otázka
21.01.12,14:38
Nakoľko mi tiekla zo spodu práčka zavolala som opravára a ten určil diagnózu: prasknutá umelá nádrž okolo bubna. Povedal, že opraviť sa to nedá a treba kúpiť novú. Nakoľko to teraz kvôli financiám nepripadá do úvahy rozhodli sme sa, že prasklinku zalátame epoxidom. Problém je, že sa nevieme k tej "umeline" dostať. Manžel dal dolu pravý, potom aj ľavý bok a nevieme sa pohnúť. Ide o Whirlpool AWE 6514, ďakujem.
Tweety
21.01.12,13:59
Nakoľko mi tiekla zo spodu práčka zavolala som opravára a ten určil diagnózu: prasknutá umelá nádrž okolo bubna. Povedal, že opraviť sa to nedá a treba kúpiť novú. Nakoľko to teraz kvôli financiám nepripadá do úvahy rozhodli sme sa, že prasklinku zalátame epoxidom. Problém je, že sa nevieme k tej "umeline" dostať. Manžel dal dolu pravý, potom aj ľavý bok a nevieme sa pohnúť. Ide o Whirlpool AWE 6514, ďakujem. K oprave neviem poradiť, len pozor, aby ste nedopadli tak, že budete musieť kupovať celú práčku.
otázka
21.01.12,14:12
Kúpiť ju musím tak či tak, lebo po každom praní mám zatečenú vodu. Tým zalepením to ale oddialim, dúfam.
tom_NR
21.01.12,18:51
A viete aspoň, kde je to prasknuté? Zrejme treba demontovať aj ďalšie veci, nie len oplechovanie.
Páči sa mi váš prístup, asi by som to riešil rovnako. Držím palce. :)