elliko
10.01.12,20:14
Všetkých pozdravujem a prosím oradu: Čo pomáha pri slabosti a únave po chemoterapii .....
Tweety
10.01.12,19:17
Všetkých pozdravujem a prosím oradu: Čo pomáha pri slabosti a únave po chemoterapii .....
Skús tu, držím prsty:
http://www.porada.sk/t140934-p122-onkologicke-ochorenia.html#post1939482

(http://www.porada.sk/t140934-p122-onkologicke-ochorenia.html#post1939482)
dusansl
10.01.12,20:12
K Vašej prosbe o radu by som si dovolil upriamiť Vašu pozornosť na tradičnú Tibetsko-čínsku cisársku medicínu. V súbore jej preparátov je niekoľko prípravkov dnes vyrábaných na báza starých formúl, ale aj posledných výskumov čínskej akadémie vied, ktoré svojim zložením a obsahom sú priamo určené k odmoreniu , teda mimoriadne účinnej detoxikácii organizmu a zároveň jeho stimulácii k produkcii T lymfocytov cytostatickej rady.
Práve vďaka týmto vlastnostiam, chránia a regenerujú bunkový systém organizmu a podporujú jeho celkovú regeneráciu.
Po počiatočnom nasadení a akomsi štádiu bunkovej normalizácie, začnú budovať vlastnú imunitu k boji s zhubným novotvarom.
Za mimoriadny prínos ale považujem, že tieto prípravky dokážu meniť kylsé prostredie v medzibunkovom priestore a to zvlášť v mieste výskytu bujnenia. Tým odkryjú ochranu zhubných buniek a napomôžu ich zničeniu.
Po zničení posledného ložiska za pomoci týchto preparátov a samozrejme aj farmakologickej terapie, sa nachádza ľudský organizmus v dobrom stave.
Preparáty sa ale užívajú ešte niekoľko mesiacov až pol roka, aby sa zamedzilo recidíve. V takom prípade v mieste bývalého výskytu sa nachádzajú nové zdravé bunky. Čo je zo všetkého najdôležitejšie, laboratórne je dokázané , že v nových bunkách sa nachádzajú jadrá, v ktorých niet ani stopy po prekonanom zhubnom bujnení. Teda recidíva sa prakticky vylučuje.
Pekný večer praje dusansl.
P.S. nech to znie akokoľvek neuveritene, v ranom až po tretei štádium je mimoriadne vysoká úspšenosť celkového vyzdravenia.
akeber
11.01.12,10:19
Dostať v lekárni výživové doplnky po chemoterapii na regeneráciu organizmu treba sa s lekárničkou porozprávať ...poradí....viem že indonal je aj pre ženy a iný pre mužov , pre ženy je po ochoreniach maternice a ženských vecí ......na každé onko. ochorenie je iný výživový doplnok , nie je to lacná záležitosť ale pomôže zregenerovať organizmus ( z vlastnej skúsenosti )......určite je potrebné upraviť stravu zelenia, ovocie spánok a pokoj.....ja som pila mrkvovú šťavu, cviklovú šťavu a aloe vera ...ak však ochorenie nie je na žalúdku a v tráviacom trakte.Pomohli mi aj vývarové polievky .Ja som brala chem. 8 mesiacov dosť dlho som sa dávala dokopy....držím palce a skoré uzdravenie prajem.
pasuliatko
11.01.12,10:28
treba sa poradiť s lekárom a ten vie najlepšie na toto odpovedať... ale tiež sa prikláňam k výživovým doplnkom
buchač
11.01.12,10:39
K Vašej prosbe o radu by som si dovolil upriamiť Vašu pozornosť na tradičnú Tibetsko-čínsku cisársku medicínu. V súbore jej preparátov je niekoľko prípravkov dnes vyrábaných na báza starých formúl, ale aj posledných výskumov čínskej akadémie vied, ktoré svojim zložením a obsahom sú priamo určené k odmoreniu , teda mimoriadne účinnej detoxikácii organizmu a zároveň jeho stimulácii k produkcii T lymfocytov cytostatickej rady.
Práve vďaka týmto vlastnostiam, chránia a regenerujú bunkový systém organizmu a podporujú jeho celkovú regeneráciu.
Po počiatočnom nasadení a akomsi štádiu bunkovej normalizácie, začnú budovať vlastnú imunitu k boji s zhubným novotvarom.
Za mimoriadny prínos ale považujem, že tieto prípravky dokážu meniť kylsé prostredie v medzibunkovom priestore a to zvlášť v mieste výskytu bujnenia. Tým odkryjú ochranu zhubných buniek a napomôžu ich zničeniu.
Po zničení posledného ložiska za pomoci týchto preparátov a samozrejme aj farmakologickej terapie, sa nachádza ľudský organizmus v dobrom stave.
Preparáty sa ale užívajú ešte niekoľko mesiacov až pol roka, aby sa zamedzilo prípadnej recidíve. V takom prípade v mieste bývalého výskytu sa nachádzajú nové zdravé bunky. Čo je zo všetkého najdôležitejšie, laboratórne je dokázané , že v nových bunkách sa nachádzajú jadrá, v ktorých niet ani stopy po prekonanom zhubnom bujnení. Teda recidíva sa prakticky skôr teoreticky vylučuje.
Pekný večer praje dusansl.
P.S. nech to znie akokoľvek neuveritene, v ranom až po tretei štádium je mimoriadne vysoká pravdepodobnosť úspšenosť celkového vyzdravenia.
...
Jurivo
11.01.12,11:11
Ak už využiť bylinné prípravky TČM, skôr by som doporučil navštíviť odborníka na fytoterapiu. Každý človek je iný, a aj každá choroba sa prejavuje a pôsobí na ľudí rozdielne. Odborník na fytoterapiu dokáže najlepšie zhodnotiť konkrétneho človeka a jeho zdravotný stav a namiešať mu bylinky presne na mieru. Fytoterapia má individuálny prístup a nedá sa namiešať jeden konkrétny liek pre viacerých ľudí.
Pri takýchto závažných chorobách a stavoch by som radil skôr takýto prístup ako kupovať bylinky už namiešané.
dusansl
11.01.12,14:46
Ďakujem švetkým čitalom, ktorí si dali námahu a prečítali môj príspevok. Určite sa nájdu takí, ktoý pochopili ale aj Tí druhí ktorým zmysel príspevku unikol. To nič, ni je to žiadna tragédia.
Som ale hlboko a dvatsaťočnou praxou presvedčený, že máloktorý slovenský lekár čo aj len tuší, o čom som hovoril. Ak by som v názore pochybyl, v takom prípde, by sa aplikácia ochraný robila najmenej dvadsať rokov a prežívajúcich by pribúdalo. Žiaľ nie je tomu tak. Dokonca v praxi platí akýsi úzus, že starým , či správne skôr nrodeným pacientom lekár nemá ordinovať drahé liečivá, lebo takéto konanie je ekonomicky pre poisťoväu nerentabilné, no tak som neraz počul....
Poniektorí čitatelia v minulosti čítali, áno som na danú problematiku vyškooený odborník, fitodietilóg dokonca nezávislý. Týmto konštatovaním nechcem tvrdiť, že som neomlný.Viem a spolu s nestormi Východnej medicíny ,ktorá má len 6500 ročnú históriu, že každá ozdrvná receptúra je jedinečná a stavaná pre toho ktorého človeka. A že prípravky sú už dnes robené za pomoci strijov považujem ja ale drvivá väčšina populácie za samozrejmosť. Len stroj zaručí presnosť dávkovania vyrábaného preparátu a eln s takto presným liečivom sa dá čosi pre pacienta urobiť.
A pre úplnosť informácií DODOáVAM, VšETKY PREPARáTY Už POčAS VýROBY KONTROLUJú DOMÁCE FARMACEUTICKÉ LABORATÓRIA, PO NICH LABORATÓRAI OSN - FONDU ZDRAVIA, A NA SLOVENSKU AJ ŠUKL.
ErinErin
11.01.12,15:01
Ďakujem švetkým čitalom, ktorí si dali námahu a prečítali môj príspevok. Určite sa nájdu takí, ktoý pochopili ale aj Tí druhí ktorým zmysel príspevku unikol. To nič, ni je to žiadna tragédia.
Som ale hlboko a dvatsaťočnou praxou presvedčený, že máloktorý slovenský lekár čo aj len tuší, o čom som hovoril. Ak by som v názore pochybyl, v takom prípde, by sa aplikácia ochraný robila najmenej dvadsať rokov a prežívajúcich by pribúdalo. Žiaľ nie je tomu tak. Dokonca v praxi platí akýsi úzus, že starým , či správne skôr nrodeným pacientom lekár nemá ordinovať drahé liečivá, lebo takéto konanie je ekonomicky pre poisťoväu nerentabilné, no tak som neraz počul....
Poniektorí čitatelia v minulosti čítali, áno som na danú problematiku vyškooený odborník, fitodietilóg dokonca nezávislý. Týmto konštatovaním nechcem tvrdiť, že som neomlný.Viem a spolu s nestormi Východnej medicíny ,ktorá má len 6500 ročnú históriu, že každá ozdrvná receptúra je jedinečná a stavaná pre toho ktorého človeka. A že prípravky sú už dnes robené za pomoci strijov považujem ja ale drvivá väčšina populácie za samozrejmosť. Len stroj zaručí presnosť dávkovania vyrábaného preparátu a eln s takto presným liečivom sa dá čosi pre pacienta urobiť.
A pre úplnosť informácií DODOáVAM, VšETKY PREPARáTY Už POčAS VýROBY KONTROLUJú DOMÁCE FARMACEUTICKÉ LABORATÓRIA, PO NICH LABORATÓRAI OSN - FONDU ZDRAVIA, A NA SLOVENSKU AJ ŠUKL.

1. Nepíšeš nikde, aké konkrétne preparáty myslíš. V prvom príspevku čosi o čínskej medicíne.
2. ŠUKL URČITE nekontroluje žiadne prípravky tradičnej čínskej medicíny!
michalidas
11.01.12,15:35
Prosim o kontakt ak existuje moznost osobnej konzultacie s poradcom alebo v nejakom centre pre tradičnú Tibetsko-čínsku cisársku medicínu,ziskat viac info.Dakujem.
Jarka 1
11.01.12,15:55
Prečo mám pocit, že toto bolo založené za účelom reklamy? :confused:
betka631
11.01.12,16:20
Jarka, nie si sama s takýmto pocitom...
elliko
12.01.12,18:38
pOZDRAVUJEM, dakujem za odpoveď, ale práve sa jedná o žaludok! Je to zlé...
elliko
12.01.12,18:40
Reagujem na vašu reakciu, ale velmi, velmi sa mýlite.
v.v
12.01.12,19:07
Tak prečo nepostupuješ podľa rady v 2.príspevku? :) Ináč držím palce.
Estetic
12.01.12,20:08
Prosim o kontakt ak existuje moznost osobnej konzultacie s poradcom alebo v nejakom centre pre tradičnú Tibetsko-čínsku cisársku medicínu,ziskat viac info.Dakujem.
Myslím,že kontakt bude dusansl.Tie príspevky priam kričia,aby ste ho oslovili.
buchač
12.01.12,20:39
Ďakujem švetkým čitalom, ktorí si dali námahu a prečítali môj príspevok. Určite sa nájdu takí, ktoý pochopili ale aj Tí druhí ktorým zmysel príspevku unikol. To nič, ni je to žiadna tragédia.
Som ale hlboko a dvatsaťočnou praxou presvedčený, že máloktorý slovenský lekár čo aj len tuší, o čom som hovoril. Ak by som v názore pochybyl, v takom prípde, by sa aplikácia ochraný robila najmenej dvadsať rokov a prežívajúcich by pribúdalo. Žiaľ nie je tomu tak. Dokonca v praxi platí akýsi úzus, že starým , či správne skôr nrodeným pacientom lekár nemá ordinovať drahé liečivá, lebo takéto konanie je ekonomicky pre poisťoväu nerentabilné, no tak som neraz počul....
Poniektorí čitatelia v minulosti čítali, áno som na danú problematiku vyškooený odborník, fitodietilóg dokonca nezávislý. Týmto konštatovaním nechcem tvrdiť, že som neomlný.Viem a spolu s nestormi Východnej medicíny ,ktorá má len 6500 ročnú históriu, že každá ozdrvná receptúra je jedinečná a stavaná pre toho ktorého človeka. A že prípravky sú už dnes robené za pomoci strijov považujem ja ale drvivá väčšina populácie za samozrejmosť. Len stroj zaručí presnosť dávkovania vyrábaného preparátu a eln s takto presným liečivom sa dá čosi pre pacienta urobiť.
A pre úplnosť informácií DODOáVAM, VšETKY PREPARáTY Už POčAS VýROBY KONTROLUJú DOMÁCE FARMACEUTICKÉ LABORATÓRIA, PO NICH LABORATÓRAI OSN - FONDU ZDRAVIA, A NA SLOVENSKU AJ ŠUKL.


Myslím,že kontakt bude dusansl.Tie príspevky priam kričia,aby ste ho oslovili.
...ono nie je potrebné myslieť ...skôr je rozmýšľať treba ....bohovský rozdiel to jesto ...
...no netvrdím opak , aj mne sa zadarilo už tresnúť ...a poriadne
...no v určitých debatách ( a zdravie patrí medzi ne ) sa nie je potrebné príliš angažovať ...

...tie príspevky majú niečo do seba ...
...a viď vyššie , dušansl nejak nepropaguje to alebo onô , vraví iba svoj názor na prírodné produkty...

...a ako ja zvyknem vravievať ......" kto nezažil ( rakovinu - operácie - chemoterapiu ...blá ,blá ) , tak ten nikdy nepochopí "...
...a môžem Ti tu aj neviem čo argumentovať , no pokiaľ si ešte sám sebe nesmrdel od chémie , tak radšej do debaty nevstupuj , inak takéto príspevky považujem ( jemne povedané ) za kydy ...


...na ten " krik " predsa nik nemusí reagovať ????...........či ???


....áááále ....radšej už sa nepružím.....nemá význam ...
pivko
12.01.12,20:47
Cviklová šťava , modré hrozno .
Valcake
13.01.12,00:47
...viem o čom písal dusansl. Netreba hneď zatracovať. Poznám tie prípravky a to roky. Nikdy som o tom nepísala, nerobila reklamu, ale mám to odskúšané aj na sebe a fakt nedám na ne dopustiť. Iste, nie je to všeliek a je to príliš drahé a keď sa nedodrží postup, tak ... nechcem to ďalej rozvíjať .... a na to treba mať konto...

...ešte by som doplnila, že s pivko súhlasím..veď to, že v červenom hrozne je resveratrol, už vie pomaly každý...
pridám link, ktorý síce môže nájsť každý sám, ale ak si myslíte, že sa nehodí, tak poprosím zmazať.
http://zdravie.pravda.sk/zdravie-a-prevencia/clanok/12358-vino-v-tabletke-resveratrol-je-maly-zazrak/