ondro.i
10.01.12,11:41
Dobrý den,
potreboval by som poradiť, mám nechuť k jedlu z nervozity a mi z toho aj trpnu ruky trocha, neviete mi poradiť niečo?
pasuliatko
10.01.12,13:53
lekára...
buchač
10.01.12,14:13
Dobrý den,
potreboval by som poradiť, mám nechuť k jedlu z nervozity a mi z toho aj trpnu ruky trocha, neviete mi poradiť niečo?
...ako vieš , že je to z nervozity ???
Prečo práve tŕpnutie rúk ......???...od nervozity sa skôr klepú , trasú...záleží od okolností aj ...

Mimochodom , nervozita práve podporuje ukladanie tukov.....
ondro.i
11.01.12,17:30
no tak viem ze som nervozny, z prace a školy a tak a zmenu váhy som zatial nezaznamenal.
Jurivo
11.01.12,17:42
Nechuť k jedlu je vonkajší prejav psychologických a emočných zmätkov. Väčšinou ide o znížené sebavedomie. Zinok môže podporiť chuť k jedlu a taktiež pitie žihľavového, harmančekového a mätového čaju. Upraviť životný štýl, zvýšiť pohybovú aktivitu, relaxovať a dostať sa do psychickej pohody.
Stres na jednej strane môže enormne podporovať chuť do jedla, a na druhej strane zase tlmiť.

Ruky môžu tŕpnuť zo zablokovanej krčnej chrbtice.
Danielle369
11.01.12,17:53
Mne trpli ruky z nedostatku vápnika po operácii štítnej...šumivý kalcium to napravil
petermikuláš
11.01.12,23:16
A ruky Vám tŕpnu smerom od končekov prstov ďalej do celej ruky?
pasuliatko
12.01.12,12:37
tŕpnutie rúk s nechuťou do jedla a nervozitou podľa mňa nesúvisia... pri nervozite ruky neŕtpnu...
alabut
12.01.12,13:15
Nevymenime? :-)
petermikuláš
12.01.12,13:17
tŕpnutie rúk s nechuťou do jedla a nervozitou podľa mňa nesúvisia... pri nervozite ruky neŕtpnu...
tŕpnutie rúk s nervozitou veľmi súvisí, vyskytuje sa napr. pri neurasténii, či hyperventilačnej tetánii - aj jedno aj druhé sú psychopatologické diagnózy a dajú sa veľmi úspešne a zakrátko vyliečiť, dokonca bez liekov. Ale záleží aké je to tŕpnutie, preto som sa pýtal.
buchač
12.01.12,13:21
A ruky Vám tŕpnu smerom od končekov prstov ďalej do celej ruky?


tŕpnutie rúk s nervozitou veľmi súvisí, vyskytuje sa napr. pri neurasténii, či hyperventilačnej tetánii - aj jedno aj druhé sú psychopatologické diagnózy a dajú sa veľmi úspešne a zakrátko vyliečiť, dokonca bez liekov. Ale záleží aké je to tŕpnutie, preto som sa pýtal.
...a k tomu ešte ako ...

Od malíčka smerom nahor ???...hm , jeden z príznakov ( plus , samozrejme aj iné ) na rýchly prevoz sanitkou na najbližšie oddelenie JIS ...
Jurivo
12.01.12,13:26
...a k tomu ešte ako ...

Od malíčka smerom nahor ???...hm , jeden z príznakov ( plus , samozrejme aj iné ) na rýchly prevoz sanitkou na najbližšie oddelenie JIS ...

Od podpazušnej jamky k malíčku ide meridián srdca, energia prúdi smerom k malíčku.
Tŕpnutie môže spôsobovať zablokovanie energie na tejto dráhe.
Lubaba
12.01.12,13:39
Nevymenime? :-)

pridávam sa:D
petermikuláš
12.01.12,13:40
...a k tomu ešte ako ...

Od malíčka smerom nahor ???...hm , jeden z príznakov ( plus , samozrejme aj iné ) na rýchly prevoz sanitkou na najbližšie oddelenie JIS ...

snažím sa poskytnúť odborné zdravotnícke rady,
ale niekto sa na tomm zrejme dobre baví....videl som už takých machrov dosť... v momente keď im náhodou život priniesol také príznaky z akých si dovtedy robili hodnú srandu, boli z nich tí najvyklepanejší pacienti . Z nešťastia druhého by som si veľkú sradnu nerobil. Niekedy sa to nevyplatí. Nikto nikdy nevie čo ho kedy čaká.