IvetaH
17.01.12,21:39
Dobrý večer,
prosím vás, koľko cca stojí prestavba kúpeľne pre ZŤP. Ide mi o to, že rodičia majú klasikú kúpeľňu, vaňu, ale sú na na tom biedne a chcem, aby mali alebo sprchový kút, alebo tak, aby sa nemuseli "šplhať" z vane von. Prosím ak niekto má odskúšanú firmu alebo doporučenia ako na to. Je to súrne v okolí Martin.
A prosím štát z toho chcem vynechať, nemám na to nervy. Ide mi o rodičov, ktorí síce tomuto štátu platili odvody a dane cca 45 rokov, teraz sú starí a chorí, ale kým ba sa dostali pomoci od štátu, asi by boli už pochovaní. Ja rozumiem tomu, že štát teraz musí riešiť prsné implantáty, či ich výmena bude alebo nebude hradená z daní občana.
Ďakujem
IvanPK
18.01.12,05:25
Ja som mal vaňu ale dal som si sprchový resp. len sklenné dvere z ravaku - tušim stáli 310 eur (komplet) nemám klasický sprchový ale vymurovaný a obložený, problem môže nastať s odpadpom, ak je nizko je to super, schodík nemusí byť tak vysoko ale ja som ho mal vyššie a odbočka kanalizácie sa nedala v byt. dome prerobiť tak mám asi 12 cm schodík ..ale inak dobre....kompletná prerábka ma stála 4000 e....robili mi to dvaja majstri a za prácu som zaplatil 1600 e....ostatné materiál a doplnky....
IvetaH
18.01.12,08:36
Ďakujem za tip, už som si popozerala aj obrázky nejaké a vyzerá to lepšie ako sprchový kút.
IvanPK
18.01.12,12:57
Keby to bolo v Pezinku tak mám super majstrov....škoda...
IvanPK
18.01.12,13:04
Posielam foto...