peres
22.01.12,14:20
prosím o rady pri kúpe vstavanej skrine načo mám brať ohlad pretože ceny sú velmi rozdielne pri skrini o rozmere 4,2x2,3x0,6m sa cena pohybuje od cca 1111-2000Eur s montážou a dovozom, samozrejme to isté zadanie, prípadne poradte výrobcu, značku, skúsenosti atd.
Najlacnejšiu ponuku som dostal od firmy Silodoor Nitra  a táto skrina mala aj spodnu,vrchnú a zadnú dosku na rozdiel od ostatných, máte niekto skúsenosť s touto firmou?
Tiež som pozeral samostatné sektorové  šatníky a tam vychádzala cena 1500EUR bez montáže a dovozu
Čo je lepšie vstavaná skrina alebo klasický sektor?
avalik
22.01.12,13:35
mam byt zariadeny v modernom style a v celom byte len vstavane skrine, zadne a spodne dosky nemam (mam plavajuce podlahy, resp. dlažbu) - v jednej skrini sice mam aj zadnu dosku, ale ta je vlastne knižnica s dverami s pieskovanym sklom.
zaroveň z rovnakeho materialu mam vyrobeny aj nabytok a postele - pekne to ladi. som spokojna. ja som si to davala robit cez Albero v BA a skrine tusim dodavali cez Komandor (r. 2008).
lujza.j
22.01.12,13:49
najlepšie a najlacnejšie je ak by si mal chlapa, ktorý robí tieto skrine vo svojom pracovnom volne ako "fušky" a inak je zamestnaný vo firme s touto problematikou. alebo by stačil domáci kutil... nemáš nikoho v tvojom okolí ? mala som kolegyňu jej muž spravil doma všetky stavané skrine. teraz robili skriňu známej montáž mala vyúčtovanú tuším na cca. 350e to sa mi zdá dosť...
ivuliatko
22.01.12,13:51
Mám skrine od firmy Roldor, prvé nám namontovali pred 20 rokmi a používali sme ich 10 rokov. Maximálna spokojnosť. Potom sme sa presťahovali (skrine sme tam nechali), znova som sa obrátila na tú istú firmu a neľutujem, tieto ďalšie tiež slúžia 10 rokov v pohode. Asi sú trochu drahší než konkurencia, ale je to dlhodobá investícia.
peres
23.01.12,05:27
poradte dobrého predajcu v TT,PN,HC to mám tak najbližšie
evitas
23.01.12,08:12
Ja som si dávala spraviť vstavanú skriňu u Hrehuša z okolia TT. Síce len menšiu, ale cenovo bola najlepšia a kvalita je myslím dobrá. Za hodku bola namontovaná. Veľmi sa z nej teším.
SHARKUSS
17.12.12,13:05
URCITE NIE UZ ROLDOR. VSETKO JE UZ INAK. UZ NIEJE NIJAKY ROZDIEL MEDZI ZNACKOU ROLDOR A LACNEJSOU ALTERNATIVOU. JEDINE V CENE. UZ SA TOTIZ V ROLDORE NEKUPUJE NEMECKA KVALITA A TO ZAKAZNICI NEVEDIA. ZAPLATITE ROLDOR A BUDE VAM DODANY POLSKY SENATOR. AK TED
SHARKUSS
17.12.12,13:06
URCITE NIE UZ ROLDOR. VSETKO JE UZ INAK. UZ NIEJE NIJAKY ROZDIEL MEDZI ZNACKOU ROLDOR A LACNEJSOU ALTERNATIVOU. JEDINE V CENE. UZ SA TOTIZ V ROLDORE NEKUPUJE NEMECKA KVALITA A TO ZAKAZNICI NEVEDIA. ZAPLATITE ROLDOR A BUDE VAM DODANY POLSKY SENATOR. AK TEDA CHCETE MAT SATNIK O POLOVICU LACNEJSI, ROVNO CHODTE DO SENATORA. PAN MADLENAK SA POD HLAVICKOU ROLDOR STAL DEALEROM SENATORA. IBA ZAKAZNIKOV O TOM AKOSI VZDY ZABUDNE INFORMOVAT. NEHOVORIAC O NIEKEDY AJ ROCNOM TAHANI SA ZAKAZKY. SUMA SUMARUM, PLATITE NEMECKO A MATE POLSKO. A TO NIE HOCIJAKE, ALE TO NAJLACNEJSIE A AJ NA TO NIEKEDY CAKATE POL, AZ JEDEN ROK.