zofink123
24.01.12,20:48
Chcela by som sa opytat niekoho kto nechtiac sa dal nahovorit v Herbalife a zaplatil licenciu za 130eur, ko ich ziskat spet?????este som nic nepodpisovala, len ci je mozne nejako tie peniaze vymahat, dakujem
lujza.j
24.01.12,20:31
Chcela by som sa opytat niekoho kto nechtiac sa dal nahovorit v Herbalife a zaplatil licenciu za 130eur, ko ich ziskat spet?????este som nic nepodpisovala, len ci je mozne nejako tie peniaze vymahat, dakujem

to sa ako dá nechtiac.... hmmm.... ale tebe sa to každopádne podarilo.....
Ice dive
24.01.12,20:35
no a v podmienkach spolupráce máš čo napísané... máme tu hádať, ako niečo ukončiť čo máš napísané priamo pred sebou... veď spôsob ukončenia máš určite v zmluve ktorú si podpisovala..
buchač
24.01.12,20:40
lujza.j Dnes, 21:31
to sa ako dá nechtiac.... hmmm.... ale tebe sa to každopádne podarilo.....

...ako , ako ..........???

Nechala sa ukecať .........ako plno iných pred ňou .....
...že nerozmýšľala , neuvažovala .....???

...veď aj u Fruniho nechalo nechtiac zopár tísíc jednotlivcov zopár tisíc korún .....:rolleyes:
lujza.j
24.01.12,20:59
tak ja som asi nejaká iná..... u mňa nehrozí
Xanti
24.01.12,21:03
Ale ved v tej sume je nejaká protihodnota, balíček výrobkov na oskúšanie. Teda aspoň niekedy to tak ponúkali. Musíš prv vyskúšať čo to je, až potom predávaj aby si vedela argumentovať a hlavne chváliť ako ti to pomohlo.
zofink123
25.01.12,06:41
Pytala som sa ci neviete ako ich ziskat spet, a nie ako som sa dala nahovorit...clovek , ktory zije 6 rokov v zahranici a pride na Sra hlada si robotu , tak ani v kutiku duse netusi co tu nanho striehne, nemozem za to ze tu na Srtu uz pomaly funguju taketo hovadske firmy....
zofink123
25.01.12,06:42
ziadnu zmluvu som nepodpisovala....
Xarra
23.10.12,10:07
Zofi ja som dopadla rovnako ako ty, uz davnejsie, bola som mlada, neopatrna... Tiez som nic nepodpisala, takze sa nedalo nic robit, je to nevymahatelne, tvrdenie proti tvrdeniu. Pokial ti to neda ten clovek dobrovolne (ze mu neda svedomie), tak nic nenarobis.
kopretinka
23.10.12,10:22
ziadnu zmluvu som nepodpisovala....
jakže nepodpisovala???? a tie peniaze si mu dala za čo?? za modré oči??:eek:
a potvrdenku,že si dala peniaze máš? či?
Stina
25.10.12,10:50
Za tie peniažky si mala obdržať registračný balíček a mala byť s tebou podpísaná zmluva, resp. distribučná zmluva.
Naháňaj toho, komu si peniaze dala (asi to považoval za vreckové ...) - peniaze by mal vrátiť alebo postupovať ako som napísala .