agnesak
14.01.12,14:28
Mám svoju web stránku na nete. Aj zaplatenú doménu (.sk). Teraz by som chcela cez WEBNODE urobiť novú stránku s eShopom. Čo mám urobiť, aby sa mi namiesto starej stránky objavila nová? (Názov je rovnaký.) V podstate aj obsah by bol skoro rovnaký, len vzhľad a eShop by bol iný. Starú stránku viem spravovať, ale len čo sa týka pridávania obrázkov, alebo môžem niečo napísať. No a na WEBNODE je taká jednoduchá stránka, jednoducho sa ovláda, nemusím stále volať správcu, atď... Len neviem, čo s tou starou. Ďakujem.
Zoltán Kovács
14.01.12,13:52
Spýtaj sa správcu.....
kopretinka
14.01.12,13:57
zmaž všetky príspevky.....a keď nezaplatíš,máš po probléme :D
srska
14.01.12,13:58
cez total commander za 2 minúty
Fero11
14.01.12,16:48
Adresu mas www.nieco.sk na servery vo svojom korenovom adresary mas subor, ktory sa vola index.html, alebo index.htm, alebo index.php ...
Ak chces novu stranku, tak staru mozes nechat tak ako je, len index.html .... premenuj napr na index1.html a novu stranku nahraj na server so suborom index.html/htm/php...
Prip. si tu prvu stranku daj do nejakeho novo vytvoreneho adresara, ktora bude dalej fungovat, ale z ineho adresara.
Ak to mas aj s databazou, tak kontaktuj spravcu, lebo to bude treba cele premiestnit
pistik71
14.01.12,19:27
Na starej stranke sprav presmerovanie na novu