danica
28.01.12,17:32
Dobrý deň,
prosím poradiť v nasledovnom nakoľko si neviem dať rady, pracujem na TPP na dobu neurčitú v neziskovke napr. č. 1 a zároveń vznikla aj ďalšia organizácia č.2 s iným zameraním na tej istej adrese, v tej istej budove, štatutári zostali, doteraz som bola platena na TPP s tým, že som vykonávala aj prácu pre túto ďalšiu organizaciu a materská firma neziskovka refundovala po písomnej dohode 50% ceny práce organizácii č. 2.
Od februára by som mala byť preradená na kratší pracovný čas v neziskovke č. 1 (nakolko ubudlo práce a práca sa preniesla na organizáciu č.2, zároveň by som mala uzatvoriť aj PP na kratší pracovný čas v organizácii č.2, ktorá ešte nie je prihlásená ani na sociálke, iba na DU, zatiaľ nezamestnávala žiadneho pracovníka ....
Prosím poradiť ako personálne urobiť nasledovné: či treba ukončiť pracovný pomer v or.č.1 alebo stačí dohoda o zmene praconej zmluvy na kratší prac. čas, aké náležitosti má obsahovať, ako to bude so stravnými lístkami, dovolenkou u oboch organizácií v prípade ukončenia tejto pracovnej zmluvy aký bude zápočet, keď zároveń budem robiť u 2 zamestnávateľov na kratší pracovný čas zrejme 20 hodin týždenne, či treba u každého podpísať vyhlásenie k zdaneniu príjmov ...
veronikasad
28.01.12,16:35
Nemám skúsenosti s neziskovkami, tak len všeobecne :
- ak chceš mať nárok na SL, treba aby aspoň v jednej z NO výkon práce trval viac ako 4 hod. denne.
- nárok na dovolenku zostane nezmenený ( v dňoch), nárok vznikne v obidvoch - ale náhrada mzdy bude úmerná úväzku
danica
28.01.12,16:58
vdaka, zabudla som napísať že všade by som mala mať PP na kratší PP t. j. 20 hod. týždenne, len neviem či treba u oboch organizáciach podpísať aj vyhlásenie k zdaneniu príjmov koli NČD vo výplate a ako sa to bude rátať potom do dochodku (Evid. list, zápočet rokov... sú to všetko pre mńa nové veci....
Mila123
28.01.12,16:59
nemôžeš mať u oboch podpísané Vyhlásenie.....podpíš ho v tej org. kde máš vyšší príjem......pri RZD sa ti možno vráti preplatok na dani (záleží od výšky príjmu)
danica
28.01.12,17:04
vďaka, nebola som si istá je to pre mna novinka a zrejme bude všetko na mne aby som aj pracovné zmluvy právne ošetrila, ak máte skúsenosti ako by som mala postupovať po personálnej stránke, máte nejaký vzor zrejme musí isť o zmenu resp. dodatok k zmene dohodnutých podmienok a čo v prípade ak nebudem súhlasiť s kratśim PP a s platom...možem dostať odstupné?
Melnick
28.01.12,17:38
vdaka, zabudla som napísať že všade by som mala mať PP na kratší PP t. j. 20 hod. týždenne, len neviem či treba u oboch organizáciach podpísať aj vyhlásenie k zdaneniu príjmov koli NČD vo výplate a ako sa to bude rátať potom do dochodku (Evid. list, zápočet rokov... sú to všetko pre mńa nové veci....


Nesúhlas s tým. Aspoň v jednej NO žiadaj PZ na 22,5 hodín týždenne. Potom Ti vznikne nárok na stravné. V opačnom prípade budeš bez stravného, aj v jednej, aj v druhej NO. ( zasa snaha o vybabranie so zam - com).:mad:
danica
28.01.12,18:18
vdaka, a ak by som robila v jednej firme 20 hod t. j. 8 - 12 a v druhej od 12-16 hod. odpr. 4 hod. nevznikne mi narok na stravné, bolo som v tom ze PP na kratší/polovičný úvazok je limitovaný na 20 hod???
ako tak rozmyšlam ak by som nesuhlasila so zmenou tak by som dostala tu istu podporu 50% z doterajsieho platu_ - myslím ze zamyšlaju mi rozdelit doterajši plat pre obe organizacie na polovicu...takže vážne neviem ako sa nepopáliť aby so mnou nevybabral zametnávateľ, čo by bolo najvýhodnejšie....
ivka70
28.01.12,18:35
Nesúhlas s tým. Aspoň v jednej NO žiadaj PZ na 22,5 hodín týždenne. Potom Ti vznikne nárok na stravné. V opačnom prípade budeš bez stravného, aj v jednej, aj v druhej NO. ( zasa snaha o vybabranie so zam - com).:mad:

To zasa nie je celkom pravda, lebo PP moze byt rozlozeny aj nerovnomerne a moze pracovat v jednej organizacii Po a Ut po 8 hodin, teda 16 hodin/tyzdenne a v druhej str, Stv tiez po 8 hodin, teda dalsich 16 hodin/tyzdenne a vznikne jej narok na stravne kazdy den, okrem piatku, ktory ma volny :o .

Je to len priklad, ako mozu byt formulovane zmluvy.
Fyzicky mozes pracovat inak .... podla potreby.
Xanti
28.01.12,18:40
Ivka,
to by potom trebalo dotiahnuť do dokonalosti. Krátky (2 dni) a dlhý ( 3 dni ) týždeň. Tak ako si napísala napr.
pondelok, streda, piatok - 1 robota
utorok , štvrtok - 2 robota
a další týždeň naopak, a má 20 hodín týždenne v priemere z každej práce a stravný llístok k tomu . :D
danica
28.01.12,18:41
Ano aj toto je riešenie, len je nutné byť celý týždeń v práci, čiže aj v piatok takže neviem ako ďalej a ako si napísať pracovné zmluvy aby som tam mala všetko ošetrené, pretože aj personalistika aj mzdy budú na mne, ked si neurobiš nemáš.... a ak nebudú súhlasiť tak asi sa nedohodneme...
danica
28.01.12,18:49
Ivka fakt super riešenie, veď to všetko treba dotiahnuť do dokonalosti a zrejme by to malo byť napísané v pracovnej zmluvy aj koli cerpaniu dovolenky myslim, ozaj a ako by sa mi rátala dovolenka, može byť moja mzda potom aj nizsia ako minimalna mzda ak by som robila na polovičný uvazok....aké sú tam ešte špecifiká...
Melnick
28.01.12,19:07
Nesúhlas s tým. Aspoň v jednej NO žiadaj PZ na 22,5 hodín týždenne. Potom Ti vznikne nárok na stravné. V opačnom prípade budeš bez stravného, aj v jednej, aj v druhej NO. ( zasa snaha o vybabranie so zam - com).:mad:

Moja odpoveď bola na túto informáciu :


http://www.porada.sk/images/misc/quote_icon.png
Pôvodca textu príspevku: danica http://www.porada.sk/images/buttons/viewpost-right.png (http://www.porada.sk/185588-zmena-pracovnej-zmluvy-na-kratsi-pracovny-cas-dohoda-o-zmene-vzor-post1960352.html#post1960352)
vdaka, zabudla som napísať že všade by som mala mať PP na kratší PP t. j. 20 hod. týždenne, len neviem či treba u oboch organizáciach podpísať aj vyhlásenie k zdaneniu príjmov koli NČD vo výplate a ako sa to bude rátať potom do dochodku (Evid. list, zápočet rokov... sú to všetko pre mńa nové veci....
ivka70
28.01.12,19:24
Ivka fakt super riešenie, veď to všetko treba dotiahnuť do dokonalosti a zrejme by to malo byť napísané v pracovnej zmluvy aj koli cerpaniu dovolenky myslim, ozaj a ako by sa mi rátala dovolenka, može byť moja mzda potom aj nizsia ako minimalna mzda ak by som robila na polovičný uvazok....aké sú tam ešte špecifiká...

Dobry napad ma Xanti s tym kratkym a dlhym tyzdnom, cize v jednej praci
parny tyzden Po/Str/Pia, neparny tyzden Ut/Stv
v druhej praci naopak.

Potom sviatok mas plateny len v tej praci, na ktory den ten sviatok pripada.
Dovolenka je v ZP definovana na tydne a pri nerovnomerne rozlozenom prac. case sa pocita priemerny pocet prac. dni v tyzdni,
U teba by to bolo v tomto pripade 2,5 dna/tyzden a pri zakl. vymere dovolenky 4 tyzdne by v kazdej praci bol narok rocny 4x2,5 = 10 dni.
dovolenku si beries zasa len na dni, kedy by si inak pracovala.

Minimalna mzda, ak robis na polovicny uvazok, je polovicna, cize mzda musi byt minimalne 1/2 z minimalnej mzdy.
ivka70
28.01.12,19:26
Moja odpoveď bola na túto informáciu :


http://www.porada.sk/images/misc/quote_icon.png

Napriek tomu odpoved, ze musi mat aspon v jednej praci 22,5 hodinovy uvazok nema nic spolocne s narokom na stravovanie.
danica
29.01.12,19:56
Vdaka Xanti, prepač že až teraz odpisujem, takze z min. mzdy 327,20 polovica, to je fakt almužna, ved mi to ani žiadna mzdova kalkulačka nevyratala kolko dostanem, všade ma zablokuje a nahodi min. mzdu na 327,20, a este ma zaujima ako by sa mi ratala PN, ved u oboch si to predsa nemozem uplatnit to by som v druhej mala absenciu, neviem cele sa mi to nepozdava, Neviete mi poradit ci by mi vznikol narok na odstupne ak by som sa so zamestavatelom nedohodla ked by mi ponukol zmenu na kratsi pracov. cas a čo v pripade že mi ostalo este 25 dni dovolenky z roku 2011 a dali by mi vypoved a co v pripade ze by som prešla na kratši pcavovny čas teda polovičný uvazok, to by sa mi tato dovolenka kratila o toho isteho zamestanavatela na polovicu, ved takto by som prisla aj o dovolenku nevycerpanu...
Xanti
29.01.12,20:01
Danica,
v prípade PN, si dáš vypísať 2 x marodný lístok. Jeden pre zamestnávateľa č. 1 a druhý pre zamestnávateľa č. 2.
Na každom marodnom lístku bude uvedený iný zamestnávateľ. Vôbec sa toho neboj.

No s dovolenkou máš pravdu, krátila by sa Ti. Skús sa dohodnúť aby ti ju preplatili. A potom prejdeš na nové miesto.
danica
29.01.12,20:08
Xanti dakujem za radi, zrejme mas skusenosti, prosim nemas vzor pracovnej zmluvy na kratsi cas co vsetko by mala obsahovať keď sa jedná zmena z TPP zo 40 hod. na kratši prac. čas... Nevieš mi prosím poradiť ako by to bolo s odstupným ak by som ponuku neprijala, podľa mna mam narok na odstupné ak by som ponuku neprijala, aj ked mi ponukli miesto na kratší čas a ponuku som neprijala, veď všetko je o dohode, alebo sa mylim
Xanti
29.01.12,20:19
Danica,
vzor zmluvy nemám, u teba je dôležité hlavne to aby si si zadefinovala v zmluve to, že ide o PP s nerovnomerne rozvrhnutým pracovným časom, tzv. krátky dlhý týždeň - definícia čo to znamená.
Čo sa týka odstupného v tom poradiť neviem.
danica
29.01.12,20:31
Xanti prosím ťa ak náhodou robíš mzdy vedela by si mi vyrátať koľko by som dostala keď by som napr. mala 277,50 v jednej firme a v druhej tak isto avšak tam by som nemohla mat NCD 303,72 alebo ak by som mala iba 50 % z minim. mzdy, veľmi by som ti bola povďačná...
Xanti
29.01.12,20:42
Danica nerozumiem tvojej otázke.
Čo sa týka miezd,
tak skús si z tejto témy stiahnuť tabuľku čo som tam pricapila http://www.porada.sk/t175169-odvodova-reforma-od-1-1-2012-a.html#post1832384 upraviť nezdaniteľnú časť z 296,60 na 303,72 eur a naťukať údaje o mzde. Vyráta Ti to čistú mzdu. Je to tá tabuľka v ľavo, tú v pravo si nevšímaj.
danica
29.01.12,20:55
Xanti, som ti podvďačná tabuľka pomohla, už len jednu otázku ak by som napríklad po polroku, roku odišla tak by som však nedostala ani podporu dávky v nezamestnanosti, lebo by som nesplnala podmienky keďže u oboch firiem dajme tomu by som vo februári rovnako uzatvorila nový PP na polovičný úvazok, mám z toho obavy, vždy je lepšie mať riadny PP, veď zamestnávateľ sa snaži len s nami vybabrať...a chcem voliť menšie zlo, ak by som teraz odišla tak viem že mám nárok na podporu, len problém bude si nájsť prácu...
ivka70
29.01.12,20:58
Xanti, som ti podvďačná tabuľka pomohla, už len jednu otázku ak by som napríklad po polroku, roku odišla tak by som však nedostala ani podporu dávky v nezamestnanosti, lebo by som nesplnala podmienky keďže u oboch firiem dajme tomu by som vo februári rovnako uzatvorila nový PP na polovičný úvazok, mám z toho obavy, vždy je lepšie mať riadny PP, veď zamestnávateľ sa snaži len s nami vybabrať...a chcem voliť menšie zlo, ak by som teraz odišla tak viem že mám nárok na podporu, len problém bude si nájsť prácu...

Kvoli naroku na podporu v nezamestnanosti sa rataju vsetky zamestnania v priebehu posl. 3 rokov, nielen tie posledne.
Cize do potrebnych 2 rokov poistenia by sa ti pocital aj cas aktualneho zamestnania aj cas tych 2 subeznych, pripadne aj zamestnanie predtym.
Teda nemusis sa obavat toho, ze posledne zamestnania by trvali len 6 mesiacov, ked si predtym mala iny TPP.
danica
29.01.12,21:04
ok, čiže podpora by bola ale by sa mi rátala z tých dajme tomu 277,50 u jedného a u druhého zamestnávatela alebo ako by to bolo, podpora ak sa nemýlim je polroka 50% a potom nič?
ivka70
29.01.12,21:09
ok, čiže podpora by bola ale by sa mi rátala z tých dajme tomu 277,50 u jedného a u druhého zamestnávatela alebo ako by to bolo, podpora ak sa nemýlim je polroka 50% a potom nič?

Vymeriavaci zaklad na podporu sa pocita priemer zo vsetkych prijmov, cize je uplne jedno, ci zarabas v jednom zamestnni 400 EUR alebo v 2 sucasne po 200 EUR (priklad).
Podpora je max. 6 mesiacov 50% z vymeriavacieho zakladu.
Potom maximalne davky v hmotnej nudzi - ak je narok.
danica
29.01.12,21:23
Vďaka Ivka, potešila si ma aspoń trocha...v tomto mojom neľahkom rozhodovaní, krásny večer želám