pioter007
13.01.12,16:37
Ahojte, uvažujem nad kúpou rotopedu tak do 100 možno aj 120 € tak som sa chcel spýtať či nemáte nejake skúsenosti napríklad zo značkami poprípade môžete napísať aj typ ktorý máte a ako ho hodnotíte :) možno si niečo podlaa vaších skúseností vyberiem :) :)

Vopred ďakujem :)
pivko
13.01.12,18:55
pioter, radšej investuj do eliptyckého trenažéra , funguje to lepšie ako rotoped.
pioter007
13.01.12,19:19
keď ,me sa viac páči rotoped ani neviem prečo. tento sa mi páči http://www.zeas.sk/fitnes/rotopedy/magneticky-rotoped-tulsa.html ale má len závažie 4kg nieje to málo?
pioter007
13.01.12,19:20
pardon zaťažove koleso
pivko
13.01.12,19:59
určite málo.
Ice dive
13.01.12,20:07
radšej si kúp nemého sluhu, je to skladnejší vešiak na oblečenie ako rotoped:-) ako nič v zlom, ja som si kupil rotoped v 2003, tiež s víziou ako budem na ňom cvičiť pred telkou, bavilo ma to cca 3 mesiace potom som sa plynulo presunul na gauč a väčšiu závavu zašiel v reálnom bicykli, korčuliach a prípadne fitnesscentre, je to o skôr o tom, dostať sa do prírody a medzi ľudí... zavretý v kľude domova ti cvičenie dlho nevydrží predsa len pokukovanie bo babách vo fitku je lepšia motivácia:D ako pozerať správy na markíze:D:D:D ale ako bolo povedané radšej eliptycký trenažér lebo je v pohybe celé telo, ako len nohy na rotopede...
miska156
13.01.12,21:33
ja som si kúpila orpran ale nič moc bavilo ma to tak mesiac, nie je nad fitko tie stroje sú lepšie. Teraz mi to stojí v obyvačke a slúži ako vešiak.
pioter007
13.01.12,21:36
aha tak teraz si ma dostal Ice dive (http://www.porada.sk/member.php?u=94831) :D ja som si ho tiež chcel kúpiť s tým že popri telke si aspom zašportujem a zhodím pár kíl ale keď tak nad tým uvažujem asi by som toho tiež po čase nechal. No asi to nahradím nejakými alternatívami :) Dik za super radu a názor =)
Clever888
18.01.12,14:55
Mala som elipticky trenazer... zial skoncil tak, ako mi kazdy hovoril... vesiak na pradlo :-)
zk24
18.01.12,14:59
Mam stacionarny bicykel (rotoped) asi 15 rokov. Stale funguje a stale je používaný. Akurát ze uz dosť vrzga a ked vecer bicyklujem, tak asi to je aj dost pocut, lebo aj tie pasy co su vnutri dost piskaju...

Samozrejme uprednostnujem bicyklovanie vonku, aj ho viac odporucam. ale nie vzdy je na to pocasie... no, proste u nas sa pouziva :)