Kabaka123
23.01.12,07:42
Dobrý deň!
Chcem sa spýtať, či je možné v Gmaili možné zrušiť zobrazovanie iných príjemcov. Nikde som takú možnoť nenašla. Niekto mi pošle email, ale pošle ho aj iným osobám, a všetky tieto osoby sa mi zobrazia v pravom hornom rohu, a ja to tam nechcem mať. Je to možné?
myara
23.01.12,06:48
je tam tato moznost, treba si kliknut na pridat skrytu kopiu (Bcc), je to hned pod kolonkou komu
ivka70
23.01.12,06:51
Dobrý deň!
Chcem sa spýtať, či je možné v Gmaili možné zrušiť zobrazovanie iných príjemcov. Nikde som takú možnoť nenašla. Niekto mi pošle email, ale pošle ho aj iným osobám, a všetky tieto osoby sa mi zobrazia v pravom hornom rohu, a ja to tam nechcem mať. Je to možné?

To vie ovplyvnit len ten, kto e-mail posiela, musi vsetkych prijemcov dat do skrytej kopie.
Pokial on da vsetkych prijemcov do prvej kolonky, tak v prijatom maili vidia vsetci vsetkych.
Rovnako vidia aj tych, ktori su v kopii.
Len skrytu kopiu nevidia ini.

Postup od mayara je v pripade, ze posielas mail ty a nechces, aby sa prijemcovia videli navzajom.
Kabaka123
23.01.12,06:57
je tam tato moznost, treba si kliknut na pridat skrytu kopiu (Bcc), je to hned pod kolonkou komu

Ja viem poslať email prijemcom Skrytej kopii.
Mne ide o to, aby som ja nevidela príjemcov.
Je logické, že ich vidím, v emaili....
ale ja ich nechcem vidieť v tom pravom hornom rohu.
Používam, ešte starý vzhľad, v novom vhzľade je to už možno poriešené, ale mne sa páči viac starý, lebo sa mi zdá prehľadnejší.
Kabaka123
23.01.12,06:59
To vie ovplyvnit len ten, kto e-mail posiela, musi vsetkych prijemcov dat do skrytej kopie.
Pokial on da vsetkych prijemcov do prvej kolonky, tak v prijatom maili vidia vsetci vsetkych.
Rovnako vidia aj tych, ktori su v kopii.
Len skrytu kopiu nevidia ini.

Postup od mayara je v pripade, ze posielas mail ty a nechces, aby sa prijemcovia videli navzajom.

Tento postup mi je jasný...
Kabaka123
23.01.12,11:35
Konečne som našla riešenie... je to jednoduché
na Karte všeobecné - miniaplikácia ľudia - skryť

Ale aj tak to nerieší toto - ja keď pošlem email ľuďom, ktorých poznám, a ten ho ďalej pošle ľuďom, ktorých nepoznám, ako zabezpečím, aby tam nefigurovala moja adresa - aby sa nedostala do obehu? Ja keď dostanem preposlaný email s množstvom adries, tak ich zmažem, ale nie každý to robí ako ja.
ivka70
23.01.12,11:39
Konečne som našla riešenie... je to jednoduché
na Karte všeobecné - miniaplikácia ľudia - skryť

Ale aj tak to nerieší toto - ja keď pošlem email ľuďom, ktorých poznám, a ten ho ďalej pošle ľuďom, ktorých nepoznám, ako zabezpečím, aby tam nefigurovala moja adresa - aby sa nedostala do obehu? Ja keď dostanem preposlaný email s množstvom adries, tak ich zmažem, ale nie každý to robí ako ja.

Iba tak, ze posielas maily len spolahlivym ludom, ktori vedia, co s tym.
Pokial taku zaruku nemas, tak kadejake krasne veci posielaj z inej schranky, nie z oficialnej.
kergulaan
24.01.12,08:39
Ale aj tak to nerieší toto - ja keď pošlem email ľuďom, ktorých poznám, a ten ho ďalej pošle ľuďom, ktorých nepoznám, ako zabezpečím, aby tam nefigurovala moja adresa - aby sa nedostala do obehu? Ja keď dostanem preposlaný email s množstvom adries, tak ich zmažem, ale nie každý to robí ako ja.

Nechapem o co ti ide ved predsa, ked ty posles email ludom A, B, C a clovek B ho forward-ne (posle dalej) ludom E, F, G, tak predsa im sa ukaze ako odosielatel clovek B a ako adresati E, F, G - kde si ty? Alebo sa v niecom mylim?
Kabaka123
24.01.12,09:37
Nechapem o co ti ide ved predsa, ked ty posles email ludom A, B, C a clovek B ho forward-ne (posle dalej) ludom E, F, G, tak predsa im sa ukaze ako odosielatel clovek B a ako adresati E, F, G - kde si ty? Alebo sa v niecom mylim?

Ak som ja X a prepošlem email A,B,C ... a B ho pošle E, F, G a nezmaže predchádzajúce adresy, tak sa tam okrem E, F, G bude nachadzať aj A, C... aj X - teda ja...

O tom hovorím...