Peterkrk
03.02.12,09:47
Zdravím, pri kopírovaní z webových prehliadačov a vkladaní do Wordu 2007 mi nevloží kopírovanú časť, ale len nejaký čierny štvorček... Neviete prečo ?
pistik71
05.02.12,13:26
No zalezi co kopirujes. Text, obrazky, alebo celu stranku? Ak len text, tak vo Worde klikni pravym tlacidlom a daj vlozit ako text. A tiez zalezi z ktoreho web prehliadaca kopirujes.
Peterkrk
06.02.12,05:28
Kopírujem zvyčajne z IE 8. No vo worde - pravým tlačidlom " vložiť ako text" - takú ponuku tam nemám.... :(
Mišánik
06.02.12,13:02
Tak skús si nainštalovať Mozilu firefox a tú istú stránku alebo text, obrázky z nej skopíruj do wordu a uvidíš či ti bude robiť to isté potom daj vedieť.
ivka70
06.02.12,13:10
Ked mas nakopirovane v pamati, das pravym tuk vo Worde a tal pod prilepit su ikonky ... take cierne A-cko znamena vlozit/ponechat len text.
Peterkrk
07.02.12,05:38
Robí mi to z každého prehliadača ( IE, Opera, Mozilla ). Ivka70 : prepáč, stále neviem čo myslíš, sú tam dva čierne áčka - väčšie a menšie, ani jedno nepomohlo....
nunenko
07.02.12,06:16
Tuším že kopíruješ pdf súbor, ktorý je zle OCR-kovaný, čiže kopíruješ text (nevidíš ho), vidíš len obrázok s textom. Použi napríklad ABBYY Screeanshot Reader a máš po probléme.
Peterkrk
07.02.12,06:27
Nie, nie - nekopírujem *.pdf...... Robí mi to - aj keď kopírujem napr. Tvoju odpoveď ... Zaujímavé je to, že to robí iba keď prvýkrát otvorím word , no na 5-6 krát to už vloží...
kergulaan
07.02.12,06:41
Prosim ta, nedavaj sem jpg subor, ale ten word-ovski do ktoreho si to skopiroval, nech sa mozme pozriet na "original"
nunenko
07.02.12,08:08
Peterkr, to asi nebude Wordom, keď skopíruješ text napr. môj a vložíš ho sem, čo sa ti vloží?
viktorviktor
07.02.12,11:27
príbúdajú web stránky ktoré sa nedajú kopírovať, najskôr to bolo vo firefoxe, potom pribudla opera a IE, dá sa to kopírovať ale musíš mať inštalované iné programy a aj v tých (v niektorých) ešte pribudnú nejaké písmená či znaky do textu, holt autori sa bránia, niektoré stránky sa dajú kopírovať po zobrazení zdrojového kódu
nar. tu /pyramidyzdravia.wz.cz/lieciva_sila_pyramid.htm
miramax1
24.05.12,16:33
Ahojte, prosím, poraďte mi, ako mám skopírovať text s obrázkami, aby sa mi v texte zobrazili všetky obrázky.

Postup kopírovania ovládam, robím to presne tak, ako v minulosti, iba s tým rozdielom, že teraz mi to nefunguje. Skopírujem napr.: recept, v ktorom je postup a ku každému kroku sú aj obrázky. Mne sa však skopíruje iba prvý obrázok a ten istý obrázok sa mi zobrazí aj pri ďalších krokoch, kde má byť iný obrázok.

Mám Mozillu.

Ďakujem.
luigi72
24.05.12,17:57
Vies pridat link na jednu taku stranku, z ktorej sa neda kopirovat text a nie je spraveny vo flash-i?