SamuelG
19.01.12,08:18
Chcel by som sa spýtať že či niekto z vás kupoval od nich auto a ako bol spokojný? ... Alebo názory na nich.


Kolega totiž tvrdí že pretáčajú tachometre. Že tam predával svoje staré auto a na internetovej stránke už malo o 20 000 km menej ako malo keď ho odovzdával.
Tweety
19.01.12,07:19
Chcel by som sa spýtať že či niekto z vás kupoval od nich auto a ako bol spokojný? ... Alebo názory na nich.


Kolega totiž tvrdí že pretáčajú tachometre. Že tam predával svoje staré auto a na internetovej stránke už malo o 20 000 km menej ako malo keď ho odovzdával. Keď tu trocha posurfuješ, nájdeš tu na nich ponosy.
Stanislav 1975
19.01.12,07:27
Neviem, ja som u nich kupoval auto a bol som spokojný , ale zasa na druhú stranu bolo skoro nové, 2 mesačné...
arizona
19.01.12,07:56
alaya1
19.01.12,09:26
Nas sused ma s nimi strasne skusenosti. Zistil ze mal pretoceny tachometer, auto vydrzalo cca 2 mesice a bolo na totalnu opravu, vraj kupuju v Cechach auta za minimum a tu na nich dobre zarabaju. Nie je to moja skusenost, len z pocutia.

reklamaciu uznali az po nahlaseni na SOI.
robotvysavac
20.01.12,12:19
Radšej by som kupoval od sukromnej osoby. A dohodol sa na dobrej cene. AAA ma taku zmluvu ze je zbytocne sa s nimi natahovat.
k-a-t-k-a
20.01.12,13:10
Od nich radšej ruky preč.Pokial si nechcete narobiť zbytočné problémy.My sme kúpili od nich auto zistili sme nezrovnalosti ohľadom zmlúv , kilometrov, stavu a teraz to rieši právnik.Taká je moja skúsenosť nikdy viac od tejto firmy auto!!!!!!!
bjuty smis
20.01.12,13:56
moje skúsenosti :
vybral som si auto, bolo v poprade,dal som si ho previezť do ba, zaplatil zálohu ( už nepamätám kolko) nepreviezli ho ani za 2 týždne - naštastie pre mňa, lebo som si medzitým našiel lepšie a lacnejšie...v 2. autobazáre ma varovali, že na zálohu môžem zabudnuť, že aaa mi ju nevráti, ale po overení , že oni meškajú mi ju bez problémov vrátili...akurát som musel čakať 15 min, kým sa otvorí trezor...
skorej by som ťa  - ak chceš kupovať - upozornil na ich predajné taktiky, schválne ťa nechajú čakať1/2 - 1 hodinu, aby si bol nervozny....vtedy som si uvedomil , prečo na pobočke vždy sedia 2-3 nrvozny ludia ( rodinky) potom to so mnou riešili 2 dvaciatky, chceli mim nanútiť , že musím dať havarijné poistné, úroky 40 % apod. potom zase čakaž - došiel velký šéf ( 25 ročný čech ) a začal mudrovať ja z učebnice...v obchode robím 20 rokov, mám iste viac školení predajných techník ako oni dokopy,tak som im to otvorene povedal a potom už jednali inač...v
lujza.j
20.01.12,18:22
majggi
20.01.12,18:46
z bazaru auto nekupuj! ak nemas financie tak aj pri kupe auta od fyz.osoby sa da vybavit uver - leasing
djanikovad
20.01.12,19:36
určite by som u nich auto NEkupovala, sú to naozaj arogantní podvodníci, šťastie, že mi funguje intuícia. Skúste dať inzerát na www.autobazar.eu, alebo si dať cez filter vašich požiadaviek vyhľadať autá v ponuke. Viackrát som využila ich služby a som maximálne spokojná. Ale pozor, dáva tam inzeráty aj aaa auto! Držím palce:)
day
20.01.12,19:42
auto mozete kupit aj v AAA, ale vzdy ho zoberte na odbornu prehliadku do externeho servisu a ziadajte doklad o vykonanej kontrole, podla toho sa rozhodnete

30€ za prehliadku mozno usetri 100ky €