charmelka
01.02.12,10:01
Vcera sme boli na predajni pozriet satelit a medziinym sme sa dozvedeli ze tieto dve spolocnosti sa maju spojit.
Vie niekto poskytnut informaciu, ci je to pravda , kedy to bude a ake vyhody by to malo at pre zakaznikov?

Dakujem vopred za odpovede:)
lubko6394
01.02.12,09:16
duzu
01.02.12,11:15
má ich jeden majiteľ tak robí opatrenia na úsporu CS link ostane len na neplatenú ponuku ostatný môžu migrovať do skylinku
Fero11
01.02.12,11:23
Tieto spolocnosti uz su davno spojene. Najprv kupila Holadnska spolocnost M77 group, skylink a nedavno aj cslink, takze majitel je uz jeden. Zakaznikovy to ale moze byt jedno, v predaji su aj cslink karty aj skylink karty.
Skylink zatial pouziva 4 druhov kariet a cslinik 2. Kazda zatial ponuka svoje balicky, ale casom sa to bude menit. Do konca roka chcu uplne vypnut system CW 0D70, 0D03 a neviem ci aj nahodou 0D96 (to je novy CAID pre ICE karty).
Ty co maju teraz cslink, tak budu si mohli vymenit svoju kartu za ICE kartu (doplatok cca 20€), ale samozrejme nemusia. Po 31.12.2012 ako som pisal zrejme uplne vypnu CW (ale myslim, ze sa im to asi nepodari :) ) a budu fungovat len s IRDETO kartami. Cslink bude pre menej solventnejsich, bude tam zaklad + nejake lacnejsie balicky a skylink vsadi na HD ponuku a drahsie balicky. Je to vsak uplne jedno, aku budes mat kartu, pretoze zaklad budes mat vsade a podla toho ci budes chciet tie lacnejsie, alebo drahsie balicky .... radsej by som kupil staru cslink kartu a potom by som migroval na ICE kartu .... ale skus to este prekonzultovat s nejakymi odbornikmi (neodporucam ale tych chlapikov z obchodu, skus radsej fora kde sa tym zaoberaju)
duzu
02.02.12,07:58
CW systém sa istotne nevypne ani po 31.12 2012 pre neplatenú ponuku,tam nie je dôvod, kodovanie neplatenej ponuky [myslím si ale že je najviac platená každým z reklamy]je na zamyslenie,lebo kto z Europy má záujem prijímať CS programy
Fero11
02.02.12,10:44
Myslim si ze to nie je tak ako pises. Tak ako aj ty, aj ja pisem subjektivne a podla mna to bude asi takto.
Je verejne zname, ze system CW je hacknuty uz davno (BIOS3) a funguju falosne karty, napr BlueDragon card, tam funguje komplet upc freesat 0D02 a skylink 0D03 to co je pod tym CAIDom.
To ze je to verejne zname, neznamena, ze ma na to kazdy dosah. Existuju isty ludia, ktory sa dostali k potrebnemu SW vybaveniu, a za urcity poplatok vedia upravit karty tak, aby to fungovalo. Este davno v minulosti vyvinula firma philips kodovaci system cryptoworks (CW) a nedavno ho kupila firma IRDETO. Tato firma oznamila, ze na stary CW budu drzat podporu do 31.12.2012. Po tomto datume si myslim, ze hack sa stane aj pre verejnost dostupny, ale to uz na CW kartach budu len zakladne programy. Kedze 80% ludom stacia zakladne programy, tak dalsi klienti by si uz nekupovali karty, ale pouzivali by hacknuty CW, cim by skylink prisiel o nejaky ten peniaz.
Cize vypinat sa CW asi po konci roku 2012 nebude ale postupne urcite zanikne (ak vsetkym klientom rozposlu ICE karty, tak ho jednoducho ukoncia, ale nevedno kedy to bude a ani oni sami to nevedia :) )
duzu
04.02.12,08:38
uf a načo chceš prijímať neplatenú ponuku na haknutých kartách na tej prijímam platenú a čuduj sa svete i na novej ide všetko grátis a bez akejkoľvek úpravy karty
Fero11
04.02.12,09:36
uf a načo chceš prijímať neplatenú ponuku na haknutých kartách na tej prijímam platenú a čuduj sa svete i na novej ide všetko grátis a bez akejkoľvek úpravy karty
Lebo si nemusi kupovat novu kartu
20 dni ?
duzu
08.02.12,10:34
Lebo si nemusi kupovat novu kartu
20 dni ?

ale ak si kúpiš novú ICE Výmena ide grátis aj po 20 dňoch