neva19
03.02.12,19:56
Viete sa v tejto chvíli prihlásiť k emailom na gmail.com?
Mne sa už asi hodinu nedarí prihlásiť. Po zadaní mena a hesla sa mi zobrazí toto:

Toto pripojenie nie je dôveryhodné
Požiadali ste, aby sa Firefox pripojil k stránke accounts.google.sk
prostredníctvom zabezpečeného pripojenia. Nemôžeme vás však uistiť, že toto pripojenie je naozaj zabezpečené.
Keď sa pripájate pomocou zabezpečeného pripojenia,
stránka zvyčajne poskytne identifikačné údaje na overenie, že sa pripájate k správnej stránke.
Identita tejto stránky však nemohla byť overená.
nunenko
03.02.12,19:04
áno som na gmail, ale to neznamená pre teba nič.
luja5
03.02.12,19:06
Ja nemám problém, len neviem, či Ti to pomôže ;), lebo v čom môžeš mať problém Ty, tomu nerozumiem :).
220870
03.02.12,19:10
Ani ja nemám problém.
tictac7
03.02.12,19:10
ani, ja, obe schránky v pohode...
neva19
03.02.12,19:27
Ďakujem za odpovede, takže problém mám len ja :(
v inom prehliadači mám zase toto: Webové stránky na adrese https://mail.google.com/mail/?shva=1 obsahujú príliš veľa presmerovaní. Tento problém môže vyriešiť odstránenie súborov cookie týchto stránok alebo povolenie súborov cookie tretej strany. Ak nie, chyba je možno v konfigurácii servera a nie vo vašom počítači. Chyba 310 (net::ERR_TOO_MANY_REDIRECTS): Vzniklo priveľa presmerovaní.
tictac7
03.02.12,22:12
Ďakujem za odpovede, takže problém mám len ja :(
v inom prehliadači mám zase toto: Webové stránky na adrese https://mail.google.com/mail/?shva=1 obsahujú príliš veľa presmerovaní. Tento problém môže vyriešiť odstránenie súborov cookie týchto stránok alebo povolenie súborov cookie tretej strany. Ak nie, chyba je možno v konfigurácii servera a nie vo vašom počítači. Chyba 310 (net::ERR_TOO_MANY_REDIRECTS): Vzniklo priveľa presmerovaní.

...a zase sú tu tie cookie, čo nám zle robili aj na začiatku roka pri drsr. ...treba vyčistiť cookie v histórii
neva19
04.02.12,08:25
Dnes je už všetko o.k.:)
kubo44
14.05.13,19:14
Mal som podobny problem a chyba bola v nastaveni datumu a casu. Skontroluj si ci su spravne nastavene.
arizona
14.05.13,19:25
ano, som prihlasena, ziaden problem