Meichan
08.01.12,21:43
Ahojte. Neviete niekto ako sa volá tlačidlo na notebooku, ktoré nahradzuje myš (úplne mi to vypadlo) A neviete niekto prečo mi "to" tlačidlo nereaguje, klávesnica funguje, ale len to jedno tlačidlo nie. Ďakujem za prípadnú odpoveď
Vlado40
08.01.12,21:00
cherubin
08.01.12,22:37
raz sa to stalo mojej kamoške - našťastie iba vypla tu "myš na notebooku", na klávesnici je na to totiž prepínač, ktorý slúži na znefunkčnenie ak napr. píšeš text a chceš si oprieť ruky pri písaní desiatimi...ona to prepla omylom a kým na to prišla...hľadaj symbol preškrtnutého touchpadu /tej oblasti čo nahrádza myš/, ak nepomôže - reklamácia alebo servis
kergulaan
09.01.12,04:40
Ja si myslim, ze sa nejedna o touchpad, ale ako to bolo na starsich NB IBM - take cervene tlacitko v strede klavesnice - tiez neviem ako sa volalo - uz sa to teraz na NB nepouziva.
mpca
09.01.12,08:10
kergulaan take cervene "tlacitko" sa pouziva este stale! a to znackou Lenovo,, v podstate je to ich patent :)
PotPalo
10.01.12,11:26
Touchpad je tá plocha ktorá nahrádza myš, po nej sa behá prstom, a tá nahrádza aj ľavé tkačítko myši, keď na ňu ťukneš. Tá červená oná "klávesa" sa nazýva TrackPoint.
http://support.lenovo.com/ContentResources/Migrated Assets/pc/support/site_wss/14288_classicdome.jpg
Ak nefunguje, treba ho zapnúť klávesovou skratkou FN+niečo, prípadne v BIOSe, alebo je možno v správcovi zariadení zakázaný, prípadne zle nainštalovaný. Posledná možnosť: je fyzicky odpojený, prípadne pokazený.
kergulaan
11.01.12,18:58
Tri dni som rozmyslal ako sa to vola.
Dik.
misoft
11.01.12,19:03
Ja dva a 3/4 :D