lubosko007
09.01.12,17:49
ahojte poradte mi nejakí telefon v orangei s pausalom max do 80-100 ecok samsung galaxy ace, nokia C5-03 alebo sonny ericsson xperia x 8 chcem aby tam bol android 2.2 wifi a nejaky lepsi fotacik tak pre aky s mam rozhodnut?
buchač
09.01.12,16:56
ahojte poradte mi nejakí telefon v orangei s pausalom max do 80-100 ecok samsung galaxy ace, nokia C5-03 alebo sonny ericsson xperia x 8 chcem aby tam bol android 2.2 wifi a nejaky lepsi fotacik tak pre aky s mam rozhodnut?
...hm ....paušálov do aleluja ...
...od nich sa odvíja všetko .....aj cena telefónu ....

paušály
Nekonečný paušál
Paušál Snov+
Paušály Spolu
kreditné paušály
3G paušály
SMS paušály
Paušál Volaj za 6 centov
Paušál Štart
All inclusive
Paušál Volaj pre mladých
Paušál pre blízkeho
Prima Snov pre blízkeho
predplatené karty
Orange svojim
časopis My
cenník

http://www.orange.sk/web/prevas/pausaly/pausaly_rozcestnik.html#first
misoft
09.01.12,17:00
ahojte poradte mi nejakí telefon v orangei s pausalom max do 80-100 ecok samsung galaxy ace, nokia C5-03 alebo sonny ericsson xperia x 8 chcem aby tam bol android 2.2 wifi a nejaky lepsi fotacik tak pre aky s mam rozhodnut?
Napíš si všetky pre a proti vedľa seba a porovnávaj.
Radiť ti nebudeme - poradíme ti a potom budeš zdutý, že sme ti zle poradili. Máš svoju hlavu - rozmýšľaj sám - toto snáď dokážeš.
majggi
10.01.12,00:03
Ked budeš platit tych 80-100€ tak z tych troch tel. co si uviedol jednoznačne Samsung ACE. C5-03 je uz stary typ (rezistentny dispej-tlakovy) teraz sa uz pouzivaju kapacitne. A ten X8 je tiez sunka. Inak Pomananc bohvie ake zlavy na telefony nedava aj ked budes mat pausal 80-100€ :cool:
mpca
10.01.12,06:33
Osobne mám SE X8 ale 'papierovo' je lepsi Samsung Ace....