sly204
17.01.12,17:28
Zdravím, chcem Vás poprosiť o radu resp. pomoc. Doteraz som Excel a Word 2003 otváral normálne. Keď chcem otvoriť tieto programy teraz, tak sa mi zobrazí okno s tým ,že ...čakajte, pokiaľ systém Windows nakonfiguruje program Microsoft Office Professional Edition 2003... ale počas ,,konfigurácie" vypíše vložte disketu s programom Microsoft...Veľmi Vás prosím o pomoc, lebo dcéra má spravené projekty a nemôžme ich za svet otvoriť   Ďakujem  
nunenko
17.01.12,18:05
majggi
17.01.12,18:06
ved tam daj tu disketu s programom...;)
nalim07
17.01.12,23:15
a instalacne cd nemas? ak hej tak ho tam vloz po tej hlaske, nainstaluje sa to co ma a potom to bude znovu fungovat
sthruska
18.01.12,06:25
To som mal aj ja. V jednom prípade mi pomohli zistiť príčinu. Mal som infekciu. V ostatných prípadoch neviem - tiež predpokladám infekciu. Tento oznam sa môže objaviť pri spustení aj iných programov.

K poškodzovaniu údajov nedochádza. Aspoň ja som nič nezistil. V každom prípade by som si zálohoval údaje a urobil novú inštaláciu OS.

Kým k tomu pristúpiš, môžeš pracovať na PC. Len pri objavení hlášky daj vždy "Zrušiť". To sa pri spustení programu bude opakovať niekoľkokrát.
nalim07
18.01.12,13:49
Nezda sa mi to na infekciu. Este ma napadlo co by to mohlo byt. Nepracovala na tych projektoch na nejakom inom pc? Kde bola nainstalovana cast office, ktoru doma nemas? Moze to byt napr. cast wordu na kreslenie matematickych prikladov. Neviem ako sa to presne vola, je to uz davno co som s tym mal problem. Ale v principe na inom pc vlozila do dokumentu nejaky matematicky vzorec, a kedze ten doplnok wordu nemas doma nainstalovany, najskor sa spusti tato instalacia. Ak mas instalacne cd k office, iba ho tam vloz a je to vyriesene.