rentoonn
18.01.12,15:40
Čaute.

Chcem sa spýtať ako je to so zapojením keď chcem nahravať TV s dvd a video prehravačom a telku mam z dekodera zapojenu to TV. :D asi som to vysvetlil ako maďar ale ešte raz .

Mám satelit z neho kabel do dekoderu a z dekoderu scard do tv. potom mam este video a dvd prehravac v jednom a ten mam cez scard zapojeny do dekodera. Teraz by som chcel vedieť či je možné a ako nahravať s tým prehrávačom (buď na kazetu DVD či USB klúč ) a ako to zapojiť.


Ďakujem.
Fero11
18.01.12,14:48
Aky mas box (zrejme dekoder = box), dnes uz prevazne vsetky boxy su PVR (personal video recorder) a dokazu nahravat na vstavany HDD, resp na USB, alebo ext. HDD)
Nahravat nieco na kazetu, alebo DVD sa mi uz zda dost pritiahnute za vlasy :)
rentoonn
18.01.12,14:56
dekoder mam opensat x 710 a ten to nedokaže :D .. a to na kazetu a DVD som uviedol ako priklad :D na klúč by som to chcel nahrať len neviem ako nato (a dalsi problem je že to ani nie je pre mna ale to idem jednej tetke urobiť dnes vecer tak aby som to tam nemusel studovat :D)
nalim07
18.01.12,15:00
No najlepsie bude asi ten obraz prehnat cez DVDrekorder, tj zo satelitu do dekoderu, odtial do DVD a odtial do tv. Moj nazor. Skus si precitas navod k tomu DVDrekorederu, tam by malo byt popisane, akym sposobom to pozapajat aby si mohol nahravat. Ak nenajdes navod doma, tak si ho lahko stiahnes z internetu.
rentoonn
18.01.12,15:07
ved pridem tam prestudujem tam vsetko a ucidim :D dam vam vediet :D