kika870
01.02.12,15:40
chcela by som velmi svetlu kozenu sedacku ale mame 4 deti .je vhodna ?alebo to riesit nejakou tmavou.ma niekto skusenosti?
bubet1
26.02.14,16:22
Tiez by ma to zaujimalo,sice nemam styri deti,ale iba dve,ale za to su neposedne ako by ich bolo desat.Blede sedacky a obzvlast biele sa mi vzdy velmi pacili,len nechcem aby vyzerala po par mesiacoch akoby by sme ju mali desat rokov
lujza.j
26.02.14,16:26
ja nemám ani 4 deti ani 2....mám jedno decko a psa....na koženú sedačku sa chystám, ale nie na bledú ...pre "háklivosť"...pamatám ako tu bola téma, že biela sedačka natiahla farbu od novej deky....takže nemusia byť problém len deti:)
avalik
26.02.14,16:51
mam svetlu kozenu sedacku uz takmer 6 rokov, na nej svetly prehoz - ja som spokojna aj pes je spokojny :D

pri malych detoch by som ale zvazila - napr. skvrny od pera - ved treba skusat pisat po vsetkom :) ... auticka dobre jazdia aj po kozenej sedacke, vselijaki transformery, dinosaury a ine postavicky musia bojovat a samozrejme sa stane, ze poskriabu sedacku - a tu je jedno ci svetla alebo tmava

na druhu stranu, zase vyhoda, ze vodicka ked sa na nu rozleje tak nevadi

ale ja pri malych detoch by som sla do nejakej lacnejsej funkcnej sedacky, pri ktorej by mi nebolo luto ju po cca 3 rokoch vymenit
alaya1
26.02.14,17:41
Kym som mala male deti neinvestovala som velke peniaze do kozenej sedacky. Postacila latkova, aj tak ju poriadne znicili, nebolo mi jej luto, nakolko deti po sedacke skacu, lezu, kreslia, jedia, no ak to maju povolene. Ak sa deti mozu na svetlu kozenu sedacku len pozerat,. nie je problem. :)
LeaSl
26.02.14,20:36
Máme svetlú koženú sedačku, mali sme aj predtým - tiež svetlú - menili sme po 5 rokoch - bola veľmi došriabaná (máme mačky) a deti ju využívali ako trampolínu, tak sa im ju podarilo roztrhnúť. Inak sme boli spokojní a preto sme sa rozhodli znova pre svetlú. Stalo sa aj to, že dcérka ju asi po 2 týždňoch popísala perom - (bolo to krásne a veľké umelecké dielo :)), vtedy sme si mysleli, že tam zostane už naveky, lebo sa mi to ničím nedarilo vyčistiť, ale napokon to zmizlo samé, ako sa na nej sedelo. Takže ja odporúčam. A čistí sa dobre, treba zakúpiť sprej na čistenie kože, tým sa dá odstrániť väčšina škvŕn.
misoft
27.02.14,16:01
Alebo na to miesto častejšie deti púšťať, aby si sadli. Malí neposedovia to raz.dva vyčistia :D:D:D
korela
27.02.14,23:19
Ešte by stálo za úvahu, akú veľkú máte obytnú plochu. Ak by išla sedačka do centrálneho priestoru v trojposchodovej vile, a deti by mali svoje priestory, tak nie je čo riešiť.
Ja som deťom nič nezakazovala, ale nikdy po sedačke ani posteliach neskákali ako besné. Sedačka nebola kožená, ale bola podstatne drahšia ako kožená. Drahý poťah aj dizajn.
Je iba na rodičovi, kde sa stoluje spoločne, alebo sa trúsi po celom byte, najradšej pri TV. :-)
Natalka45
09.04.14,16:12
kvalitna koza je celkom odolna,ale zase vieme,ze deti (http://www.porada.sk/deti#__AUTOKW) dokazu aj takmer nemozne.Ja mam bledu sedacku uz 4ty rok a vyzera stale vyborne
Siod
09.04.14,16:56
a kde si kupovala svoju sedacku? My tiez rozmyslame s manzelkou nad kupou,ale mam z toho stale trocha strach,predsalen cena (http://www.porada.sk/cena#__AUTOKW) je vyzsia ako u klasickej textilnej aku sme mali doteraz a ak sa poskodi koza tak oprava bude asi dost komplikovana ak nie nemozna
Natalka45
10.04.14,07:27
ja som svoju kupovala cez stranku nasedacky.sk a velka spokojnost
Siod
10.04.14,08:10
asi som sa zamiloval do ich kozenych posteli.Vyzeraju uzasne,nic take som predtym nevidel.Tam by som sa ani nebal nejakeho poskodenia kozeneho calunenia.Musim to poriadne popozerat
bubet1
10.04.14,09:31
teraz si mi dala chrobaka do hlavy,ja tu bielu kozu proste strasne chcem a z toho obchodu co si kupovala ty by som si vedela vybrat