Genesis.SVK
16.01.12,18:07
mám SE K550i v ktorom mám kartu od O2. Teraz som si ale kupil HTC EVO a potrebujem tu simku doň prehodiť. Lenže ten SE k550i stále potrebujem aby fungoval kvôli programom co tam mám nainštalované a aj preto bo ho používam ako diaľkové na počítač. Lenže problém je že bez simky SE 550i jednoducho nejde. Preto potrebujem nejakú falošnú SIM kartu aby si mobil myslel že tam je SIM karta a aby som mohol používať ostatné jeho funkcie okrem tej telefónnej.

Neviete mi niekto poradiť kde by som taku simku mohol zohnať ? alebo nejaké iné riešenie ako urobiť aby ten SE fungoval aj bez SIM karty ?
frederyka
16.01.12,17:30
PotPalo
16.01.12,17:39
Ma predbehla...:--- začítal som sa inde a...
Najjednoduchšie je použiť SIM kartu, nič iné sa zrejme ani nedá. Mám tu na takéto účely niekoľko SIM kariet po skončení platnosti (deaktivované), mobil s nimi normálne funguje, akurát sa nepripojí na sieť, akoby nebola v dosahu (napíše že registrácia SIM neúspešná).
Genesis.SVK
01.02.12,11:41
no skusal som dat do toho SE 550i neaktivnu sim kartu aby to odomklo mobil ale nefunguje to :( nepusti ma dalej do menu telefonu a nemozem pouzivat programy v mobile.

stale si to pyta SIMku
marleau
01.02.12,11:58
Bože,to sú teda problémy!
Tak si kúpim jednu novú a je to.
frederyka
12.03.12,17:49
no skusal som dat do toho SE 550i neaktivnu sim kartu aby to odomklo mobil ale nefunguje to :( nepusti ma dalej do menu telefonu a nemozem pouzivat programy v mobile.

stale si to pyta SIMku

Pri vložení neaktívnej karty do SE K530 začne mobil vyhľadávať sieť a na displeji sa ukáže nápis Neaktívna SIM. Po otvorení Menu sa dostanem ku kontaktom, správam. Otvorím a načítam každý priečinok:)