Bejča141
09.01.12,18:41
Vedel by my prosím niekto poradiť lacnejšieho alebo najlacnejšieho notára v Trnave na spísanie notárskej zápisnice ohľadne bytu? alebo poradiť neakú lacnejšiu alternatívu ktorú by akceptovalo mesto aj manželov zmestnávateľ?
wegamizi
09.01.12,19:41
Príloha k vyhláške č. 31/1993 Z.z, SADZOBNÍK NA VÝPOČET ODMENY NOTÁRA ZA NOTÁRSKU ČINNOSŤ, tu nie je moc co spekulovat:)
zalobaba
09.01.12,19:58
Otázkou je, či skutočne potrebuješ notársku zápisnicu alebo iba zmluvu/dohodu o niečom.....(nešpecifikovala si čo by vlastne bolo potrebné osvedčovať...), na ktorej by sa overovali podpisy.
Bejča141
10.01.12,11:44
No v podstate mne a mojmu manželovy bol pridelený mestký a zároveň firemný byt ale nato aby nám ho odovzdali potrebujeme pre podnik tú notársku zapisnicu ale v podstate tam ide to aby zmestnávatel mohol mojmu manželovy vyplácať príspevok na ten byt a zároveň mal aj potvrdenie o tom že sme vyplatili zábezpeku alebo ako to mám nazvať....Proste já by som potrebovala nájsť neaké lacnejšie riešenie ako je notár lebo nakolko som na MD nieje to velká sranda pre nás vyhodiť za notársku zápisnicu neakých 150 eur alebo viac...