BIZAL
19.01.12,08:57
Dobry den,

vcera som si zriadila ucet na FB za ucelom prezentovat tam firmu. Na ucte bola moznost vytvorit si firemnu stranku, tak som zacala. Teraz vsak by som chcela ten ucet zrusit a ponechat si len tu firemnu stranku. Nechcem pouzivat FB na komunikaciu, priatelsktva....len na pracu. Prosim poradte mi. Dakujem.
BIZAL
19.01.12,12:27
Je tu niekto expert na FB?
alla66
19.01.12,16:29
Dobry den,

vcera som si zriadila ucet na FB za ucelom prezentovat tam firmu. Na ucte bola moznost vytvorit si firemnu stranku, tak som zacala. Teraz vsak by som chcela ten ucet zrusit a ponechat si len tu firemnu stranku. Nechcem pouzivat FB na komunikaciu, priatelsktva....len na pracu. Prosim poradte mi. Dakujem.

Podmienkou pre vytvorenie stránky a reprezentáciu firmy je registrácia na Facebook. Domnievam sa, že so zrušením účtu sa odstráni aj stránka firmy.
Nie si povinná využívať FB na komunikáciu a hľadanie nových priateľov. Stačí si v nastaveniach upraviť súkromie " IBA JA" a nikto z neželaných návštevníkov sa Ti nedostane pod kožu. Bude mať zamietnutý prístup k osobnému profilu, k informáciam, je tam možnosť zablokovať správy, žiadosti o priateľstvo a tiež Ťa nikto nenájde podľa mena. V prípade potreby sa ozvi na mail, pomôžem:)
BIZAL
19.01.12,17:32
dakujem velmi pekne!