mgo
09.01.12,17:24
Dobrý deň prajem, môže mi niekto poradiť, aký má vplyv na chod kotla,samotné podlahové vykurovanie, keď mám opačne pripojený zberač a rozdeľovač v rozdeľovači podlahového kúrenia? Tŕpnem a čakám na odpoveď
TomasHC
10.01.12,05:53
Ako opačne? Mne kúrenár naopak zapojil na kotli vývod a spiatočku, lebo elektrokotle od Prothermu majú vývody naopak ako plynové (čo je tiež nápad za všetky drobné). Problém s tým nemám žiadny, len filtre sú naopak - filtrujú, ale nedajú sa vyčistiť.
mgo
10.01.12,06:22
podľa dotyku cítim ,teplá voda z kotla tečie do zberača hore, a kde sú plaváky na rozdeľovači z tam sa mi zbieha voda z okruhov- prečítala som si niekoľko článkov, má to byť opačne, neviem aké to má následky,a či to bude brániť správnemu fungovaniu, momentálne nie som spokojná s teplotami v izbách a tak som začala hľadať ako to mám sama nastavovať, aby som neotravovala majstra a tak som zistila, že to má byť opačne
fetya
10.01.12,19:07
aky vznam ma obehove cerpadlo, ktore spoji koniec rozdelovaca a spiatocky? Je to nejaky reverz, alebo sa len schova obehovka kvoli estetike?