Berny7
14.01.12,20:29
Čauko, vedel by mi niekto poradiť s MC serverom? Dnes som si vytvorila server cez hamachi a všetko mi funguje. Nastavila som ho na 3 hráčov lebo chcem hrať so segrou, ale jej tam nejde pripojiť a vypisuje "Can't reach server" a pritom ja som hrala. White list mám na false. Ak niekto vie čo s tým tak pls napíšte.
Juraj<
15.01.12,06:42
mas to takto nejako vypisane : allow-nether=true
level-name= >MENO TVOJHO SERVERU<
allow-flight=true
enable-query=false
server-port=
enable-rcon=false
level-seed=gimmeabreak
server-ip=>tvoja IP <
white-list=false
spawn-animals=true
online-mode=false
pvp=true
difficulty=1
gamemode=0
max-players=5
spawn-monsters=true
view-distance=5
motd=Custom Map Gameplays
Juraj<
15.01.12,06:43
Iank presne tuto chybu ma cca.80% ludi ktory sa pokusaju vytvorit server pre 1.0.0 .Ak ti to stale nepojde tak pockaj kym vytvori Mojang nejaky patch & fix aby to opravily .
Berny7
15.01.12,12:55
jj všetko mám tak....teda view distance mám na 10 ale tým to nebude...no skúsim dneska spraviť nejaký iný server a uvidím....ale ďakujem za odpoveď
alltracboy
11.02.13,16:08
co tak sa pripojit na nejaky verejny server.. napriklad my s kamosom sme mali minecraft sever co isiel 24/7 uzavreta spolocnost samozrejme :D teda pokial by ste splnali kriteria tak by bola pozvanka. robili sme aj dost velke spolocne projekty.. teraz to asi rok nehrame, lebo drasticky prerobili mapy, ale planuje sa zasa spustenie.
Vakos_SK
11.02.13,19:09
Serveri viem robiť len verejne nie cez hamachi takže s tým moc neporadím ale skús si pozreť či máš hamachi a javu povolenú v bráne firewall (najčastejší problém)
mecky
11.02.13,19:14
a ste si vsimli chlapci ze pisete do rok mrtvej temy?
Vakos_SK
15.02.13,20:29
Dik mecky :DDD
janko mc boss
29.04.13,10:10
Serveri viem robiť len verejne nie cez hamachi takže s tým moc neporadím ale skús si pozreť či máš hamachi a javu povolenú v bráne firewall (najčastejší problém)
MINECRAFT plls urobis mi vlasny server na minecraft to je moj skype : jan.zidzik62 a napis to som ja