Ivana Š
22.07.12,18:04
To má teda ešte málo, ja tam mám ešte malý tenučký šróbovačik (keby trebalo na okuliare), žuvačky, nitky, motúzik, zicherku, pero, ale nemám antiperspirant, našťastie nempotím, ani lak na vlasy.:D

všetko mala aj šróbováčik a zicherky
ja som tie manikúrové nožničky potrebovala, bo mi drahý postúpal vo víre tanca po nechtoch
ocko tiež zapotil - že keď manikúrky nenájdeme, má v aute v prípade potreby vinohradnícke nožnice :D
lujza.j
22.07.12,16:17
zelené?aj mne tie su tuším maľované vo vode...to som chcela skúsiť...
lujza.j
22.07.12,16:18
nohy neprežijú, čo keby ma niekto pozval do sauny...:-D ruky mám nachystané už len farbu...
Zita5
22.07.12,16:25
Rozalka to keď začneš prať a sušiť, tak môžeš začínať odznova.
ivuliatko
22.07.12,16:29
ale kedy...nemóžem ísť do roboty ako družstevníčka:D ešte na rukách by som to horko-ťažko prežila s podkladákom, ale čo nohy.....:eek:

česká olympijská výprava pôjde v gumákoch :D

http://www.sportovenoviny.sk/media/a501/image/file_p/resize/2/0085/Fkxr.oficialne_olympijske_oblecenie_cesko_jpg_580. jpg
AlaNR
22.07.12,16:37
A slovenská výprava má krpce, ktoré sa nikdy v histórii neviazali až pod kolená... :D
buchač
22.07.12,16:39
luji, moze byt? :D


NIE !!!!

NIET KRAJŠÍCH NECHTOV !!!!!........teda podľa mňa , okom muža .........samozrejmosťou je manikúra ....
...a keď takéto vidím , poteší sa srdco mojo ........

http://sk.hairdresser-models.eu/foto/nechty/červené-nechty-lackkiert.jpg
AlaNR
22.07.12,16:41
[QUOTE=buchač;2109715]NIE !!!!

NIET KRAJŠÍCH NECHTOV !!!!!........teda podľa mňa , okom muža .........samozrejmosťou je manikúra ....
...a keď takéto vidím , poteší sa srdco mojo ........ /QUOTE]

ufff, akurát, že tieto nie sú od manikérky, ale z photoshopu :D :D :D
buchač
22.07.12,16:47
[QUOTE=buchač;2109715]NIE !!!!

NIET KRAJŠÍCH NECHTOV !!!!!........teda podľa mňa , okom muža .........samozrejmosťou je manikúra ....
...a keď takéto vidím , poteší sa srdco mojo ........ /QUOTE]

ufff, akurát, že tieto nie sú od manikérky, ale z photoshopu :D :D :D

....uff..............

add 1. - obrázok je len ilustračný
add 2. - išlo o môj názor
add 3. - keď si moje dievky urobia manikúru ( samé , osobne ) , paráda......ani manikérku nepotrebujú ...respektíve nepotrebovali ..
add 4. - vella Nitry si kladivom trieskajte po pazúroch ....
AlaNR
22.07.12,16:49
[QUOTE=AlaNR;2109718]

....uff..............

add 1. - obrázok je len ilustračný
add 2. - išlo o môj názor
add 3. - keď si moje dievky urobia manikúru ( samé , osobne ) , paráda......ani manikérku nepotrebujú ...respektíve nepotrebovali ..
add 4. - vella Nitry si kladivom trieskajte po pazúroch ....

áááále no no no, idem teda to kladivo pohľadať, hádam v kabelke jedno bude :D
lujza.j
22.07.12,17:02
[QUOTE=AlaNR;2109718]

....uff..............

add 1. - obrázok je len ilustračný
add 2. - išlo o môj názor
add 3. - keď si moje dievky urobia manikúru ( samé , osobne ) , paráda......ani manikérku nepotrebujú ...respektíve nepotrebovali ..
add 4. - vella Nitry si kladivom trieskajte po pazúroch ....

aj ja sama, tiež bez manikérky vlastne nikdy som nebola ani na pedikúre zvládam to doma aj pochvalami okolia tak asi sa to dá:).......a to pár rokov odolávam...dcéra robí gélové.....minulý rok sa mi zlomil na palci necht...nechcela som si ich ostrihať tak som si ho dala dorobiť no chvílu to trvalo kým som si na ten cudzí zvykla, aj ked vyzeral ako môj...
dnes to bude asi klasika.....červenú mám rada.....tak teraz neviem či make-up farbu, alebo .....
AlaNR
22.07.12,17:10
Ja som bola na manikúre raz, vtedy mi teta urobila iba to, čo som si aj doma, teda namočiť ruky, zatlačiť kožičku, vybrúsiť, vyleštiť, nalakovať... a vyvalila som za to 300 korún...
No a keď som došla domov, musela som si zobrať pilník a tie kockaté nechty trošku obrúsiť, lebo som sa s nimi zachytávala o oblečenie...
Odvtedy som nebola. ani gélové som v živote nemala.
Normálne si nechty nelakujem vôbec, posledný rok som mala raz nalakované na plese...
lujza.j
22.07.12,17:27
ja zas naopak....:-)
lujza.j
22.07.12,17:32
Rozalka
22.07.12,17:39
[QUOTE=buchač;2109721]

aj ja sama, tiež bez manikérky vlastne nikdy som nebola ani na pedikúre zvládam to doma aj pochvalami okolia tak asi sa to dá:).......a to pár rokov odolávam...dcéra robí gélové.....minulý rok sa mi zlomil na palci necht...nechcela som si ich ostrihať tak som si ho dala dorobiť no chvílu to trvalo kým som si na ten cudzí zvykla, aj ked vyzeral ako môj...
dnes to bude asi klasika.....červenú mám rada.....tak teraz neviem či make-up farbu, alebo .....
V čase mojich vš štúdií som si stihla v trasúcom sa trolejbuse 15 (teraz sa tuším volá 215) od Nešporáku po Odbojárov namaľovať nechty a boli pekné, teraz ani na stojacom stole sa mi to nedarí, či už tak zle vidím, či čo ... najradšej si dám len priesvitný, to nikto nevidí, ak sa netrafím.
AlaNR
22.07.12,17:41
[QUOTE=lujza.j;2109732]
V čase mojich vš štúdií som si stihla v trasúcom sa trolejbuse 15 (teraz sa tuším volá 215) od Nešporáku po Odbojárov namaľovať nechty a boli pekné, teraz ani na stojacom stole sa mi to nedarí, či už tak zle vidím, či čo ... najradšej si dám len priesvitný, to nikto nevidí, ak sa netrafím.

teraz robia také zlé laky, nejako babrú okolo nechtov, aj mne to tak robilo... :D
AlaNR
22.07.12,17:43
To ako dáva tie citácie? Aj vy to máte tak smiešne zobrazené?
Rozalka
22.07.12,17:44
Od príspevku 10871 sa nesprávne vypíše autor citovaného príspevku, aj vy to tak vidíte?
wagner
22.07.12,17:51
Čo si zaslúžia takíto chlapi ?

http://www.topky.sk/cl/100370/1317957/Prievidzan--54--sexualne-zneuzival-dievcatko--4---Zatvaral-ho-do-pivnice-

Rezať, soliť a biť. Celých 15 rokov.
wagner
22.07.12,17:52
Tie zelené sú pekné, bodli by k mojej záhrade
lujza.j
22.07.12,18:07
[QUOTE=lujza.j;2109732]
V čase mojich vš štúdií som si stihla v trasúcom sa trolejbuse 15 (teraz sa tuším volá 215) od Nešporáku po Odbojárov namaľovať nechty a boli pekné, teraz ani na stojacom stole sa mi to nedarí, či už tak zle vidím, či čo ... najradšej si dám len priesvitný, to nikto nevidí, ak sa netrafím.
aj teraz by si to dala...niektoré značky robia ploché štetky, raz pretiahneš a máš nalakovaný potom ešte raz a je hotovo. ked je u nás na sídlisku zácpa prebehnem si to aj v aute...ale teraz celkom, fičím/prázdninový režim/....tak som rada ked si hubu prebehnem.....
lujza.j
22.07.12,18:08
aj teraz je to tak....
wagner
22.07.12,18:09
áno, dávno som si to všimla
Ivana Š
22.07.12,18:42
metla naštartovaná, smer - sever - idééém

pošlem foto, vraj tam aj net majú :D
Dav
22.07.12,18:46
Prajem krásnu dovolenku :)
kukučka
22.07.12,19:15
Prajem ti šťastnú cestu i návrat.:) A nezabudni foťák. :D
pepsikova
22.07.12,19:24
metla naštartovaná, smer - sever - idééém

pošlem foto, vraj tam aj net majú :D..

..šťastnú cestu a príjemný oddych ti prajem...a keď prídeš, budeš tu mať kaficu..stískanec letí...
lujza.j
22.07.12,19:36
AlaNR
22.07.12,19:45
Od dnešného poobedia máme v rodine nového malého chlapiska!
Volá sa Damián, meria 51 cm a váži 4200g a má krásne iniciálky "DD".
Tak ho vítam v našom klane!
lujza.j
22.07.12,19:49
Od dnešného poobedia máme v rodine nového malého chlapiska!
Volá sa Damián, meria 51 cm a váži 4200g a má krásne iniciálky "DD".
Tak ho vítam v našom klane!
drobčekovi želám veľa šťastia, zdravia....:) aj rodičom....
misoft
22.07.12,21:45
Tak nech majú z neho veľa radosti.
BTW: pošli im prihlášku do Porady :D
pepsikova
23.07.12,04:52
Od dnešného poobedia máme v rodine nového malého chlapiska!
Volá sa Damián, meria 51 cm a váži 4200g a má krásne iniciálky "DD".
Tak ho vítam v našom klane!..

..blahoželám k prírastku a prajem veľa chlápätku zdravia a lásky a vám, všetkým okolo neho kopu vzájomnej radosti...
pepsikova
23.07.12,05:02
...dobré ráno vám a normálny pondelok prajem,teda žiadne stavy any stresy...káva a čajík sú už poslané,aj chlebík s maslom a syríkom už zožral môj pažravý pes, uchytil z tácky, potvora jedna, pokiaľ som zalievala kávu...to je zaujímavé, že zo stola nezoberie, sadne a bude čakať, kto mu čo dá, ale akonáhle mám položené pri klábosnici, stačí moment a berie ako straka!...no čo už s ním, má zvláštne výchovné metódy!...http://images.anitji.com/good-morning/027.gif (http://images.anitji.com/good-morning/027.gif)..a dnes hádam dáke šišky spravím, decko pýta "niečo také dobré ako šišky!"...
MarcelkaT
23.07.12,05:17
Pepsi, vďaka za čajík. Ten Tvoj havko je "slušný" ak spapal Tvoje raňájky lebo nechce aby si pribrala - ako budeš vyzerať potom v plavkách?. Taký havko by sa aj mne zišiel - aby spapal aj moje raňájky, lebo mi 17-nástky chceme byť "štíhle".
Pekný deň všetkým.
buchač
23.07.12,05:21
Pepsi, vďaka za čajík. Ten Tvoj havko je "slušný" ak spapal Tvoje raňájkylebo nechce aby si pribrala
...neskoro...;)
-ako budeš vyzerať potom v plavkách?
...he , he ...:mee:
. Taký havko by sa aj mne zišiel - aby spapal aj moje raňájky, lebo mi 17-nástky chceme byť "štíhle".
Pekný deň všetkým.
:---:D
pepsikova
23.07.12,05:34
Pepsi, vďaka za čajík. Ten Tvoj havko je "slušný" ak spapal Tvoje raňájky lebo nechce aby si pribrala - ako budeš vyzerať potom v plavkách?. Taký havko by sa aj mne zišiel - aby spapal aj moje raňájky, lebo mi 17-nástky chceme byť "štíhle".
Pekný deň všetkým...

..nooo, však tiež si myslím, že je to obetavec!..lebo chvíľu pred tým sme boli na lúke a panička jeho najlepšej kamarátky Aiše mu ponúkala kocku syra a on nechcel!!..nechcel, chápeš!..je to svynamaláobetavá!...
MarcelkaT
23.07.12,05:39
..

..nooo, však tiež si myslím, že je to obetavec!..lebo chvíľu pred tým sme boli na lúke a panička jeho najlepšej kamarátky Aiše mu ponúkala kocku syra a on nechcel!!..nechcel, chápeš!..je to svynamaláobetavá!...

Za to si zaslúži "pochvalu."........
pepsikova
23.07.12,05:45
Za to si zaslúži "pochvalu."..........

..joooj, veru neraz by som chcela byť mojím psom!...
AlaNR
23.07.12,06:05
Záhadne sa mi na počítači v robote rozhasili nejaké nastavenia, písmo aj ikony mám asi v polovičnej veľkosti, ako som mala.
Slepím sa, horšie je, že ma oči začínajú bolieť, lebo nie som na také drobotiny zvyknutá...
By som rada vedela, kto to má na svedomí toto...
Rákosnicou po hruškách sakra...!!!
pepsikova
23.07.12,06:09
Záhadne sa mi na počítači v robote rozhasili nejaké nastavenia, písmo aj ikony mám asi v polovičnej veľkosti, ako som mala.
Slepím sa, horšie je, že ma oči začínajú bolieť, lebo nie som na také drobotiny zvyknutá...
By som rada vedela, kto to má na svedomí toto...
Rákosnicou po hruškách sakra...!!!..

..no kto má prístup k tvojmu počítaču!..to nie je veľká chyba, niečo si mohla omylom stlačiť!..to sa aj mne stalo nedávno a niekde tu je k tomu problému aj múdra rada od softíka!..len neviem, kde,zabi ma!..
AlaNR
23.07.12,06:22
..

..no kto má prístup k tvojmu počítaču!..to nie je veľká chyba, niečo si mohla omylom stlačiť!..to sa aj mne stalo nedávno a niekde tu je k tomu problému aj múdra rada od softíka!..len neviem, kde,zabi ma!..

Aj nejak šípim, kto to mohol byť, ale ani náš PC-guru mi to nenastavil do pôvodnej formy, to vyzerá, ako by boli vymazané všetky pôvodné nastavenia. Horšie je, že to robí aj na serveri, ku ktorému sa cez sieť pripájam, tak to sa musel ten dotyčný velice posnažiť.
Ja nastavenia nemením ani omylom, ledva som si vydupala, aby mi každú zmenu radšej povedali, nech nie som v pomykove ;) .
U nás sa ale nestáva, žeby niekto niečo zmenil bez upozornenia. Aj aktualizácie nám šéf hneď hovorí. Tak to neviem, aký škriatok toto bol....
Oliwa
23.07.12,06:47
Záhadne sa mi na počítači v robote rozhasili nejaké nastavenia, písmo aj ikony mám asi v polovičnej veľkosti, ako som mala.
Slepím sa, horšie je, že ma oči začínajú bolieť, lebo nie som na také drobotiny zvyknutá...
By som rada vedela, kto to má na svedomí toto...
Rákosnicou po hruškách sakra...!!!
Skús súčasne stlačiť Ctrl+ na zväčšenie /Ctrl- na zmenšenie/. Ak nepomôže, neviem... Potom to bude treba zmeniť zrejme v nastaveniach...
pepsikova
23.07.12,06:52
Aj nejak šípim, kto to mohol byť, ale ani náš PC-guru mi to nenastavil do pôvodnej formy, to vyzerá, ako by boli vymazané všetky pôvodné nastavenia. Horšie je, že to robí aj na serveri, ku ktorému sa cez sieť pripájam, tak to sa musel ten dotyčný velice posnažiť.
Ja nastavenia nemením ani omylom, ledva som si vydupala, aby mi každú zmenu radšej povedali, nech nie som v pomykove ;) .
U nás sa ale nestáva, žeby niekto niečo zmenil bez upozornenia. Aj aktualizácie nám šéf hneď hovorí. Tak to neviem, aký škriatok toto bol......

..no tak nech ti skúsi vrátiť počítač do stavu "pred uskutočnením zmien"..dá sa to, guru to musí vedieť, naspäť tak dva- tri dni...vtedy by sa mali obnoviť všetky nastavenia...ale ak to bol nejaký pomstiteľ, nuž, neviem, neviem, čo si vyparatila!..asi si príliš dobrá a niekto to neuniesol..
AlaNR
23.07.12,06:59
No niečo som našla, niečo nastavila naspäť, len neviem, ako to bude, keď ho zajtra znovu zapnem.
Nie je to teraz síce to isté, ale aspoň sa to dá čítať...
PC-guru = šéf tu nad tým sedel a čudoval sa so mnou... Naspäť to nešlo ani tak, ani tak...
maja
23.07.12,07:38
Neviem, či to tu už niekto dal, ale môžte sa otestovať :D
http://slovensko.hra-hry.sk/
MarcelkaT
23.07.12,07:51
Potešil má Peter Sagan - včerajším druhým miestom a celkové zeleným tričkom. Tréner jeho tímu s ním uzávrel stávku : 2 víťazstva a zelené tričko. Peter ju vyhral -/3 víťazsva, druhé a tretie miesto/ a tréner mu má dať nové Posche. Veď si ho zaslúži.
AlaNR
23.07.12,08:13
Potešil má Peter Sagan - včerajším druhým miestom a celkové zeleným tričkom. Tréner jeho tímu s ním uzávrel stávku : 2 víťazstva a zelené tričko. Peter ju vyhral -/3 víťazsva, druhé a tretie miesto/ a tréner mu má dať nové Posche. Veď si ho zaslúži.

Minule dostal medveďa, teraz poršáka, dúfam, že neodloží bicykel, by ma naštval :D
Hm, ale že sme ešte v robote šampanské nebúchali, to sa čudujem, idem to šéfovi pripomenúť :D
Zdenka175
23.07.12,08:18
Aj nejak šípim, kto to mohol byť, ale ani náš PC-guru mi to nenastavil do pôvodnej formy, to vyzerá, ako by boli vymazané všetky pôvodné nastavenia. Horšie je, že to robí aj na serveri, ku ktorému sa cez sieť pripájam, tak to sa musel ten dotyčný velice posnažiť.
Ja nastavenia nemením ani omylom, ledva som si vydupala, aby mi každú zmenu radšej povedali, nech nie som v pomykove ;) .
U nás sa ale nestáva, žeby niekto niečo zmenil bez upozornenia. Aj aktualizácie nám šéf hneď hovorí. Tak to neviem, aký škriatok toto bol....

Mne sa to stalo tiež včera, ale mne sa syn hral hru......to CTRL + a CTRL - mi nepomohlo.....musela som ísť na vlastnosti, motívy, pracovná plocha....vypla PC a mám to už OK..
kukučka
23.07.12,08:20
Ja som si tu v sobotu pekne poupratovala pomotané kábliky až tak, že mi nejde zvuk na pravom repraku, vypínač aj hlasitosť funguje. ;)
alaya1
23.07.12,08:36
buchač
23.07.12,09:09
....kúúúa ...potešilo ...a ešte ako ...:rolleyes::)

...niekde som bol napísal , že so mnou sa v určitých záležitostiach nehodno zahrávať ...:cool:

Dnes som dostal rozsudok ...

Dotyčná osoba , ktorá mi dlhuje určitú čiastku , konečne vyfasovala ...;)
- prečin podvodu podľa § 221 ods.1 , ods.2 TZ
- prečin sprenevery podľa § 213 ods. 1,2 písm. a TZ

...že koľko ???......2 roky s podmienkou na 3 roky , plus záväzok uhradiť spôsobenú škodu vo výške 50 % ...tú druhú polovičku uplatniť na OP konaní ...

Nezaplatí ???.....že do ťurmy pôjde a exekútorka jej pošlem , do krku sa jej zakúsi ...:cool:
Ivana Š
23.07.12,09:23
hlásim úspešný prílet :)
pavol54
23.07.12,09:50
hlásim úspešný prílet :)
máš nejakú tryskovú metlu
pepsikova
23.07.12,10:27
máš nejakú tryskovú metlu..

..no, boľšaja technika je boľšaja technika....asik vysávač značky Protool..:D
pepsikova
23.07.12,10:28
hlásim úspešný prílet :)..

..oki, to je dobre, tak fčul vykukaj, čo tam nové, aké ceny, čo za čo, niečo miň a hlavne si to uži!...
trisestri
23.07.12,11:27
Hlina prijemne prekvapil,aj ked obmedzenie pridavkov a prispevkov po 3 dieta,je tato tema navrhovana uz davno,aj bez trepania sa po osadach-stat ma pomahat,ale nie podporovat bezbrehe plodenie deti o ktore sa ich ploditelia nedokazu postarat,kazdy nech ma deti kolko chce,ale ak chce mat vela deti,nech aj sam vie prispiet k tomu aby sa o nich postaral,biznis prostrednictvom plodenia deti bez spoluzodpovednosti za ich zabezpecenie,vychovu,primeranu opateru atd je spolocenska sabotaz,netvrdim ze jedina. http://www.sme.sk/c/6467075/matovica-a-hlinu-rozdelila-romska-otazka.html
misoft
23.07.12,12:10
Záhadne sa mi na počítači v robote rozhasili nejaké nastavenia, písmo aj ikony mám asi v polovičnej veľkosti, ako som mala.
Slepím sa, horšie je, že ma oči začínajú bolieť, lebo nie som na také drobotiny zvyknutá...
Skús tento postup:
Uzavri alebo minimalizuj všetko tak, aby plocha bola "čistá", potom na voľné miesto na ploche klikni ĽTM (nie držať), stlač Ctrl a kolieskom na myši si nastav veľkosť.
misoft
23.07.12,12:20
:D:D:D a metla zaparkovaná? :D:D:D
lujza.j
23.07.12,14:42
Hlina prijemne prekvapil,aj ked obmedzenie pridavkov a prispevkov po 3 dieta,je tato tema navrhovana uz davno,aj bez trepania sa po osadach-stat ma pomahat,ale nie podporovat bezbrehe plodenie deti o ktore sa ich ploditelia nedokazu postarat,kazdy nech ma deti kolko chce,ale ak chce mat vela deti,nech aj sam vie prispiet k tomu aby sa o nich postaral,biznis prostrednictvom plodenia deti bez spoluzodpovednosti za ich zabezpecenie,vychovu,primeranu opateru atd je spolocenska sabotaz,netvrdim ze jedina. http://www.sme.sk/c/6467075/matovica-a-hlinu-rozdelila-romska-otazka.html
len vieš...dobre sa to počúva....ale veľa krát zbytočná námaha, lebo schváli sa iba to o čom je dohoda, a xy krát sú neschválené veci ktoré boli pre dobro veci:(
pepsikova
23.07.12,19:12
...idem het odtiaľto na dnes...dobrú noc vám a aj nejaké veselé sníčky prajem, ak by ste mali chuť na varenú kukuricu, tak ešte je v hrnci, no a inak nič...
lujza.j
23.07.12,19:14
......zhasnem tu?:rolleyes:
pepsikova
23.07.12,19:35
......zhasnem tu?:rolleyes:..

..vezmi si ešte z tej kukurice, mojík.....aby si nechodila potme...
lujza.j
23.07.12,19:41
..

..vezmi si ešte z tej kukurice, mojík.....aby si nechodila potme...
dakujéééém:)
Dav
23.07.12,19:49
A pre tých, ktorí majú z varenej kukurice angínu(to bola moja detská výhovorka, prečo ju nemôžem jesť) mám toto http://www.udufku.cz/art/menu03.jpg
Dav
23.07.12,19:51
lujza.j
23.07.12,19:52
dakujééém...
pepsikova
23.07.12,19:53
...ja som mala šarlach z leča...preto ho nemôžem jesť doteraz...a z tých dobrôt nechaj na ráno, bude ku kafici...teda, ak niekto zas nepôjde potme snoriť do chladnice a nenarazí si palec!...:D
buchač
23.07.12,19:57
A pre tých, ktorí majú z varenej kukurice angínu(to bola moja detská výhovorka, prečo ju nemôžem jesť) mám toto http://www.udufku.cz/art/menu03.jpg


A aby si tie misy nemysleli, že ich zjedol pes, aj toto http://img.ozene.zoznam.sk/ozene/159602.jpg/sampanske-alkohol-oslava-SHUTTERSTOCK.jpg http://www.plnielanu.sk/pic/b/5/f/a/sampanske--sampanske--napoj--alkohol-773.jpg

Večerná modlitba.
(Trochu dlhá ale vrúcna)

Anjeličku, môj strážničku,
uzamkni predo mnou chladničku,
opatruj moju telesnú schránku vo dne, v noci,
no najmä po 18-tej hodine buď mi na pomoci.
Vtedy sa končí idylka,
som ako pažravá kobylka...
Opancieruj všetky hrnce a pridaj ostnatý drôt,
ochraňuj ma od dobrôt.
Večermi dostávam záchvaty hladu,
hrozí, že budem mať dvojitú bradu.
Zatiaľ mám váhu ešte v norme,
radšej už o tom nehovorme...
Dovoľ mi zjesť len ovocie či zeleninu,
nie hranolky, čipsy či inú gebuzinu.
Z dosahu vezmi kešu oriešky,
nech nemám stravovacie prehrešky.
Nech ich radšej mravce zožerú,
ja ešte nechcem ísť do zberu...

Anjeličku, môj strážničku,
nezabudni na mrazničku.
Hoc aj prežijem ukrutné muky,
nedovoľ mi chúťky na nanuky.
Roztop všetky zmrzlinové kornútky,
odplaš hriešne pohnútky.
Zbav ma zlého lízania sladkostí,
nech ma telo poslúcha a nezlostí.
Už teraz som ako v treťom mesiaci,
nevidím zhora ani svoj pipík visiaci.
Túžim mať tehličky a nie vankúš z tuku,
drž nado mnou svoju ochrannú ruku...

Anjeličku, môj strážničku,
ustráž predo mnou i špajzičku.
Zatvor ju aspoň na tri zámky,
číhajú tam samé mňamky.
Čokolády, čipsy, keksy,
po ich zbagrovaní prestávam byť sexi...
V plavkách musím vtiahnuť brucho,
nejde to celkom jednoducho.
Tento krycí manéver je nebezpečný,
keď na kupku namotávam krásne slečny.
Zadržiavaním dychu môžem stratiť vedomie,
ber to prosím na vedomie...
Nauč ma piť neperlivé minerálky naše,
a nie osladené farebné žbrndy z fľaše.

Anjeličku, môj strážničku,
vylepši moju kondičku.
Pomocnú ruku mi daj,
na gauči pred telkou ležať nenechaj.
Presvedč ma, že na dráhe desať vytrvalostných koliesok viac dá mi,
než desať koliesok trvanlivej salámy.
Osvieť ma, nech si idem občas zahrať tenis,
pri sexe predsa nestačí len veľký...kreativita.
Zakáž mi tučné syry a klobásku,
nech aj vonkajšou krásou zabojujem o lásku.
Posaď ma častejšie na bicykel,
do jedálnička zaraď strukoviny a kel.
Ukáž mi občas čaro fitka,
nech nevyzerám ako trasorítka.

Anjeličku, môj strážničku,
vyslyš túto modlitbičku.
Chcem mať štíhlu figúru,
na baby pôsobiť jak guru.
Vycikaný som a zúbky umyté,
napriek tomu ako vlčiak snorím po byte.
Hľadám, čo mi mama napiekla,
viem viem, nemal by som...
Pôjdem za to do pekla.
Schovaj predo mnou misu,
kam uložila tiramisu.
Pokušenie nech horko zaplače
a ja do hlavy pred spaním už nenatlačím žiadne koláče.
Howgh. Vlastne amen. :-)
Dav
23.07.12,20:00
:D :D :D Juraj, tak z toho záchvatu smiechu budem mať zajtra svalovku :D :D :D ÚŽASNÁ MODLITBA!!!!!!!!!!!
Zdenka175
24.07.12,03:51
Dnes mám toho viac na pláne, tak som si privstala :) práve zaváram svoju prvú úrodu uhoriek.....U nás na Kysuciach až teraz začali rásť...
pepsikova
24.07.12,04:12
...oprskala som monitor ale odpustím ti, ak sa toto modlíš každý večer!...
pepsikova
24.07.12,04:18
...dobré ráno vám a krásny deň dnes prajem...kafica a čajík je už na ceste, pribalila som aj handričku-leštičku, ak by ste náhodou nemali po ruke nič, čím by ste si prebehli monitor,pridávam zbytky včerajšej večere od Olinky a poháre so šampusom..takže dúfam, že všetko dorazí v poriadku tam, kam má, lebo bacha- ak sú muškatle a palmy odkvitnuté, treba zmeniť farbu na gépées,aby to zas nepristálo kdesi na streche..no..kecám, ale čo už!..
...dobré ráno vám...
pepsikova
24.07.12,04:46
...a prihodím niečo na zasmiatie...(zase som bola na face, no..)

Ve škole mají deváťáci hodinu angličtiny s mladou krásnou učitelkou.
Do probíhající hodiny vstoupí inspektor. Nikde není volné místo, jenom
v poslední lavici vedle Pepíka...
Tak učitelka usadí inspektora tam, napíše na tabuli anglicky větu a
chce,aby jí to žáci přeložili.Vtom jí upadne křída, ona se pro ni ohne a minisukně odhalí kalhotky.Nikdo se nehlásí, jenom Pepa vzadu má ruku nahoře.
... ... No, je tady inspektor musím Pepu vyvolat, když nikdo jiný nehlásí
říká si učitelka."Tak, Pepo, co znamená česky věta napsaná na tabuli?"
Pepa se postaví a říká: "Já bych ji šukal, já bych ji tááák rád šukal!"
Učitelka zrudne. Takový trapas a před inspektorem:
"Cože? Jak se opovažuješ? Píšu ti pětku a dostaneš dvojku z chování!"
Pepa si sedne, loktem dloubne do inspektora a říká:
"Když neumíš anglicky, tak příště neraď, debile!"
AlaNR
24.07.12,05:29
Skús tento postup:
Uzavri alebo minimalizuj všetko tak, aby plocha bola "čistá", potom na voľné miesto na ploche klikni ĽTM (nie držať), stlač Ctrl a kolieskom na myši si nastav veľkosť.

nie je možné, včera som robila s počítačom hara-kiri, nastavovala haj buj, zmenšovala, zväčšovala, presúvala ikony, reštartovávala za deň hádam 15x a hen ho! Dnes som zapla a všetko je po starom.... :D teším!!!
Dobré ránko inak!
pepsikova
24.07.12,05:38
nie je možné, včera som robila s počítačom hara-kiri, nastavovala haj buj, zmenšovala, zväčšovala, presúvala ikony, reštartovávala za deň hádam 15x a hen ho! Dnes som zapla a všetko je po starom.... :D teším!!!
Dobré ránko inak!..

..niekto ťa potreboval nasrjedovať!...inak to nevidím...
MarcelkaT
24.07.12,06:22
Juraj, nádherná básnička.
buchač
24.07.12,06:48
Juraj, nádherná básnička.

...iba pre upresnenie , aby k omylu nedošlo .......ja nie som autorom ...;) :rolleyes:
trisestri
24.07.12,07:45
to je uz chore.3 tyzdne robia 10 metrovy chodnik,par dni tam stoja 3 stroje,tato robota by mala byt za den ,,zozrata,,,ale tu je to ,,vrazedne,, tempo na viacerych miestach, minuly rok 3 murary robili vyse 2 tyzdnov vchodove dvere,vymena plus obklady,teraz uz 6 tyzdnov menia 200 m teplovodneho potrubia,4 mesiace muruju stanovista pre kontajnery atd-to som necakal ze ,,komunisticke tempo,, vystavby bude v porovnani s tymto raketove-len by som chcel vidiet co by hovorili konatelia a zamestnanci tychto firiem,keby oni zazili voci sebe take tempo,npr v obchode pri pokladni./na druhej strane ina firma ked nam menili okna,tak dvaja to mali ani nie za 2 hod hotove,to uz bolo ine kafe,zeby preto ze velka konkurencia a nebola to zakazka z verejnych zdrojov?/
pepsikova
24.07.12,08:04
to je uz chore.3 tyzdne robia 10 metrovy chodnik,par dni tam stoja 3 stroje,tato robota by mala byt za den ,,zozrata,,,ale tu je to ,,vrazedne,, tempo na viacerych miestach, minuly rok 3 murary robili vyse 2 tyzdnov vchodove dvere,vymena plus obklady,teraz uz 6 tyzdnov menia 200 m teplovodneho potrubia,4 mesiace muruju stanovista pre kontajnery atd-to som necakal ze ,,komunisticke tempo,, vystavby bude v porovnani s tymto raketove-len by som chcel vidiet co by hovorili konatelia a zamestnanci tychto firiem,keby oni zazili voci sebe take tempo,npr v obchode pri pokladni./na druhej strane ina firma ked nam menili okna,tak dvaja to mali ani nie za 2 hod hotove,to uz bolo ine kafe,zeby preto ze velka konkurencia a nebola to zakazka z verejnych zdrojov?/..

..však to napíš na stránku mesta!...

...ale aj to je zbytočné,lebo u nás je to tak!...v mojej nore vetrisko polámal stromy pri potoku, obec vyhnala dvoch chlapov, aby to dali do poriadku, zabudla im prirobiť po 10 párov rúk a tak tí dvaja chudáci spílili jeden strom za 8 hodín, narezali a pomeho domov, však padla...taký humus okolo vody sme nemali any nepamatujem....a ich šéf povedal, že "neny ľudí""...
AlaNR
24.07.12,08:45
Hrozné, susedovci vás večer pozvú na jeden a prídete s piatimi - špípancami od komárov...
Chronty hnusné, už sa liahnu aj u nás :(
evuš
24.07.12,08:56
Hrozné, susedovci vás večer pozvú na jeden a prídete s piatimi - špípancami od komárov...
Chronty hnusné, už sa liahnu aj u nás :(

Ali, však kto Ti zato môže ??? Mala si si dať za päť, a možno by bol len jeden štípanec :D;)
MarcelkaT
24.07.12,08:56
...iba pre upresnenie , aby k omylu nedošlo .......ja nie som autorom ...;) :rolleyes:

Nevadí, ale je to dobréééé......
Tweety
24.07.12,09:01
Večerná modlitba.
(Trochu dlhá ale vrúcna)

Anjeličku, môj strážničku,
uzamkni predo mnou chladničku,
opatruj moju telesnú schránku vo dne, v noci,
no najmä po 18-tej hodine buď mi na pomoci.
Vtedy sa končí idylka,
som ako pažravá kobylka...
Opancieruj všetky hrnce a pridaj ostnatý drôt,
ochraňuj ma od dobrôt.
Večermi dostávam záchvaty hladu,
hrozí, že budem mať dvojitú bradu.
Zatiaľ mám váhu ešte v norme,
radšej už o tom nehovorme...
Dovoľ mi zjesť len ovocie či zeleninu,
nie hranolky, čipsy či inú gebuzinu.
Z dosahu vezmi kešu oriešky,
nech nemám stravovacie prehrešky.
Nech ich radšej mravce zožerú,
ja ešte nechcem ísť do zberu...

Anjeličku, môj strážničku,
nezabudni na mrazničku.
Hoc aj prežijem ukrutné muky,
nedovoľ mi chúťky na nanuky.
Roztop všetky zmrzlinové kornútky,
odplaš hriešne pohnútky.
Zbav ma zlého lízania sladkostí,
nech ma telo poslúcha a nezlostí.
Už teraz som ako v treťom mesiaci,
nevidím zhora ani svoj pipík visiaci.
Túžim mať tehličky a nie vankúš z tuku,
drž nado mnou svoju ochrannú ruku...

Anjeličku, môj strážničku,
ustráž predo mnou i špajzičku.
Zatvor ju aspoň na tri zámky,
číhajú tam samé mňamky.
Čokolády, čipsy, keksy,
po ich zbagrovaní prestávam byť sexi...
V plavkách musím vtiahnuť brucho,
nejde to celkom jednoducho.
Tento krycí manéver je nebezpečný,
keď na kupku namotávam krásne slečny.
Zadržiavaním dychu môžem stratiť vedomie,
ber to prosím na vedomie...
Nauč ma piť neperlivé minerálky naše,
a nie osladené farebné žbrndy z fľaše.

Anjeličku, môj strážničku,
vylepši moju kondičku.
Pomocnú ruku mi daj,
na gauči pred telkou ležať nenechaj.
Presvedč ma, že na dráhe desať vytrvalostných koliesok viac dá mi,
než desať koliesok trvanlivej salámy.
Osvieť ma, nech si idem občas zahrať tenis,
pri sexe predsa nestačí len veľký...kreativita.
Zakáž mi tučné syry a klobásku,
nech aj vonkajšou krásou zabojujem o lásku.
Posaď ma častejšie na bicykel,
do jedálnička zaraď strukoviny a kel.
Ukáž mi občas čaro fitka,
nech nevyzerám ako trasorítka.

Anjeličku, môj strážničku,
vyslyš túto modlitbičku.
Chcem mať štíhlu figúru,
na baby pôsobiť jak guru.
Vycikaný som a zúbky umyté,
napriek tomu ako vlčiak snorím po byte.
Hľadám, čo mi mama napiekla,
viem viem, nemal by som...
Pôjdem za to do pekla.
Schovaj predo mnou misu,
kam uložila tiramisu.
Pokušenie nech horko zaplače
a ja do hlavy pred spaním už nenatlačím žiadne koláče.
Howgh. Vlastne amen. :-)
Juraj, priznaj sa, či vydržíš nezaspať až do posledného amen.
Zdenka 0705
24.07.12,09:26
to je asi tým, že to nie sú vyučení murári, ale "šiflikanti"
Kvaka
24.07.12,09:29
Idem pozrieť, či sa mi záhrada neprepadla od hanby.
Záhrada sa nehanbila, prežila, ja tiež. Idem ta het za vnúčikom, bol v nemocnici od nedele, dnes ho pustia domov a idem ho postrážiť. Keď on chce takovou dobrou polívčičku od babky. V sobotu, keď mu začínalo ochorenie, sme chvíľu skypovali, ja mu hovorím: "To máš z toho, že zmrzlinu hryzieš, to nesmieš." Zavalil, ako vždy. "Tak to já si vubec nemyslím, babka".
AlaNR
24.07.12,09:53
Ali, však kto Ti zato môže ??? Mala si si dať za päť, a možno by bol len jeden štípanec :D;)

To bude asi tým, že som si nedala ani za jeden... moja chyba, domáce by im bolo smrdelo, nemusela som sa teraz škriabať... tak mi treba :D
buchač
24.07.12,10:35
Juraj, priznaj sa, či vydržíš nezaspať až do posledného amen.

...nedá sa celkom jednou vetou špecifikovať.....

Povedzme , že dľa okolností ....
VieraPopluharova
24.07.12,10:40
Ahojky všetci,

hlásim, že žijem, máte smolu budem tu strašiť :D:---:D, Pepsi čajík chodí presne - ďakujem:);):) a ostatným prajem krásny slnečný deň......
Barbara
24.07.12,10:49
Juraj toho anjelíčka strážničku aj ja bych rada, hlavne večer, lebo som taká pažravá, však sa kuknite na mna je čo pozerat:D
Barbara
24.07.12,10:49
...nedá sa celkom jednou vetou špecifikovať.....

Povedzme , že dľa okolností ....

Gyuri TE betyár;)
pepsikova
24.07.12,11:08
Ahojky všetci,

hlásim, že žijem, máte smolu budem tu strašiť :D:---:D, Pepsi čajík chodí presne - ďakujem:);):) a ostatným prajem krásny slnečný deň........

..Vieroč, mojík, však my radi strašidielka..neboj ništ!..bojíme...bojííímee..:D
pepsikova
24.07.12,11:26
..notykoky!...skoro som odpadla!!..tak si predstavte, že Brousko Willisovie,alias George McBuchy má so mnou spoločných kamošov na face..no koľká česť ma stihla!..neviem, či zaspím dnes!...to nepredýcham..http://www.free-desktop-backgrounds.net/free-desktop-wallpapers-backgrounds/free-desktop-wallpapers/770734814_thumb.jpg (http://www.free-desktop-backgrounds.net/Smiley-wallpapers/Smiley-icon-pictures/Smiles.html).určite nyjeee...:D
evuš
24.07.12,11:30
To bude asi tým, že som si nedala ani za jeden... moja chyba, domáce by im bolo smrdelo, nemusela som sa teraz škriabať... tak mi treba :D

..a také niečo, že Fenistil gel, nem-máš ??? Inak hneď po štipnutí je dobrá i rozkrojená cibuľa..... a tuším tu niekde bola i domáca tinktúra proti tým "smradom" :D;)
AlaNR
24.07.12,11:35
..a také niečo, že Fenistil gel, nem-máš ??? Inak hneď po štipnutí je dobrá i rozkrojená cibuľa..... a tuším tu niekde bola i domáca tinktúra proti tým "smradom" :D;)

V robote mám výber docela obmedzený, lebo ráno ešte nesvrbeli :D
Asi vybehnem za Rozalkou, tá tuším nosí v kabele Fenistil, ale keď už, takto si aj po ceste môžem kúpiť a nie míňať druhému :D :D
veronikasad
24.07.12,11:38
V robote mám výber docela obmedzený, lebo ráno ešte nesvrbeli :D
Asi vybehnem za Rozalkou, tá tuším nosí v kabele Fenistil, ale keď už, takto si aj po ceste môžem kúpiť a nie míňať druhému :D :D
stačí na trh po cibuľu.
kukučka
24.07.12,11:57
na tú tinktúru myslím už týždeň, mala by som ju urobiť....do Alpy dať na dva dni vylúhovať pár klinčekov a citrónovú kôru, ocediť a striekať
buchač
24.07.12,11:59
..notykoky!...skoro som odpadla!!..tak si predstavte, že Brousko Willisovie,alias George McBuchy má so mnou spoločných kamošov na face..no koľká česť ma stihla!..neviem, či zaspím dnes!...to nepredýcham..http://www.free-desktop-backgrounds.net/free-desktop-wallpapers-backgrounds/free-desktop-wallpapers/770734814_thumb.jpg (http://www.free-desktop-backgrounds.net/Smiley-wallpapers/Smiley-icon-pictures/Smiles.html)

.určite nyjeee...:D
...he ....tak zo štyroch ???.....nepamätám presne ...na book idem tak raz za mesiac...

...šak dýchaj , predýchaj .....

...ja si idem šmariť šlofíka , večer bude zasa náročný , šak do krčmy treba ísť...
...dnes po lese som sa trochu flákal ...medvede pozdravil , vlky pohladil , zatúlaného psa do riti nakopol .....huby ( nič moc zatiaľ - pár dubákov ) nazbieral ....
asedma
24.07.12,12:18
..vcera som mala celkom stastlivy den..
..dostala som naspat 15 euri za zbytocne kupeny trimovaci hreben na hava, postaci aj kefa..
..konecne som dostala kupit fasadnu farbu na balkon, musim vymodernit byt do prichodu nastavajucej nevesty..
..aj policajti boli zlati..odpustili dcere pokutu 60 euri, zabudla si dat pas, co sa jej nikdy nestava..
..no a konecne sa uracilo vnukovi mi dat fotky z mobilu do pc, sice ho mam len tak provizorne zatial, musim drzat v jednej ruke v lufte wifi inak vypadava..
..no a vecer sme do noci sedeli pred barakom pri pivku a spominali ake fajn dozinky sme tu mavali..:)
Zdenka175
24.07.12,12:21
Ja som rada, že mi už po 3 dňoch pustili syna z nemocnice.:D.....Diagnozy boli 2 a nakoniec to bola silnejšia črevná viróza.
buchač
24.07.12,12:22
V robote mám výber docela obmedzený, lebo ráno ešte nesvrbeli :D
Asi vybehnem za Rozalkou, tá tuším nosí v kabele Fenistil, ale keď už, takto si aj po ceste môžem kúpiť a nie míňať druhému :D :D

.................................................. hm..............................................he hehe.......................nóóó........

...akože .............................Ty brďo ................................to sa nedá , nemóóóžem ...:--- :D
Dav
24.07.12,12:30
V robote mám výber docela obmedzený, lebo ráno ešte nesvrbeli :D
Asi vybehnem za Rozalkou, tá tuším nosí v kabele Fenistil, ale keď už, takto si aj po ceste môžem kúpiť a nie míňať druhému :D :D
Natrieť mydlom
pepsikova
24.07.12,13:32
...no, bude to ťažké, ale pokúsim sa..keď tak radíš..no..:)
pavol54
24.07.12,15:34
..a také niečo, že Fenistil gel, nem-máš ??? Inak hneď po štipnutí je dobrá i rozkrojená cibuľa..... a tuším tu niekde bola i domáca tinktúra proti tým "smradom" :D;)
octovou vodou ponatierať všetky prístupné časti tela účinkuje lepšie ako drahé prípravky.
pepsikova
24.07.12,16:22
...vidím úpadok kaviarne!..nikto kaficu popoludňajšiu nevarí, ani večeru nechystá...to je fakt bieda!...kde sú naše kuchošky?..žiadny koláčik?..tak zajtra asik urobím parené buchty...nahláste sa na obed, kto také môže..
..ja len tak, no..:)
ivuliatko
24.07.12,16:26
aký úpadok? šak v tom príspevku pred Tebou ponúkal pavol54 octovú vodu! :D
ivuliatko
24.07.12,16:31
kukučka
24.07.12,16:32
ja som si ani chleba nestihla upiecť, okolo mňa samé maliny, viničky a borofky, akurát som mala mini pauzu, idem ďalej rabotať...
Tweety
24.07.12,16:33
no ale aby som nebola za hovado :D nech sa páči, večera
http://www.primazdravie.sk/components/wysiwyg/images/smirkas.jpghttp://www.zdravejedlo.sk/wp-content/uploads/2011/12/pivo.jpg

Ej, skoro si do večere trafila, práve si pochutnávame na tuniakovej pomazánke(doma robenej), a pivko dobre padne. Škoda, že ho nemáme doma. Ale dík.
Tweety
24.07.12,16:34
ja som si ani chleba nestihla upiecť, okolo mňa samé maliny, viničky a borofky, akurát som mala mini pauzu, idem ďalej rabotať...
Len pekne zaváraj, veď zima sa raz dva opýta, čo si robila v lete. Tak nech sa Ti práca darí.
AlaNR
24.07.12,16:35
...vidím úpadok kaviarne!..nikto kaficu popoludňajšiu nevarí, ani večeru nechystá...to je fakt bieda!...kde sú naše kuchošky?..žiadny koláčik?..tak zajtra asik urobím parené buchty...nahláste sa na obed, kto také môže..
..ja len tak, no..:)

Hlásim sa v počte 1 kus stravníka s požiadavkou na 3 nutelové parené buchty s granečkom posypané.
Ďakuem!
kukučka
24.07.12,16:36
len sa mi žiada aj "mezi lidi" :D som na to zaváranie sama a ešte som sľúbila aj neteri :mee:
ivuliatko
24.07.12,16:37
Ej, skoro si do večere trafila, práve si pochutnávame na tuniakovej pomazánke(doma robenej), a pivko dobre padne. Škoda, že ho nemáme doma. Ale dík.
ja zas naopak - pivo doma mám, ale nechcem si dať, lebo by som mala migrénu jak sviňa :---
AlaNR
24.07.12,16:40
Akurát pozerám na plechovku radlera.
Po plnenej paprike mi neuškodí? Vyskúšam, uvidím.
kukučka
24.07.12,16:40
Že granko, pch! Ja posielam borofky aj podtatranské maslo! Mak nemám, ale zajtra kúpim :D
Tweety
24.07.12,16:41
ja zas naopak - pivo doma mám, ale nechcem si dať, lebo by som mala migrénu jak sviňa :---
Od piva, to som nečula, hoci pivo ani skoro nepijem, ale teraz by fakt bodlo. U mňa migréna je tiež častým hosťom, musím rýchlo zaklopať na drevo, aby to nepočula, ale napr. zo syrov, z bieleho vína, zo stresu....
ivuliatko
24.07.12,16:42
záchod máš blízko?
ivuliatko
24.07.12,16:42
mňááám... najedená som a aj tak slintám.
pepsikova
24.07.12,16:42
aký úpadok? šak v tom príspevku pred Tebou ponúkal pavol54 octovú vodu! :D..

..no ale to len pre prípad, žeby naše plné stoly napadli kobylky, alebo komáre všežravé, prípadne ešte nenažrané osy a šarkani..no..
pepsikova
24.07.12,16:44
len sa mi žiada aj "mezi lidi" :D som na to zaváranie sama a ešte som sľúbila aj neteri :mee:..

..som čítala namiesto "minipauzu", že si mala minipizzu..
Tweety
24.07.12,16:45
Akurát pozerám na plechovku radlera.
Po plnenej paprike mi neuškodí? Vyskúšam, uvidím.
Pivko( ale nie ten poraďácky, ale to) za paprikou sadne ako r.. na šerbel.
AlaNR
24.07.12,16:49
Dostala som chuť na paštékový chleba s rajčinou... paprikou.... mňam
Tweety
24.07.12,16:50
Dostala som cuť na paštékový chleba s rajčinou... paprikou.... mňam
A aký je problém nedať si ho? Nemáš chlieb, či paštétu,či vari zeleninu, či?
AlaNR
24.07.12,16:51
Čo sa v lete kopne, to sa v zime zlopne!
(autor: neznáma paňulka v správach na malejkríze)
AlaNR
24.07.12,16:53
A aký je problém nedať si ho? Nemáš chlieb, či paštétu,či vari zeleninu, či?

Už je na stole skoro... :D
asedma
24.07.12,16:53
diky, dobre padne..
Tweety
24.07.12,16:55
Už je na stole skoro... :D
Tak do zjedenia. Na zdravie.
ivuliatko
24.07.12,16:57
Od piva, to som nečula, hoci pivo ani skoro nepijem, ale teraz by fakt bodlo. U mňa migréna je tiež častým hosťom, musím rýchlo zaklopať na drevo, aby to nepočula, ale napr. zo syrov, z bieleho vína, zo stresu....

Keď mám blbé obdobie (a teraz mám), akýkoľvek alkohol (aj taký slabý ako pivo) u mňa naštartuje migrénu. Ale čo už, "život je tašký, jeden z najtašších"
asedma
24.07.12,16:57
Dostala som chuť na paštékový chleba s rajčinou... paprikou.... mňam

..u nas leti prave Pali pasteta..celkom dobre vonia..chcela som poslat a uz jej niet..vnuk basti vsetko do radu..
ivuliatko
24.07.12,16:58
velice pekne to povedala na rynku v Píščanoch...
Tweety
24.07.12,17:00
..u nas leti prave Pali pasteta..celkom dobre vonia..chcela som poslat a uz jej niet..vnuk basti vsetko do radu..
Dnes je niečo vo vzduchu, či, čo? Už si asi tretia, čo má chuť na paštétu, alebo pomazánku.
Tweety
24.07.12,17:01
Keď mám blbé obdobie (a teraz mám), akýkoľvek alkohol (aj taký slabý ako pivo) u mňa naštartuje migrénu.
Tak nech to blbé obdobie ide takoj a už aj do blba. A migréna nech si ani nezačína, sviňucha jedna.
ivuliatko
24.07.12,17:02
kujéééém...
ivuliatko
24.07.12,17:03
..u nas leti prave Pali pasteta..celkom dobre vonia..chcela som poslat a uz jej niet..vnuk basti vsetko do radu..

pošleš ju virtuálne a vnúčik zbaští reálne :) aj sa to rýmuje :D
asedma
24.07.12,17:10
Dnes je niečo vo vzduchu, či, čo? Už si asi tretia, čo má chuť na paštétu, alebo pomazánku.

..vaara na veceru nikomu nechuti, len sa vymysla..pasteky inak nekupujem, no dnes som zobrala pali a su asi cerstve, vonave..chutili..
misoft
24.07.12,17:10
Firma dostala objednávku, zavolala podfirmu, tá ďalšiu podpodfirmu tí zase externistov z Ukrajiny a komuniklace vázne :D
mata82
24.07.12,17:11
mňa dnes potešilo právoplatné rozhodnutie :) v náš prospech, odporca bol "Keby niečo", nechcel plniť z havarijnej poistky :cool:
Tweety
24.07.12,17:11
..vaara na veceru nikomu nechuti, len sa vymysla..pasteky inak nekupujem, no dnes som zobrala pali a su asi cerstve, vonave..chutili..
Pali bola stále dobrá, ja to veľmi nejem, ale syn s polovičným ju majú radi.
misoft
24.07.12,17:11
...a stavu zásob....
misoft
24.07.12,17:12
Aspoň sa nestratíš :D
AlaNR
24.07.12,17:14
..vaara na veceru nikomu nechuti, len sa vymysla..pasteky inak nekupujem, no dnes som zobrala pali a su asi cerstve, vonave..chutili..

Šak to, ja som tu zbadala ten paštékový chleba a už mi aj behal po rozume.
Ale už je fajn, chuťové poháriky sú spokojné!
Paštéky kupujem väčšinou tie "čerstvé" vo vaničkách, nie klasické.
mandľová je moja favoriťka :)
pepsikova
24.07.12,17:16
Keď mám blbé obdobie (a teraz mám), akýkoľvek alkohol (aj taký slabý ako pivo) u mňa naštartuje migrénu. Ale čo už, "život je tašký, jeden z najtašších"..

..tiež hovorím, že nám akosi často zabúdajú dať k životu manuál...
AlaNR
24.07.12,17:20
Tweety
24.07.12,17:22
Milé, zlaté, pre potešenie oka i mysle:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=36kAYbDVmFI
Krásne, tuláčka malá. Presne také sivé máme na našej chate, chatičke.
misoft
24.07.12,17:24
Jajkoty moje! :eek: Mojej 3/4 cŕŕŕŕ letefón (ako ináč - švegerina volá), moja trkoce ako kofa na trhu. Skončí a hneď mi zčerstva zavaláši - 2.8. idú do Grécka (asi idú na rekognoskáciu nejakého ostrova, ktorý si potom privlastníme, keď dlhy budú vracať :D) a "Šak mi dáš na lodovolenku?" Moje očičká sa pretočili ako na
http://sk.sgames.org/gamesimg/159.jpg
a nechce veľa - len 1000€ (kua - ktorú banku mám ozbíjať?).
Ta het pôjde môj "rezervný súkromný" fond.

Ale aspoň mi nebude 10 dní tu obsmŕdať a za chrbtom stáť - pekne so synátorom si vymaľujem izby (anciáša, aj omietku mi treba spraviť!) a budem mať pokoj. Šak jej aj faktúru predložím:
10 dní roboty x 26 hodín denne x 5 € za hodinu + paušál za pauzy 3€ za hodinu.
Nedoplatí sa, ej veru, nedoplatí!!!!
AlaNR
24.07.12,17:27
ruším príspevok pôvodný, neviem totiž čítať :D
Tweety
24.07.12,17:28
Jajkoty moje! :eek: Mojej 3/4 cŕŕŕŕ letefón (ako ináč - švegerina volá), moja trkoce ako kofa na trhu. Skončí a hneď mi zčerstva zavaláši - 2.8. idú do Grécka (asi idú na rekognoskáciu nejakého ostrova, ktorý si potom privlastníme, keď dlhy budú vracať :D) a "Šak mi dáš na lodovolenku?" Moje očičká sa pretočili ako na
http://sk.sgames.org/gamesimg/159.jpg
a nechce veľa - len 1000€ (kua - ktorú banku mám ozbíjať?).
Ta het pôjde môj "rezervný súkromný" fond.

Ale aspoň mi nebude 10 dní tu obsmŕdať a za chrbtom stáť - pekne so synátorom si vymaľujem izby (anciáša, aj omietku mi treba spraviť!) a budem mať pokoj. Šak jej aj faktúru predložím:
10 dní roboty x 26 hodín denne x 5 € za hodinu + paušál za pauzy 3€ za hodinu.
Nedoplatí sa, ej veru, nedoplatí!!!!
Pustí ju Ty, len pekne pustí. Dobre Ti bude pri práci, nebudeš mať dozor, budeš si môcť pracovať ako chceš.
misoft
24.07.12,17:35
Dobre Ti bude pri práci, nebudeš mať dozor, budeš si môcť pracovať ako chceš.
Šak len toto ma teší - nebude mi kibicovať, že toto tak a tohto hentak. Urobím po svojom a potom môže kibicovať, koľko chce, opravovať nebudem.
wagner
24.07.12,17:46
Dav
24.07.12,17:50
Šak len toto ma teší - nebude mi kibicovať, že toto tak a tohto hentak. Urobím po svojom a potom môže kibicovať, koľko chce, opravovať nebudem.
...len aby...:---
misoft
24.07.12,17:51
Najmä ten posledný odkaz - ten ogrgeň by mal radšej byť ticho - dosť nazbíjal, na Cyprus zakopal - taký antiJánošík - bohatým i chudobným bral, nikomu nič nedal, ešte sa aj na svätého hral.
misoft
24.07.12,17:52
Žiadne ...len aby.... A BASTA!
wagner
24.07.12,17:53
wagner
24.07.12,18:32
Kto vie kto bude mať posledné slovo
pepsikova
24.07.12,18:44
..no, čítanie správ na noc to je tak akurát na líniu...aj jesť prestane chutiť pri niektorých..

..idem het, dobrú noc tu..
wagner
24.07.12,18:52
..no, čítanie správ na noc to je tak akurát na líniu...aj jesť prestane chutiť pri niektorých..

..idem het, dobrú noc tu..
Dám Ti niečo na večeru? Môžem spraviť patizonové placky, rajčinový, uhorkový, paprikový šalát, chleba s mascú alebo gazdovským maslom. Komu sa čo ráči. Tiež slaninu, pečenú sekenú- domáca.
wagner
24.07.12,19:03
Prehľad profilu: (http://www.porada.sk/member.php?u=179254)
Príspevky v Poradách (http://www.porada.sk/search.php?do=finduser&userid=179254&contenttype=vBForum_Post&showposts=1)
Súkromná správa (http://www.porada.sk/private.php?do=newpm&u=179254)
Blogy (http://www.porada.sk/blog.php?u=179254)
Pridať do kontaktov (http://www.porada.sk/profile.php?do=addlist&userlist=buddy&u=179254)
http://www.porada.sk/images/porada_style/statusicon/user-offline.png Junior Member Členom od13.05.10MiestoBratislava, 175m.n.m., otvorené zo severuPríspevky21Súhlasov:
4pochváliť (http://www.porada.sk/t49963-zahradkarska-burza-poradakov.html)

asdfasdf
sdfgwrw

Re: ZÁHRADKÁRSKA BURZA PORAĎÁKOV
Bude niekedy v blískej dobe niekde nejaká burza poraďákov? Ak áno kde a kedy? Nebude aj v BA?

Dnešný príspevok - skoro mi oči z jamôk vypadli http://www.celysvet.cz/skin/smile/s11574.gif (http://www.celysvet.cz/smajlici-ke-stazeni-smajlik)
ivuliatko
24.07.12,19:09
presne toto som si pomyslela aj ja
pepsikova
24.07.12,19:15
Dám Ti niečo na večeru? Môžem spraviť patizonové placky, rajčinový, uhorkový, paprikový šalát, chleba s mascú alebo gazdovským maslom. Komu sa čo ráči. Tiež slaninu, pečenú sekenú- domáca...

..jááj, nyje, mojík, ďakujem za ponuku...som sa nakukuricovala..a stačí...dobrú nocku ti...aj vám..
jozka56
24.07.12,19:26
Ten chleba s mascú by som si dala:D ale dúfam, že s domácu...
lujza.j
24.07.12,19:34
inak kočeny za 5 mesiacov sú vianoce:eek::D ja len tak......:cool:
ivuliatko
24.07.12,19:38
Ten chleba s mascú by som si dala:D ale dúfam, že s domácu...

cibulu by si k temu nescela? alebo kvašák?
ivuliatko
24.07.12,19:45
inak kočeny za 5 mesiacov sú vianoce:eek::D ja len tak......:cool:

už máš predvianočný zhon :eek: začala si šiť ozdoby? http://www.porada.sk/t64717-p9-vianocne-ozdoby-dekoracie-ako-vyrobit.html#post2110548

mimochodom, my sa tu rehoceme, ale z roka na rok začínajú blbnúť skôr a skôr, ktovie, či nás na budúci rok už koncom júla nezačne napínať na vracanie pri vianočných reklamách mobilných operátorov a hyperbordelov? :rolleyes:
lujza.j
24.07.12,19:50
už máš predvianočný zhon :eek: začala si šiť ozdoby? http://www.porada.sk/t64717-p9-vianocne-ozdoby-dekoracie-ako-vyrobit.html#post2110548

mimochodom, my sa tu rehoceme, ale z roka na rok začínajú blbnúť skôr a skôr, ktovie, či nás na budúci rok už koncom júla nezačne napínať na vracanie pri vianočných reklamách mobilných operátorov a hyperbordelov? :rolleyes:
ja som nachystaná.....vianočný stromček som ešte....nespakovala:eek::--- ešte okolo neho behal a chvostom brnkal môj psíček:mee:nejak som ho nevedela zbaliť...mám ho v spálni takže nezavadzia....
lujza.j
24.07.12,19:51
hento som našla náhodou....:-)
Dav
24.07.12,19:58
ja som nachystaná.....vianočný stromček som ešte....nespakovala:eek::--- ešte okolo neho behal a chvostom brnkal môj psíček:mee:nejak som ho nevedela zbaliť...mám ho v spálni takže nezavadzia....
kto???? pes, alebo stromček? :D
Dav
24.07.12,19:59
Ja som mala na večeru zemiakové placky, ponúknite sa http://www.varenie.sk/common/ir2/recepty/9915/zdet--590x.jpg
Dav
24.07.12,20:02
inak kočeny za 5 mesiacov sú vianoce:eek::D ja len tak......:cool:
Tak to aby som si už išla kúpiť tú vlnu na vnukov sveter....
jozka56
24.07.12,20:02
Jej, aj placky by som si dala. Dnes som mala len dva krajčeky chleba s maslom. A aj ten chleba s mascú s kvašákmi by bol supeeeer.
jozka56
24.07.12,20:03
Oli Ty budeš štrikovať svetrík pre vnúčika? To ja už som lenivá babi, ale nemajúca čas:)
ivuliatko
24.07.12,20:04
ja som nachystaná.....vianočný stromček som ešte....nespakovala:eek::--- ešte okolo neho behal a chvostom brnkal môj psíček:mee:nejak som ho nevedela zbaliť...mám ho v spálni takže nezavadzia....

vždy pripravená! :D:D:D (budovať a brániť) :D:D:D:D
ivuliatko
24.07.12,20:05
čľup... čľup... to sú moje sliny :-))
Dav
24.07.12,20:12
Oli Ty budeš štrikovať svetrík pre vnúčika? To ja už som lenivá babi, ale nemajúca čas:)
Na jar som sa prekonala a uštrikovala čiapočku, a teraz mi do očí padol pulóvrik s dalmatíncom, tak sa idem prekonať... Na štrikovanie je expert prastarká, moja mama - tá krásne štrikuje, napríklad:
ivuliatko
24.07.12,20:13
pred 2 rokmi som k vianočným ozdobám omylom zbalila aj nejaké medovníky, dali sa do toho chrobače a zistila som to v lete, keď som upratovala veľkú skriňu - tak som všetky umelé venčeky, halúzky, girlandu, mašle a všetko, čo sa dalo musela osprchovať a dala som to sušiť na balkón... no pohľad pre bohov... august, slnko pripekalo, teplota asi 32 stupňov a u nás plný balkón vianočných oných :D
pepsikova
25.07.12,01:04
..wau, takéto štrikovance som aj ja robila kedysi...a malý je zlatý..
pepsikova
25.07.12,01:07
...dobré ráno vám..zobudil ma prš, klopkalo na parapety odvonku, taký chvíľkový koncert na opláchnutie vzduchu,tak posielam kaficu pre strašneskorovstávajúcich,aj čajík, dám do dušičkových kotlíčkov s deklíkom, aby nevychladlo...a inak nič...neskôr bude slivkový koláčik...
pepsikova
25.07.12,01:09
pred 2 rokmi som k vianočným ozdobám omylom zbalila aj nejaké medovníky, dali sa do toho chrobače a zistila som to v lete, keď som upratovala veľkú skriňu - tak som všetky umelé venčeky, halúzky, girlandu, mašle a všetko, čo sa dalo musela osprchovať a dala som to sušiť na balkón... no pohľad pre bohov... august, slnko pripekalo, teplota asi 32 stupňov a u nás plný balkón vianočných oných :D..

..náhodou, až na tie chrobače, mne by sa vianoce v júli celkom páčili..no..aj darčeky by boli.....a to vždy poteší..či?..
pepsikova
25.07.12,01:34
..a takéto som dostala od mojej milej kamky..tak posielam...ako čítanie ku káve, alebo ako list priateľom, alebo len tak, ako bársčo..či čo!...

[TABLE="class: Bs nH iY"]
[TR]
[TD="class: Bu"]Ahojky, opováž sa to prekaziť - mám jedno veľké prianie...
>


Keď máš prax - máš byť mladá
Keď sa oblečieš seriózne - si karieristka
Keď sa oblečieš pohodlne - neberú ťa vážne
Keď sa oblečieš vyzývavo - si štetka
Keď si škaredá - máš smolu, nie si reprezentatívna
Keď si pekná - musíš byť hlúpa
Keď si pekná a máš postavenie - musela si si ho "odležať"
Keď robíš nadčasy - si zlá matka a neberieš rodinu vážne
Keď nerobíš nadčasy - si neperspektívna pracovná sila a neberieš prácu vážne
Keď si mala v posteli veľa mužov - si štetka
Keď si v posteli veľa mužov nemala - si chorá, frigidna, alebo lesba.
Tak sa teda pýtam vážení:
Ktorá je to tá normálna žena???
??ŽIVOT JE LEN JEDEN, A PRETO:
-porušuj pravidlá
-odpúšťaj rýchlo
-bozkávaj pomaly
-miluj celým srdcom
-smej sa nekontrolovateľne
-a NIKDY neľutuj nič, čo ťa rozosmialo....??

takže a teraz to druhé:D
JE Z VÁS NIEKTORÁ PRÍLIŠ SKLESLÁ, SPOMEŇTE SI, ŽE ...
- Sme krásne pohlavie...
- Nepotrebujeme nosiť kravaty ...
- Sedieť so skríženými nohami nás nebolí ....
- Ak sa rozhodneme robiť výhradne mužskú prácu, sme priekopníčky...
. Ak sa muž rozhodne robiť výhradne ženskú prácu - je gay
- Naša inteligencia je porovnateľná s inteligenciou akéhokoľvek muža. Ale náš vzhľad je krajší ....
- Náš mozog má rovnakú kapacitu ako ten mužský i napriek tomu, že máme o 6 biliónov neurónov menej ..... naše neuróny sú teda výkonnejšie.
- Sme schopné venovať pozornosť viacerým veciam zároveň....
- Vždy vieme, kde máme ponožky...
- Manželka prezidenta sa nazýva "prvá dáma"... manžel prezidentky je nula v pozadí...
- Keď sa vydáme za následníka trónu, budeme kráľovné ......
. Keď si muž vezme následníčku trónu, stane sa len manželom kráľovnej...
- Keď sme podvádzané, sme obeťami ... pokiaľ podvádzame my, oni sú paroháči...
- My se rozhodujeme, koľko budeme mať detí...
- Cítime, keď sa v nás dieťatko pohybuje...
- Vždy s určitosťou vieme, že je to naše dieťa...
- Máme materskú dovolenku ...
- Gynekologická prehliadka je príjemnejšia, ako vyšetrenie prostaty.
- Sme monogamné ...napriek tomu potrebujeme vyskúšať niekoľko mužov, kým nájdeme toho, kto stojí za to .....
- Vždy sme pri narodení našich detí...
- Kojíme...
- Sme ozdobami svatieb...
- Každý niekedy počul o inšpirujúcej múze...
- Žijeme dlhšie...
- Sme odolnejšie voči bolesti a infekciám...
- Máme menej srdcových problémov...
- Menej sa potíme...
- Máme prednosť pri nástupe do záchranného člnu...
- Sme citlivejšie...
- Ženy, ktoré žijú same, sú zdravšie...
- Máme medzinárodný deň...

TEDA SME OKÚZĽUJÚCE !!!!!!!!
Prosím pošli toto všetkým okúzľujúcim ženám ktoré poznáš a niečo pekného sa stane:
POZDVIHNEŠ SEBAVEDOMIE INEJ ŽENE... A MUŽOM, NECH TICHO ZÁVIDIA...

Ahojky, opovaž se to prekaziť - mám jedno veľké prianie.
Hoď balon ďalej a niečo se Ti možná splní. Veľmi Ti to prajem.

Takže do toho:

Balon je kruh, žiadny začiatok, žiadny koniec.
Spojuje nás dohromady ako kruh priateľov.
Ale pokladom v jeho vnútri je poklad priateľstva.
Ty si ma k sobe pripustil.
Za to Ti dnes hodím balon priateľstva.
Hoď ho tiež niekomu, kto pre Teba niečo znamená.
Áno, toto je test, aby si videl, koľko máš priateľov!!!
Postup:
Ihned po obdržaní tohoto listu si požiadaný poslať ho najmenej 5 ľuďom včetne osoby, ktorá ho poslala Tebe! Teraz máš balon vo svojich rukách! Neupusť ho!! Nech mají tvoje ruky vždy čo robiť, nech je v tvojej peňaženke vždy zopár mincí, nech slnko na nebi stále svieti na tvoje okno, nech po každom daždi určite nasleduje dúha, nech máš vždy na blízku ruku priateľa, nech Boh naplní tvoje srdce radosťou!
A teraz, čo máš urobiť .... Pošli toto všetkým svojim priateľom! Ale pozor - musíš to poslať do hodiny po otvorení.
Teraz.........................si niečo praj!!!
Dúfam, že už si si niečo prial.. Keď to teraz pošleš:
1 človeku - prianie se ti splní do 1 roka
3 ľuďom - pol roka
5 ľuďom - 3 mesice
6 ľuďom - 1 mesic
7 ľuďom - 2 týždne
8 ľuďom - 1 týždeň
9 ľuďom - 5 dní
10 ľuďom - 3 dni
12 ľuďom - 2 dni
15 ľuďom - 1 deň
20 ľuďom - 3 hodiny
Ale pokiaľ to pošleš 2 svojim priateľom, automaticky budeš mať 3roky šťastie.




Pekný deň
pepsikova
25.07.12,02:07
..

..no, tak ak ste sa už z môjho predchádzajúceho príspevku nejako vymotali, mali by ste mať šťastie minimálne jeden deň až tri roky, čo je veľmi dobre...a ja idem na ten koláč!..šarkan dostal kárne opatrenie, lebo nejakým nedopatrením sa mi sem vopchala muška, svynahnusná, poletuje si tu pred monitorom a jeduje ma...spite ešte, prší potichu..
ivuliatko
25.07.12,04:45
a na kúpalisku by vyhrávali vianočné koledy...
pepsikova
25.07.12,05:36
...tak slivkový koláč sa nakoniec nekoná..a som pekne najedovaná,lebo to, čo mi poslala synova skorosvokra, šlo pekne všetko do koša a ten telefonát si veru za klobúk nedala hneď ráno!...keďže blatko už bolo zamiesené, tak bude tvarožník..nechápem myslenie niektorých ľudí..však ak chcem niekomu niečo dať, tak mu dám najlepšie, čo mám a nie to, čo mi je ľúto hodiť do koša!...no čo už,semotamo si treba opraviť názor na niektorých ľudí..
VieraPopluharova
25.07.12,05:38
Dobré ránko,

čajík pristál presne, bodol:);):), čítala som tu niekde príspevky o migréne včera a baby, neviem asi ste mi ju privolali, mám ako šlak...vidím štvormo....tlama strpnutá:mee::mee::mee:.....takže predo mnou je ďalší krásny super deň....do frasa a to ešte jednu DPH-čku dokončiť.....:eek: kto ma príde poľutovať......;)
Tweety
25.07.12,05:41
Dobré ránko,

čajík pristál presne, bodol:);):), čítala som tu niekde príspevky o migréne včera a baby, neviem asi ste mi ju privolali, mám ako šlak...vidím štvormo....tlama strpnutá:mee::mee::mee:.....takže predo mnou je ďalší krásny super deň....do frasa a to ešte jednu DPH-čku dokončiť.....:eek: kto ma príde poľutovať......;)
http://img1.obrazkyanimace.com/oa/007/048.jpg
Vierka, to ma mrzí, rýchlo si daj kvapky, kým ešte nie je neskutočný záchvat. Držím prsty, viem, čo tá mrcha dokáže.
Indeed
25.07.12,05:44
..že najlepším prostriedkom proti migréne je intenzívny SEX aspoň 2x do týždňa....
Tweety
25.07.12,05:45
..že najlepším prostriedkom proti migréne je intenzívny SEX aspoň 2x do týždňa....
Nesúhlasím. Terazky prišli na to, že príliš veľa sexu nerobí dobre ani migréne.
VieraPopluharova
25.07.12,05:50
..že najlepším prostriedkom proti migréne je intenzívny SEX aspoň 2x do týždňa....

Indeed

dobrá rada i keď na mňa to nezaberá za 1-vé
2/ nie je s kým
3/ a nikto nemá cestu na Viedeň......:---:---:---
AlaNR
25.07.12,05:52
Ráno 4h38min som vystrelila z postele, lebo začalo pršať jak najaté a ja som si v mrákotách myslela, že mám okno dokorán. A ono nie, to len tak silno kydalo!
Takže dnes zasa nevyspatá, lebo sa mi podarilo zalomiť o cca jednej v noci.
To už mám každý deň takto, takže včera som si zakúpila čaj na nervy a spánok. ;)
Ale zabudla som si ho dať, takže si teraz musím kúpiť aj na sklerózu :D
pepsikova
25.07.12,05:53
...zázračne sa zhodneme...preto som nikdy nemala migrénu..
buchač
25.07.12,05:55
..že najlepším prostriedkom proti migréne je intenzívny SEX aspoň 2x do týždňa....
...hm........a medzitým nejaká tá rýchlovka ....

Nesúhlasím. Terazky prišli na to, že príliš veľa sexu nerobí dobre ani migréne.
...šak nerob...

Dobré ránko,

čajík pristál presne, bodol:);):), čítala som tu niekde príspevky o migréne včera a baby, neviem asi ste mi ju privolali, mám ako šlak...vidím štvormo....tlama strpnutá:mee::mee::mee:
...IBA ???
.....takže predo mnou je ďalší krásny super deň....do frasa a to ešte jednu DPH-čku dokončiť.....:eek: kto ma príde poľutovať......;)
...ľútosť ???...neblbni ...to sa dnes tomu takto vraví ???

:rolleyes:
pepsikova
25.07.12,05:55
Ráno 4h38min som vystrelila z postele, lebo začalo pršať jak najaté a ja som si v mrákotách myslela, že mám okno dokorán. A ono nie, to len tak silno kydalo!
Takže dnes zasa nevyspatá, lebo sa mi podarilo zalomiť o cca jednej v noci.
To už mám každý deň takto, takže včera som si zakúpila čaj na nervy a spánok. ;)
Ale zabudla som si ho dať, takže si teraz musím kúpiť aj na sklerózu :D..

..dobre, kúp a pošli sem, budem ti každé ráno variť...alebo si kúp tričko s nápisom ""Nikdy nezabúdam, len si občas neviem spomenúť"...(dostať také, niekde niekomu som videla)
buchač
25.07.12,05:57
Ráno 4h38min som vystrelila z postele, lebo začalo pršať jak najaté a ja som si v mrákotách myslela, že mám okno dokorán. A ono nie, to len tak silno kydalo!
Takže dnes zasa nevyspatá, lebo sa mi podarilo zalomiť o cca jednej v noci.
To už mám každý deň takto, takže včera som si zakúpila čaj na nervy a spánok. ;)
Ale zabudla som si ho dať, takže si teraz musím kúpiť aj na sklerózu :D
...keď budeš mať migrénu , povedz manželovi ......;)

ALE nie viac ako dva krát do týždňa .........:D
buchač
25.07.12,05:58
..

..dobre, kúp a pošli sem, budem ti každé ráno variť...alebo si kúp tričko s nápisom ""Nikdy nezabúdam, len si občas neviem spomenúť"...(dostať také, niekde niekomu som videla)
....a kua ......TY MA SLEDUJEŠ ????
tom_i
25.07.12,05:59
Ráno 4h38min som vystrelila z postele, lebo začalo pršať jak najaté a ja som si v mrákotách myslela, že mám okno dokorán. A ono nie, to len tak silno kydalo!

Problém je v tom, že v tej nitre to od tej 4tej kydá furt, šak za chvílu sa zobor zesune :)
ivuliatko
25.07.12,06:02
Problém je v tom, že v tej nitre to od tej 4tej kydá furt, šak za chvílu sa zobor zesune :)

a u nás sa zdvihne hladina Trnávky z jedného centimetra na dva :D
ivuliatko
25.07.12,06:08
..že najlepším prostriedkom proti migréne je intenzívny SEX aspoň 2x do týždňa....

prečo som túto radu som ešte nikdy nepočula od žiadnej ženy? :D

klasické rady od chlapov proti migréne (majú dosť chudobný repertoár):
1. sexuj
2. lupni si voláku porádnu slivovicu padesátdvojku
Tweety
25.07.12,06:08
prečo som túto radu som ešte nikdy nepočula od žiadnej ženy? :D

klasické rady od chlapov proti migréne (majú dosť chudobný repertoár):
1. sexuj
2. lupni si voláku porádnu slivovicu padesátdvojku
Asi preto, že málo chlapov máva migrény. Preto sú takí hrdinovia.
MarcelkaT
25.07.12,06:11
..že najlepším prostriedkom proti migréne je intenzívny SEX aspoň 2x do týždňa....

Pričínou migreny je buď zanedbaný alebo prehnaný sex. Na každého to inakšie pôsobí.
pepsikova
25.07.12,06:12
....a kua ......TY MA SLEDUJEŠ ????..

..ooooha!..aj ty máš také?..no dobre, no..:D...asi som ho videla na tebe...len sa odvažujem dúfať, že ty nie si ten, na kom som ho videla, obopínalo totiž dosť dobré bruško..teda, veľké..
Indeed
25.07.12,06:12
prečo som túto radu som ešte nikdy nepočula od žiadnej ženy? :D

klasické rady od chlapov proti migréne (majú dosť chudobný repertoár):
1. sexuj
2. lupni si voláku porádnu slivovicu padesátdvojku

Tak si o migréne niečo NAŠTUDUJ !

A prečo sa hned urážaš ?

SEX je predsa prirodzená ľudská činnosť.
MarcelkaT
25.07.12,06:14
Trošku na dobrú náladu:
Ožratý muž si z krčmy zmylil vchod do domu a vošiel do chlieva kde spinkajú prasiatka.
ľahol si veĺa svine,capol ju po rití a hovorí: Eva zase spíš holá.
Indeed
25.07.12,06:16
..že najlepším prostriedkom proti migréne je intenzívny SEX aspoň 2x do týždňa....

SEX je prostriedkom proti migrene preto lebo sa pri ňom zvyšuje tep a tým aj prekrvenie celého tela.

Keďže jednou z príčin migrény možu byť zúžené cievy a nedostatočné okysličovanie mozgu .
ivuliatko
25.07.12,06:18
Tak si o migréne niečo NAŠTUDUJ !

A prečo sa hned urážaš ?

SEX je predsa prirodzená ľudská činnosť.

Vôbec sa neurážam, šak kukni poriadne, že som tam dala vyrehotaného zeleného smajlíka...
Tweety
25.07.12,06:19
SEX je prostriedkom proti migrene preto lebo sa pri ňom zvyšuje tep a tým aj prekrvenie celého tela.

Keďže jednou z príčin migrény možu byť stiahnuté cievy a nedostatočné okysličovanie mozgu .
S tými cievami to máš úplnú pravdu, ale ani tu to nie je len čiernobiele. Bohužiaľ spúšťačov migrény je pomerne veľa.
tom_i
25.07.12,06:24
SEX je prostriedkom proti migrene preto lebo sa pri ňom zvyšuje tep a tým aj prekrvenie celého tela.

Keďže jednou z príčin migrény možu byť zúžené cievy a nedostatočné okysličovanie mozgu . spúšťačom migrény môže byť čokoľvek ako alkohol, káva, sladké, stres a nehovoriac o chorobe, keď už sa mi migréna rozbehne tak objímam záchodovú misu alebo vedro a pri pomyslení na sex v tom rozbehu no neviem ... a tep mi zvýšia už len blbé hypochondrické poznámky polovičky a vtedy mám chuť vraždiť a nie sexovať aby som predišla migréne
Indeed
25.07.12,06:26
šak ten SEX sa myslel ako PREVENCIA , nikto nehovorí,že je to ličba
AlaNR
25.07.12,06:29
Problém je v tom, že v tej nitre to od tej 4tej kydá furt, šak za chvílu sa zobor zesune :)

Nezesune, šak už dve minúty neprší :D
tom_i
25.07.12,06:32
ja som to pochopila že prevencia
ivuliatko
25.07.12,06:35
SEX je prostriedkom proti migrene preto lebo sa pri ňom zvyšuje tep a tým aj prekrvenie celého tela.

Keďže jednou z príčin migrény možu byť zúžené cievy a nedostatočné okysličovanie mozgu .

zatiaľ som všade čítala, že pri migréne dochádza k rozšíreniu ciev...

"Záchvat může vyvolat spouštěcí faktor, který změní elektrickou aktivitu v určitých oblastech mozku a dojde k rozšíření některých cév v mozku a ke změně průtoku krve těmito cévami. Během záchvatu dochází k poklesu hladiny serotoninu. Mimoto se uvolňují z nervových zakončení látky, které způsobují silnější bolest, zánět a další rozšíření krevních cév. Specifická terapie migrény je založena na lécích (triptanech), které působí na receptory určené pro serotonin a způsobí, že se rozšířené cévy opět zúží a omezí se uvolňování látek vyvolávajících zánět a bolest."
hnedoočka
25.07.12,06:43
...dobré ráno vám..zobudil ma prš, klopkalo na parapety odvonku, taký chvíľkový koncert na opláchnutie vzduchu,tak posielam kaficu pre strašneskorovstávajúcich,aj čajík, dám do dušičkových kotlíčkov s deklíkom, aby nevychladlo...a inak nič...neskôr bude slivkový koláčik...

jáj, pepsi, čo tak strašíš po ránu?:eek:

káva s deklíkom počkala, ale ty ak vstávaš tak skoro / ja sa na druhý bok práve obraciam/ a spať ideš až po mne ....hm, to si aká akčná cez deň...musíš toho 2x toľko urobiť než ja...;)
dáždik z NR pošlite i na nás /ale nie z Národnej rady, ten nescem/ a Vierka, nech tá gebeňka nebolí dlho...šak dneska DPH!!! čo si to dovoľuje...:confused:
AlaNR
25.07.12,06:55
dáždik z NR pošlite i na nás /ale nie z Národnej rady, ten nescem/

https://encrypted-tbn2.google.com/images?q=tbn:ANd9GcQ6q_OykWhJUuL14dh8w7GpOkna4XvSl 5BTgcDHNnNG8QC4tq9b

no nech sa teda lúbí :D
pepsikova
25.07.12,07:00
..dopoludňajšia káva je na stole a ku nej takéto...dobrú chuť!...
MarcelkaT
25.07.12,07:02
..dopoludňajšia káva je na stole a ku nej takéto...dobrú chuť!...

Mňammmmmmmm, dobré......................dík.
ivuliatko
25.07.12,07:10
paráda
AlaNR
25.07.12,07:47
Navrhujem zrušiť pevné linky aj akékoľvek telefóny v nitrianskej nemocnici!

Neviem, na ktorého svatého ich tam majú, keď to nikto nedvihne...
A človek aj skap, alebo nech si polka rodiny zoberie dovolenky, aby odstáli fronty. Hlavne, že sa protestuje kade tade...

Nerozpútavam debatu na túto tému, nechajte to tak, len som sa potrebovala vyventilčekovať... Druhý deň... už to lezie na nervy... a riadne!
evuš
25.07.12,08:02
Navrhujem zrušiť pevné linky aj akékoľvek telefóny v nitrianskej nemocnici!

Neviem, na ktorého svatého ich tam majú, keď to nikto nedvihne...
A človek aj skap, alebo nech si polka rodiny zoberie dovolenky, aby odstáli fronty. Hlavne, že sa protestuje kade tade...

Nerozpútavam debatu na túto tému, nechajte to tak, len som sa potrebovala vyventilčekovať... Druhý deň... už to lezie na nervy... a riadne!

Ali, u nás sa vraví : "leze na garbit" :D:D:D
pepsikova
25.07.12,08:08
..potrebuje niekto slnko?..pošlem...aj nedýchateľný dunst!..
Tweety
25.07.12,08:11
My v Košicoch nesteme, u nás síce nesvieti, ale je zatiaľ príjemne.
Zdenka 0705
25.07.12,08:12
však od rána pršalo a také dusno je, že fuj! ... aj u nás
Zdenka 0705
25.07.12,08:15
... a ja hneď zrána, že:..." čo to tu tak krásne vonia?" ... mňam
Tweety
25.07.12,08:22
Posielam trochu čistého luftu, nech tam môžete dýchať
AlaNR
25.07.12,09:03
Navrhujem zrušiť pevné linky aj akékoľvek telefóny v nitrianskej nemocnici!

Neviem, na ktorého svatého ich tam majú, keď to nikto nedvihne...
A človek aj skap, alebo nech si polka rodiny zoberie dovolenky, aby odstáli fronty. Hlavne, že sa protestuje kade tade...

Nerozpútavam debatu na túto tému, nechajte to tak, len som sa potrebovala vyventilčekovať... Druhý deň... už to lezie na nervy... a riadne!

No, kooonečne som sa dovolala A... sestrička mi povedala, že mám zavolať okolo dvanástej... A zasa nezdvíhajú ....
Tweety
25.07.12,09:05
Dobre vedela, prečo Ti to povedala, ale je to viac ako smutné
ivuliatko
25.07.12,09:38
Dobré ránko,

čajík pristál presne, bodol:);):), čítala som tu niekde príspevky o migréne včera a baby, neviem asi ste mi ju privolali, mám ako šlak...vidím štvormo....tlama strpnutá:mee::mee::mee:.....takže predo mnou je ďalší krásny super deň....do frasa a to ešte jednu DPH-čku dokončiť.....:eek: kto ma príde poľutovať......;)

tu máš obkladík na hlavu ;) havko Ti požičia

http://media.treehugger.com/assets/images/2011/10/dog-with-headache-and-cold-compress-on-head.jpg
asedma
25.07.12,10:09
..jej, moravske kolaciky, tie zboznujem..
pepsikova
25.07.12,10:39
...takéto som dostala emailom..no..:o
pepsikova
25.07.12,10:39
...veru nevyzerá, žeby štedro dával!...
pepsikova
25.07.12,10:45
...a toto som si požičala z face...nemá chybu!!...
Tweety
25.07.12,11:14
No super, šak si llen počkaj skorobabka
trisestri
25.07.12,11:14
...takéto som dostala emailom..no..:o

ani sa necudujem,poznam tu bandu zbytocne platenych darmozracov,lenivych,hlupych a zbabelych policajtov ako vlastne boty,oni chrania ciganov,lebo su na ich mentalnej urovni,cest vynimkam-teraz ide cesky serial Expozitura,podla skutocnych pripadov aj o korupcii v policii a ta je u nas este vo väcsom marazme ako ta ceska.
ivuliatko
25.07.12,11:17
chudátko, to sa tak ksichtí, lebo má tiež migrénu... (alebo že by bol po opici?)
pavol54
25.07.12,11:29
ani sa necudujem,poznam tu bandu zbytocne platenych darmozracov,lenivych,hlupych a zbabelych policajtov ako vlastne boty,oni chrania ciganov,lebo su na ich mentalnej urovni,cest vynimkam-teraz ide cesky serial Expozitura,podla skutocnych pripadov aj o korupcii v policii a ta je u nas este vo väcsom marazme ako ta ceska.
výška inteligencie a pracovného nasadenia policajta je nepriamo úmerná ich vstupnému vkladu
pavol54
25.07.12,11:32
No, kooonečne som sa dovolala A... sestrička mi povedala, že mám zavolať okolo dvanástej... A zasa nezdvíhajú ....
podľa toho mi vychádza že čítajú na porade
AlaNR
25.07.12,12:33
podľa toho mi vychádza že čítajú na porade

Končili o 15tej - NEDOVOLALA SOM SA!!!

Zajtra musím zbaliť dôchodkyňu a doviezť ju tam len tak, bez objednania, bez vsetkého. Dúfam, že im bude stačiť ako "vstupenka" tlak vyše 170/95...
wagner
25.07.12,12:40
..potrebuje niekto slnko?..pošlem...aj nedýchateľný dunst!..

Ten dunst a oskárka Ti môžem poslať aj ja. Lenže Ty si mala aspoň dosť dažďa a ku mne si poslala iba odrobinky. Ty si chladíš strechu a moja záhrada nemá potom vlahu. Už prestaň súkromníčiť a pošli mi dažďa:D Inak napršalo možno 3-5 mm, to nie je ani toľko, koľko ja polejem. Ak do rána nenaprší, musím polievať. Oskárko na mňa vyplazuje oči už od pol jedenástej. Bola som v PD, vysušil mi cestu, aby som si auto nezašpinila.
wagner
25.07.12,12:43
Poslala si okoštovať aj budúcej svatke?
wagner
25.07.12,12:46
Problém je v tom, že v tej nitre to od tej 4tej kydá furt, šak za chvílu sa zobor zesune :)
Má sa Vám zosunúť Zobor, tak ho rýchlo pošlite sem. Tu by bol vééééééééééééľmi potrebný dobrý dážď. Veď nebuďte držgroši:confused: a myslite aj na druhých

:)
misoft
25.07.12,12:48
..a proti reume je dobrým prostriedkom dva týždne intenzívneho sexu - len čo na to susedia?
misoft
25.07.12,12:49
Slovenský Geriatrix :D - zabudla si dať čarovný nápoj.
misoft
25.07.12,12:53
ešče lepše - na karbit - rovno ta osvíci.
misoft
25.07.12,12:54
Ná ty osobo - šak o dvanástej majú preca objed- né?
tom_i
25.07.12,12:59
ani sa necudujem,poznam tu bandu zbytocne platenych darmozracov,lenivych,hlupych a zbabelych policajtov ako vlastne boty,oni chrania ciganov,lebo su na ich mentalnej urovni,cest vynimkam-teraz ide cesky serial Expozitura,podla skutocnych pripadov aj o korupcii v policii a ta je u nas este vo väcsom marazme ako ta ceska. no nečuduj sa a čo majú policajti robiť, keď sa spraví bu bu bu na zákonom chránené indivíduá nabehne transparency agenda s celou perepúťou a sme v ... a zvyšok národa sa aj tak tvári - kým to nemám vo vchode alebo za plotom tak sa ma to netýka, takže vivat rovný a rovnejší a ľudské resp. nadľudské práva
tom_i
25.07.12,13:02
Má sa Vám zosunúť Zobor, tak ho rýchlo pošlite sem. Tu by bol vééééééééééééľmi potrebný dobrý dážď. Veď nebuďte držgroši:confused: a myslite aj na druhých

:) http://www.youtube.com/watch?v=cODiaFhCiUg :)
pepsikova
25.07.12,13:11
Ten dunst a oskárka Ti môžem poslať aj ja. Lenže Ty si mala aspoň dosť dažďa a ku mne si poslala iba odrobinky. Ty si chladíš strechu a moja záhrada nemá potom vlahu. Už prestaň súkromníčiť a pošli mi dažďa:D Inak napršalo možno 3-5 mm, to nie je ani toľko, koľko ja polejem. Ak do rána nenaprší, musím polievať. Oskárko na mňa vyplazuje oči už od pol jedenástej. Bola som v PD, vysušil mi cestu, aby som si auto nezašpinila...

..už mi tolko nenadávaj, mojko, ja som len taký obyčajný prípad, bez protekcie, any úplatky neviem dávať,,však aj minule som tomu dažďu hovorila, nech prší aj u teba,aj som mu ponúkala, že "budeš, ak ti dám?",ale on nyje a nyje, takže nišť!...
misoft
25.07.12,13:13
pepsikova
25.07.12,13:18
misoft
25.07.12,13:24
Tak, tak - ale mi na východe máme aspoň to metro :D - a tí väčší ani centimetro.
pepsikova
25.07.12,13:28
..to je pánska štvrť...milionárska..
AlaNR
25.07.12,13:45
Bola som si pre auto u suseda v servise a ten mi hovorí, že:
dúfam, že mi sem aspoň dva mesiace to Tamagoči nedoneseš... :D :D Aj tomu bolo treba pravidelne dávať, aby nezdechlo úplne...
No, hneď som bola menej naštvaná, že bolo zas pokazené ;)
willma
25.07.12,13:58
tak a polievam záhradu- teda ten zhora jej dopriava až moc. :(
kremienok76
25.07.12,14:13
ahojte na mňa nikto nemá v probléme, poradte prosím ak máte niekto skúsenosť s neoprávneným odberom elelktrickej energie: navštívili nás elketrikári a môjmu otcovi (73) dali podpísať protokol o nelegálneom odbere.... máte s tým niekto skúsenosť, každá rada dobá.... ďakujem veľmi pekne
veronikasad
25.07.12,14:15
Nielen na Luníku IX, ale aj istý pán podnikatel vo včerajšej reportáži TN s tým má bohaté skúsenosti.