Puma05
25.01.12,07:57
Zdravim. :)

Chcela by som sa opytat, ci by sa nenasiel niekto, kto si pamata ako spustit stary pocitac na kazety (Atari). Pri jednom upratovani som ho nasla zapadnuty prachom, a na podiv, ked sa vsetko pospajalo ako malo, tak to naskocilo a privitalo ma otazkou - Ready?? Naposledy som vsak s nim robila, ked som mala tak styri roky. :D Skusala som co ma napadlo, nic vsak nebolo spravne - nevie niekto, ako sa na to slo? :D
nunenko
25.01.12,08:50
Po zapnutí počítače vyčkejte na nápis "READY". Vložte kazetu do magnetofonu a přetočte ji na začátek zaváděného programu (můžete se orientovat podle zabudovaného počítadla).
Zadejte z klávesnice Basic příkaz CLOAD a odešlete klávesou RETURN. Zmačkněte klávesu PLAY na magnetofonu a poté opět klávesu RETURN na počítači. Program se ukládá do paměti. Rychlost nahrávání je 600 baud. Po načtení programu a zastavení magnetofonu nezapomeňte klávesou STOP vymáčknout klávesu PLAY, zabráníte tím poškození pásku. Basic program spustíte Basic příkazem RUN (napište RUN a stiskněte klávesu RETURN).
jancii7
07.02.12,11:13
Jaj to boli casy. Niektory sme si upravili magnetaky a nahravali rychlostou 1600 baudov. To bolo piskania v reprakoch.