Katka01
22.01.12,19:37
Ahojte, potrebujem kúpiť novú tlačiareň. Chcela by som laserovú ČB/farebnú aj so skenerom a kopírovaním. Nakoľko som grafička, tak by to mala byť lepšia kvalita a aby sa na to dali tlačiť aj vizitky, teda aby to bez problémov vzalo aj hrubší papier. Viete mi niečo poradiť? Aká značka je najlepšia, najmenej kazivá, zároveň tonery do nej nestoja úplný majland?
Takisto budem potrebovať pokladňu, viete niečo poradiť? Väčšinou predávam cez internet na dobierku, čiže ju nebudem používať nejak moc často, ale občas dojde niekto aj osobne.
Ďakujem
pistik71
25.01.12,05:39
Dnes je vsetko vyrobene v cine, kvalita je uz velmi podobna. Osobne mam dobre skusenosti s HP alebo aj s Brother. A pokladnu? Asi najlacnejsiu co splna legislativne poziadavky.
Katka01
25.01.12,07:16
Ja prave rozmyslam medzi HP a Brother. Ktora je lepsia? Jednu staru HP ktora uz melie z posledneho mame doma, bola ale lacna a uz ma nejake tie roky odsluzene. V kazdom pripade nic moc to nie je, zasekava papier, no niekedy nieco vytlacit je nadludske usilie a zaberie kopu casu. Prave preto mam strach kupit dalsiu HP, pretoze potrebujem tlacit aj obalky a post. poukazky (co tato moja stara nedokaze). Tiez ked tlacim taketo veci, potrebujem to mat na +- milimeter presne (konrektne tie seky) a nie ze vytlaci si jak sa jej podari schmatnut papier. Je to len nahoda ze je tato moja terajsia HP tak nemozna? Mam obavy, ze aby som nekupila zase taku, co sa zacne zasekavat a pod.
misoft
15.11.16,21:13
Opäť SPAM, druhé varovanie! Ešte raz a poletíš!
sthruska
16.11.16,07:30
Tak najprv skús na tej starej dať do poriadku podávač papier. Zvykne to byť "páčka" na ktorej je guma. Tá sa buď zanesie, alebo zoderie. U Teba to bude druhý prípad.
Podľa mňa po oprave podávača bude fungovať bez problémov.
Žabinka
16.11.16,07:42
rok 2012..;) pokazené je už isto opravené, alebo nové kúpené..
mecky
16.11.16,09:25
Virtuálna registračná pokladnica nestaci?
misoft
16.11.16,11:55
Vtedy nebola.... Otázka 4 roky stará.....