Covia
13.01.12,12:03
Serrapeptaza - má niekto liečebné skúsenosti s týmto produktom ? Podelí sa ?
andrejka1978
09.05.12,08:55
ja ju beriem v davke 120.000 1 tabletu rano uz asi 2 mesiace - dovodu jej protizapaloveho ucinku a ucinku rozpustania cyst. ucinok citim hlavne co sa tyka urologicky a gynekologickych veci. zatial mi pomaha. chystam sa vybrat este jedno balenie.
babka - ježibabka
22.06.14,07:19
Viem, že téma je už stará, ale o tomto prípravku som sa dozvedela iba včera a nechcem zakladať novú tému. Ak má niekto nové skúsenosti, tak napíšte aké. Ďakujem. Alebo keď je to bez odozvy je to iba planá reklama?
korela
22.06.14,07:30
taiko o nej písal, aj skúsenosti
babka - ježibabka
22.06.14,07:41
A nevieš náhodou kde? Dala som si do vyhľadávača a našlo mi iba túto tému a jednu bez odpovede.
arizona
22.06.14,08:16
babka - ježibabka
22.06.14,16:20
Janka ďakujem . Nebolo ma, až teraz som prišla, idem si to prelúskať. Nečuduj sa babka je už babka všetko neovláda. Pekný večer.
terezamaria
22.06.14,16:33
ivan bielik
22.06.14,20:26
Karotídy, čiže krčné tepny sa zanášajú (nielen tie) vápnikom, čím sa zužuje ich priesvit, z tohto dôvodu sa mozgové bunky postupne čoraz menej a menej okysličujú a vyživujú. Serrapeptáza rozpúšťa tieto kalcifikáty tak dokonale, že po štyroch mesiacoch užívania prípravku Vám sono ukáže výsledok. Predpokladám, že aj Vy budete patriť k tým ľuďom, ktorí sa vyhnú operačnému zákroku. Užívam to, lebo mám už založený stend v a. circumflexii, a dnes sa cítim nesmierne vitálne. Ak ešte odbúrate z vody chlór a najmä anorganický vápnik, lebo len ten sa ukladá, nie organický (mak, mlieko, jogurty, zelenina....), investovali ste múdro do svojho zdravia.
Ľudia ročne prefajčia aj 1 500 EURO, alkohol už ani nespomínam, a keď sa majú začať viac starať o vlastné zdravie, hľadajú výhovorky, ako podvod, šarlatánstvo, alebo sa len presviedčajú, že ešte majú čas, a svoje zdravotné problémy odsúvajú. Až keď im "Zubatá" klope na ich bránu, vtedy by dali už neviem čo. Žiaľ, často návratu už niet...
babka - ježibabka
03.08.14,17:31
Nepribudli žiadne skúsenosti? Užívam to už takmer 2 mesiace a problémy stále pretrvávajú. Mám už kúpené druhé balenie, tak neviem, či to má význam. A chcem sa opýtať. Idem v utorok do nemocnice. Mám sa priznať p. primárke, že to beriem, alebo ma vyhreší, že nepijem iba nimi predpísané lieky?.
kopretinka
03.08.14,17:50
mareko
04.08.14,06:22
Kamarátka ju užíva už cca tri mesiace 3 tobolky / 80 000). Nesmierne si chváli, je plná energie a cíti sa skvelo. Po kontrole krvných testov sľúbila, že dá vyhodnotenie. Ja užívam cca mesiac, zatiaľ necítim nič mimoriadne, no mesiac je krátky čas, takže tiež neskôr prispejem vlastnou skúsenosťou.
babka - ježibabka
04.08.14,07:03
Ďakujem za príspevok. nemocnica sa opäť nekoná, až o týždeň. Tak uvidím. Sadla som sem, aby som synovi poslala majl, nech si neberie dovolenku. ( Na mobil nemá príjem).
lyka60
06.08.14,18:40
serrapeptázu užívam od apríla 14, môžem ju iba chváliť nakoľko 1.lekárka mi úplne vysadila lieky proti cholesterolu-mám už v norme, ďalej trpím-trpela som na alergickú nádchu-upchatie nosa v noci-úplne sa to zmenilo, už neviem čo je to upchatý nos v noci-len ak som prechladnutá, ale vtedy zvýšim dávku aj to prejde za dva dni,ako momentálne, ďalej mám chron.obštrukčnú chorobu pľúc na spirometriií som nafúkala bez serrapep. 82% teraz 98% lekárka sa ma pýtala či niečo neberiem okrem predpís.liekov priznala som sa a zobrala si názov lieku bola spokojna s mojími výsledkami, samozrejme zatiaľ beriem všetky ostatné predpísané lieky lekármi, ale dúfam že postupom času budem môcť vysadiť ďaľšie.Inak začala som brať 3x3, potom 3X2, potom 3x1, ale zistila som že ešte musím stále brať 3x2 tak som sa k tomu vrátila na 3x2 a keď cítim náhodou nejakú bolesť v klbe čo pri zlom počasí a prievane je bežné tak si dám naviac-pomôže od bolesti. No je to dosť veľký počet ,ale keď mi potom dobre, tak beriem.
určite nestačí malé dávkovanie zistila som na vlastnom zdraví.Je to veľká investícia, ale zdravie mám len jedno a nechcem trpieť.
babka - ježibabka
14.12.14,09:54
Po dlhšej dobe sa zasa vraciam k tejto téme. Od augusta nemám po 6 rokoch každodenný problém s hlienmi (iba sem - tam). Jednoznačne nemôžem posúdiť, či zabrala iba serapeptáza. Ako píšem hore, bola som v nemocnici, kde mi nasadili účelové antibiotiká, urobená bronchoskopia + kefa. Možno kombinácia všetkého spolu. Kašeľ mi neprestal. Stále denne kašlem. Intenzita podľa počasia. Riešim to kupovaním liekov v lekárni. Ďalší problém opuchy - stále pretrváva. Keď mám iba jednostranný malý - neriešim, keď veľký, alebo obojstranný,tak to maskujem previazaním šatkou (veď ma doma každý pozná). Teraz beriem pár dní serapeptázu inú, tak uvidím, čo to urobí - takúto: http://www.prolife-fit-doplnky.cz/img/9/serrapeptase-80000iu-90-enterosolventnich-tablet-migrena-bolest-kloubu-lecba-zanetu-imunitni-system-2.jpg
buchač
05.03.16,06:39
Nemáš viac balení ???
Keby si mal kartón, tak ešte lepšie.
Na smiešne balenia sa ja nebavím...

Ak nie, tak nemudruj, nepindaj, ale šúchaj nohami pod stolom...
buchač
05.03.16,06:47
Tak potom nekomentuj...a buď vôbec aj rád, že nekomentujem takéto reklamné príspevky.
Lebo bolo by aj čo...a solídne by som si zmlsol.

Komentár - nekomentár...na mňa proste nemáš.
sosak
05.03.16,06:50
@Inštruktor001, toto nie je inzertný portál na predávanie akýchkoľvek produktov. Neverím, že nemáš viac balení. Mali by ťa zrušiť aj s tvojimi aktivitami.
buchač
05.03.16,06:59
Očuj inštruktorko...
Poviem Ti to inak a dám Ti otázku.

Kúpil by si si z netu nejaké antibiotikum od neznámeho jedinca ?
Silne pochybujem....véľmi silno.
Ak áno, tak Ťa ľutujem....

Takže aj tu je to takto.
Ak by som aj mal nejaký záujem na tú sračku, tak si ju kúpim od overeného predajcu a nie od nejakého dilinka, ktorý sa realizuje len tu na Porade v X témach len preto, aby predal a ZAROBIL.
Nerob zo mňa a z ostatných blbcov...to si nechaj pre rodinných príslušníkov a kámošov.
katedrála
13.12.16,09:32
chcem sa spýtať ohľadne serrapeptázy,užívam ju od decembra od Kompavy 250 000,2x denne,no odvtedy mám bolesti brucha,máte niekto podobnú skúsenosť???
Milan02
28.12.16,09:47
Ahoj, ja som užíval serrapeptázu po operácii, všetky informácie o nej som našiel na google v diskusiách, jeden pán sa tomu veľmi venuje, sa mi zdá že aj žil v amerike vie dosť o týchto liekoch, nájdi si diskusie v ktorých písal človek pod menom: RNG