konzultant_prac
01.02.12,23:25
Hľadám dobrého a kvalitného projektanta RD_NR a okolie. Prosím, na základe vlastných skúseností poradte a navrhnite aj s ohladom na cenu (kolko cca.) so vsetkym projekt vysiel, aj s instalaciami (elektro,voda, plyn) + cisticka a podobne.
Vopred veľmi pekne ďakujem!
deli.
02.02.12,06:40
www.sksi.sk (http://www.sksi.sk)
konzultant_prac
02.02.12,07:32
Ďakujem za odpoveď, ale ja potrebujem projektanta na vypracovanie projektovej dokumentácie na komplet k RD - bungalov. Žiadna špeciálna stavba. Prosím, odporučte niekoho, kto Vás nesklamal, ale milo prekvapil v dnešnej ťažkej dobe!:) Ďakujem vopred všetkým, čo sa zapoja a prajem pekný mrazivý deň.
deli.
02.02.12,08:08
Ďakujem za odpoveď, ale ja potrebujem projektanta na vypracovanie projektovej dokumentácie na komplet k RD - bungalov. Žiadna špeciálna stavba. Prosím, odporučte niekoho, kto Vás nesklamal, ale milo prekvapil v dnešnej ťažkej dobe!:) Ďakujem vopred všetkým, čo sa zapoja a prajem pekný mrazivý deň.
http://www.sksi.sk/buxus/generate_page.php?page_id=1189 zoznam vsetkých, ktorí maju opravnenie.
To nie sú len specialne stavby, ale aj to, co presne potrebujes.
day
02.02.12,08:17
rastislav ingeli nove sady www.ehb.sk
kopretinka
02.02.12,08:32
http://www.sksi.sk/buxus/generate_page.php?page_id=1189 zoznam vsetkých, ktorí maju opravnenie.
To nie sú len specialne stavby, ale aj to, co presne potrebujes.
mimotemynie každý stavebný inžinier je aj projektant,si myslím teda....
kopretinka
02.02.12,08:34
deli.
02.02.12,09:41
mimotemynie každý stavebný inžinier je aj projektant,si myslím teda....
ANO, vpravo pri kazdom mene je uvedene, na co ma kto autorizaciu. Takze v tomto pripade komplexni inzinieri, pozemne stavby a tiez stavebne konstrukcie.
ciners
02.02.12,11:24
Ale no :D na rodinny dom nie je potrebná autorizácia. Je potreba si prečítat zakony a nastudovat si, co to ta autorizacia vlastne je. Dokonca nie je potrebna ani na realizacny projekt na 300podlazny mrakodrap. Treba povedat na rovinu, co hladate. Ci sikovnu osobu s dobrym pristupom a primeranou cenou, alebo ako mam pocit z temy, hladate vyslovene blbecka za korunu, lebo doba je tazka. Mne naprikald ide zo zadavatela neserioznost a kedze tu odporucaneho rasta poznam, uz teraz ho lutujem :D
day
02.02.12,13:51
ciners :D
bungalov 1.500€, komplet projekt na stavebne povolenie + nieco navyse, neaka ta rada, konzultacia atd .... slusna cena


Ale no :D na rodinny dom nie je potrebná autorizácia. Je potreba si prečítat zakony a nastudovat si, co to ta autorizacia vlastne je. Dokonca nie je potrebna ani na realizacny projekt na 300podlazny mrakodrap. Treba povedat na rovinu, co hladate. Ci sikovnu osobu s dobrym pristupom a primeranou cenou, alebo ako mam pocit z temy, hladate vyslovene blbecka za korunu, lebo doba je tazka. Mne naprikald ide zo zadavatela neserioznost a kedze tu odporucaneho rasta poznam, uz teraz ho lutujem :D
ciners
03.02.12,06:51
ciners :D
bungalov 1.500€, komplet projekt na stavebne povolenie + nieco navyse, neaka ta rada, konzultacia atd .... slusna cena
Hej, ale Ty nie si spekulant. Tym nevravim, ze zadavatel temy je, ale ...cele to znie tak protichodne- kvalitny, dobry, ale doba je tazka. Keby som Ti povedal, kolko ludi sa ani neunuva nakoniec projekt zaplatit, tak by si zasol 2dni vkuse.
fefe30
03.02.12,07:03
ALe hlavne si mal napísať aká je tvoja predstava o cene za projekt. Lebo ceny sú veľmi rozdielne. Ale hlavne si upresni či chceš iba projektanta (si si istý, že tvoja predstava o pôdoryse je 100% konečná a správna a chceš len naprojektovať pôdororys na SP) alebo chceš aj architekta-projektanta čo ti dokáže aj poradiť (toto by bolo lepšie takto a toto tak...) Potom si treba uvedomiť, že aj cena je tu dosť vyššia. Ja som mal iba projektanta, čo som priniesol, povedal OK a naprojektoval, trocha ma aj usmernil, ale vačšinou to bolo na mne, ako si čo navrhnem. Ale nezabudni, že projektant to naprojektuje, ale bývať tam budeš ty.:)
JOHC
13.03.12,16:39
Dobrý večer, ak je to ešte aktuálne, tak ja Vám RD vypracujem k stavebnému povoleniu. Pochádzam z Hlohovca a ak by ste chcel nejaké projekty vidieť, čo som robil, pošlem nie je problém. V prípade záujmu ma kontaktujte.