Barnabas83
24.01.12,09:53
Dobrý deň!

Teraz som bol na lekársku prehliadku u nového stomatológa v Košiciach, predtým naposledy som bol na lek. prehliadku 17.1.2011. Teraz nič nerobil len sa pozrel my do ústa a nadiktoval sestričke že na ktorých zuboch mám kazy a potom my dal podpísať že som stúpil uňho(zmenil som stomatológa) a aj lekársku prehliadku. Pred tým než som to podpísal pýtal som sa na to či my neodstráni zubný kameň a povedal že nie len až potom keď my opraví kazy na zuboch a dal my na to termín. Doteraz som chodil do obci k stomatologičke a keď my urobila lekársku prehliadku vždy my ošetrial zuby, odstránil zubný kameň, natrela dajakou pastou čo obsahuje fluór a to všetko urobila zadarmo. Teraz my ten nový stomatológ nič neurobil aj keď som sa na to pýtal. Zmenilo sa zákon? Čo všetko by som mal dostať zadarmo na lekárskej prehliadke u stomatológa? Som v zdrav. poisťovne Dôvera ktorý je zmluvným partnerom stomatológa kde teraz chodím.

Ďakujem za odpoveď!
Estetic
24.01.12,10:32
Je 24.1.,možno je po MESACNOM limite.
Barnabas83
24.01.12,11:34
Nie je po limite lebo my povedali na stomatologie že aj 4 mesiacov neskoršie od dátumu 17.1.2012 by som mohol ísť na prehliadku.
Xanti
24.01.12,11:43
Barnabas,
Estetic sa snažil zdá sa povedať, že je po limite. Tj. žiaden další výkon mu poisťovňa nepreplatí. Večné problémy v zdravotníctve.
pasuliatko
24.01.12,15:38
zubný kameň máš 2x ročne zadarmo vo všetkých poisťovňách... kazy sú dôležitejšie ako zubný kameň.


mimotemy mi mne je s i :)
Barnabas83
24.01.12,19:00
Kazy sú dôležitejšie ako zubný kameň je to pravda, ale nabudúce bude odo mňa pýtať za to peniaze (že odstráni zubný kameň) za čo by nemal, čo by som mal dostať zadarmo! Asi k vôli tomu mi to neurobil teraz a mňa to znervózňuje!
pasuliatko
25.01.12,19:06
Kazy sú dôležitejšie ako zubný kameň je to pravda, ale nabudúce bude odo mňa pýtať za to peniaze (že odstráni zubný kameň) za čo by nemal, čo by som mal dostať zadarmo! Asi k vôli tomu mi to neurobil teraz a mňa to znervózňuje!

tak mu to treba povedať,že to je 2x ročne zadarmo a nemáš prečo za to platiť....