jarka.banska
16.01.12,10:30
Vážení poraďáci, hľadám človeka, ktorý má praktické, aktuálne a overené skúsenosti z používania LUNÁRNEHO KALENDÁRA v záhradke, za účelom vzájomnej konzultácie a výmeny skúsenosti. V archíve poradne som našla poväčšine informácie stiahnuté z internetu a veľakrát protichodné. Jeden autor (myslím, že meno "banyz") zverejnil zaujímavé informácie, ale nedarí sa mi ho kontaktovať.
branislavp
19.01.12,01:10
Aj ja by som potrebovala takéto informácie.
veronikasad
19.01.12,06:04
Nemám síce záhradku, ale dostala som ako vianočný darček Lunárny kalendár Krásnej panej s publikáciou 2012. V nej sú každý mesiac aj podrobné rady záhradkárom. Skús pozrieť v kníhkupectvách ...
jarka.banska
19.01.12,06:42
Nemám síce záhradku, ale dostala som ako vianočný darček Lunárny kalendár Krásnej panej s publikáciou 2012. V nej sú každý mesiac aj podrobné rady záhradkárom. Skús pozrieť v kníhkupectvách ...

Mám obe publikácie, Lunárny kalendár Krásnej pani s publikáciou 2012, aj Měsíc záhradníkem Krásne paní 2012. Ja som mal záujem o kontakt na osobu, ktorú má skúsenosti v tejto oblasti za účelom vzájomnej konzultácie a získania overených informácií.
jarka.banska
05.06.12,15:33
Ďakujem, problém je vyriešený.