slavok1
27.01.12,13:43
Poprosim vas, nemate niekto skusenosti s instalaciou vstavanej umyvacky riadu. Jedna sa my hlavne o jej upevnenie, ci je potrebne ju nejako upevnovak k bocnym skrinkam, pripadne k hornej doske. Ja mam osobne gorenje GV 65324 XV, ale ten popis je dost slaby v navode. Predpokladam, ze napojenie na vodu a odpad + vlozenie el.snury do zasuvky nie je problem, aspon co som zbezne videl.

Skor vidim problemy v tom, ako ju mechanicky osadit, upevnit a podobne. Ani s osadenim dvierok nevidim zatial nejaky zasadny problem. JEdna sa mi hhlavne o jej celkove osadenie.
iv@n
27.01.12,12:54
ja som ju neupevňoval o linku a mrška mi časom odskákala asi o pol centimetra dozadu.
martinalul
28.01.12,18:51
Vstavanu umyvacku riadu by ste mali priskrutkovat k susediacim jednotkám. Tiez by ste ju mali upevnovat len pod plynule kuchynske linky a zabezpecit dostatocnu stabilitu zospodu.
Marína
28.01.12,19:38
S myčkou sú dodané dva pliešky, ktoré sa upevnia na vrch myčky, potom sa myčka zasunie pod pracovnú dosku, nastaví sa jej vodorovná poloha pomocou nastavovacích nôh, dvoch vpredu a jednej vzadu, ktorá je ovládaná skrutkou na prednom paneli(v spodnej časti). Otvoria sa dvere na myčke a skrutkami sa pliešky upevnia o hornú dosku.
Sú aj myčky, ktoré sa upevňujú aj o bočné skrinky. V dodávke býva aj ochranný plech proti pare, ktorá vystupuje z myčky, ten sa namontuje pod dosku.