ballin
02.02.12,14:40
dobrý deň, takže problém som už popísal, mám zdúrenú uzlinu pod lavou pažou, čo pomáha na odpuchnutie ? dakujem PS: beriem pangamin a echinacove kvapky obcas moze to byt s toho ?
pasuliatko
02.02.12,19:10
a lekár čo?
Stanislav 1975
02.02.12,19:11
dobrý deň, takže problém som už popísal, mám zdúrenú uzlinu pod lavou pažou, čo pomáha na odpuchnutie ? dakujem PS: beriem pangamin a echinacove kvapky obcas moze to byt s toho ?
akože jednoznačne k lekárovi- to može byť aj príznak vážnej choroby,dosť často tak začína...- nestraším, ale pre istotu...
petermikuláš
03.02.12,13:12
toto už nie je na poradu cez internet,
ale na osobné vyšetrenie u lekára,
tak ako Vám tu písali vyššie - ihneď svojmu lekárovi
STRELEC
03.02.12,13:19
akože jednoznačne k lekárovi- to može byť aj príznak vážnej choroby,dosť často tak začína...- nestraším, ale pre istotu...
Ja postraším viac: Ihneď na ozaj dobrú kontrolu a rozbor týchto zdurených uzlín. Môže ísť aj o tzv Hodkinov lymfosyndróm. = rakovina lymfatických uzlín. Prekonali sme to v rodine pred viacerými rokmi. Len to, že sa choroba odhalila v II.fáze znamenalo, že človek sa vyliečil a je aj po rokoch chvalobohu OK. Lekárka, ktorá údajný "zápal" liečila ju vybavila tým, že do nej pchala už tretie antibiotiká, keď sa išlo na kontrolu inde a zodpovedne.
Možno je to celkom ináč. Možno, a dúfajme!!!, je to len niečo nevinné. Ja som len pridal svoju osobnú skúsenosť. Na základe nej by som to rozhodne nepodceňoval!!!!
evuš
05.10.12,11:33
...choroba nepozná rozdiely veku - maličký, puberťák, dospelý či starý ;)

..a my sme hocičo, ale vy strachopuťi :D sme určite neni :D:---
BXLmiami
05.10.12,11:55
Teeeda,tí lekári sú ale blbí,neviete načo je detská onkologia?Ked dieťa nemôže byť vážne choré?
osky
05.10.12,11:59
naco sa pytas,ked studujes medicinu.....aj tak vies lepsie ako my-strachoputi.
a ja veru som ,a nehanbim sa za to-po vcerajsku este väcsi ako pred tym.ale pred doktormi neutekam-ako ty, pan odvazny.
Zitulda
05.10.12,12:22
Hm, ak to všetko dobre vieš!?...tak potom nechápem prečo si zakladal túto tému?
Zitulda
05.10.12,12:30
Budem možná trochu sarkastická ballin tak prepáč a prepáčte mi. Píšeš, že je to tukové Hm urobil si si rozbor hrčky či? Ináč tukové vyrážky zvykávajú puberťáci a popuberťáci vytláčať...tak skús a uvidíš:) Robilo by Ti problém, zajsť za lekárom a on Ti povie o čo ide, prípadne pomôže?
Žabinka
05.10.12,13:01
Téma bola založená vo februári, takže medzitým asi absolvoval dáke vyšetrenie, keď je taký sebaistý..:cool:
evuš
05.10.12,16:25
Téma bola založená vo februári, takže medzitým asi absolvoval dáke vyšetrenie, keď je taký sebaistý..:cool:

..Jejda, na toto si dávam pozor, aby som neodpovedala na staré témy...no, chybička se vloudila, tak aspoň pekný víkend zaželám :D:---
buchač
05.10.12,17:14
netreba ziadneho lekara :D kedze mam tak po puberte akurat tak to je skor problem s tukmi... vy strachopuťi :D


Budem možná trochu sarkastická ballin tak prepáč a prepáčte mi. Píšeš, že je to tukové Hm urobil si si rozbor hrčky či? Ináč tukové vyrážky zvykávajú puberťáci a popuberťáci vytláčať...tak skús a uvidíš:) Robilo by Ti problém, zajsť za lekárom a on Ti povie o čo ide, prípadne pomôže?

Budem fest sarkasticky a ironický ...ballin , tak si trhni ...a ostatní to pochopia ...

Zituš ... tie výrážky ma napadli okamžite v súvislosti s tou pubertou ....
Mám ale za to , že ešte jedna obrovská vyrážka ( odborne sa nazýva j..ak ) zostala ...
Lež nie pod pazuchou , ale na krku ....:cool:
marjankaj
05.10.12,17:45
Budem fest sarkasticky a ironický ...ballin , tak si trhni ...a ostatní to pochopia ...

Zituš ... tie výrážky ma napadli okamžite v súvislosti s tou pubertou ....
Mám ale za to , že ešte jedna obrovská vyrážka ( odborne sa nazýva j..ak ) zostala ...
Lež nie pod pazuchou , ale na krku ....:cool:
A s takou si zatiaľ lekárska veda nevie poradiť.
No nejako s tým bude musieť žiť.:cool:
Halli
05.10.12,18:38
[QUOTE=evuš;2156394]..Jejda, na toto si dávam pozor, aby som neodpovedala na staré témy...no, chybička se vloudila, tak aspoň pekný víkend zaželám :D:---



Pôvodca textu príspevku: ballin
netreba ziadneho lekara kedze mam tak po puberte akurat tak to je skor problem s tukmi... vy strachopuťi

Nie Evuš, on tu dnes napísal to čo stihol skopčiť buchač a potom to vymazal...chlapec sa proste z nás smeje, že sme strachoputi ...ale radšej by mal cvičiť aby schudol! to je všetko.
Halli
05.10.12,18:40
ˇžabinka, nestihla si pozrieť čo ráno napísal a zmazal, vid príspevok Buchač
Halli
05.10.12,18:43
...rovno na čele!
Halli
05.10.12,18:45
nie on písal dnes..a vymazal...