ducho7
11.01.12,14:41
Dobrý deň maminky,ktoré už máte školáčika aj tie ktoré len zvažujete,ktoru školu...?? Riešime vážnu dilemu. Budeme sa na jar sťahovať do Malinova a dcérka by mala v septembri prvýkrát nastúpiť do školy. ZS Malinovo máme veľmi blízko k domu, no trochu ma zaráža,že je len 4.ročná. Neviem akým štýlom sa tam vyučuje,akým tempom a či by dcérka po spomínaných 4rokoch nemala problém zaradiť sa do kolektívu pripadne tempa v škole v meste . Ako ste to riešili vy?
lujza.j
11.01.12,19:38
mám známych ktorí bývajú v Rovinke, tiež tam je ZS iba do určitej triedy, deti chodia zatiaľ tam.
KEJKA
11.01.12,20:50
moja dcéra bola do 4.triedy v ZŠ v obci, potom mala šancu ísť na 8-ročné gymnázium, ale nevyšlo to, trénerka ponúkla prestup do ZŠ v BA od 5.triedy, takže to bol kompromis, kvôli tréningom.
Všeobecne prechod zo 4.ej do 5.tej triedy je ťažší, príliš veľa zmien, ale zvládla to, nemyslím si, že by to bolo ťažšie kvôli zmene školy.
Problém bol trochu v tom, že sa dostala do iného kolektívu, v tej prvej škole už mala kamarátky, z ktorými sa musela rozlúčiť, zvlášť s jednou sa vyplakali................ ale kedže u Teba je to celkovo 4-ročná škola, rozídu sa všetci a možno sa v BA dostanú na rovnakú školu.